• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie Wągrowiec
    1 / 15
    Mieszkanie Wągrowiec

    Wągrowiec

    • 265 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 023 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Rezerwacja NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE Z WYPOSAŻENIEM I KLIMATYZACJĄ Wągrowiec, ul. Reja Mieszkanie niedrogie w utrzymaniu ! Przedstawiamy ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania z...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Stryjeńskich
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Stryjeńskich

    Warszawa

    • 1 780 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 15 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament z widokiem na Las Kabacki | ul. Stryjeńskich 19 115,5 m² | 4 pokoje | Dwupoziomowy | Klimatyzacja Przestronny, dwupoziomowy apartament położony na warszawskim Natolinie...

  • Płock, 2 pokojowe z możliwością zamieszkania „od zaraz” bez
    1 / 14
    Płock, 2 pokojowe z możliwością zamieszkania „od zaraz” bez

    Płock

    • 350 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż, 2 pokojowe mieszkanie z możliwością zamieszkania „od zaraz”, bez dodatkowych nakładów finans. (remont, umeblowanie, wyposażenie AGD). Mieszkanie jest umeblowan...

  • Sprzedam mieszkanie 60 m² – 3 pokoje, balkon - Kutno.
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie 60 m² – 3 pokoje, balkon - Kutno.

    Kutno

    • 460 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam przestronne i funkcjonalne w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie własnościowe o powierzchni 58,7 m2 + piwnica, które jest zlokalizowane przy ul. Tarnowskiego 5 w Kutn...

  • Mieszkanie Kraków Nowa Huta, os. Kazimierzowskie
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Nowa Huta, os. Kazimierzowskie

    Kraków

    • 495 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    | REZERWACJA - UMOWA PRZEDWSTĘPNA 2 pokoje 35 m² | 10 piętro | panoramiczny widok | Osiedle Kazimierzowskie | Kraków Jasne i przytulne | świetne pod wynajem Na sprze...

  • Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Stare Miasto, Legnicka
    1 / 8
    Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Stare Miasto, Legnicka

    Wrocław

    • 385 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Opiekun oferty Łukasz Szajkowski tel. [tel] Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się na wrocławskim Szczepinie w doskonałej lokalizacji, łączącej bliskość centrum z teren...

  • Bródno/Metro/2oddzielne pokoje/Gotowe do wprowadzenia
    1 / 7
    Bródno/Metro/2oddzielne pokoje/Gotowe do wprowadzenia

    Warszawa

    • 539 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², idealne zarówno dla singla, pary, jak i jako inwestycja pod wynajem. Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia komfo...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Tadeusza Brzozy
    1 / 6
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Tadeusza Brzozy

    Wrocław

    • 796 353 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 11 217 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Łukasz Szajkowski tel. [tel] Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku w zachodniej części miasta, na osiedlu Nowe Żerniki. Miejsce t...

  • Okolice ul. Migdałowej/Ogród/Poddasze/Balkon x2
    1 / 7
    Okolice ul. Migdałowej/Ogród/Poddasze/Balkon x2

    Wrocław

    • 769 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 641 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Inwestycyjne Mieszkanie z Poddaszem do Adaptacji (30 m²) - Idealne dla Wizjonerów! Odkryj potencjał tego wyjątkowego mieszkania o powierzchni 59,5 m², zlokalizowanego w cichej i z...

  • 37 m²/2 pokoje/Bródno/Metro/Idealne na start lub inwestycję
    1 / 8
    37 m²/2 pokoje/Bródno/Metro/Idealne na start lub inwestycję

    Warszawa

    • 515 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 919 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m² położone na warszawskim Bródnie – dynamicznie rozwijającej się części Targówka z dostępem do metra i pełnej inf...

  • Bezpośrednio. Przytulne mieszkanie – LSM, ul. Wileńska
    1 / 14
    Bezpośrednio. Przytulne mieszkanie – LSM, ul. Wileńska

    Lublin

    • 410 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone na 7. piętrze w bloku z windą przy ul. Wileńskiej na osiedlu LSM. Lokal idealny dla singla lub pary. Mieszkanie jest bardzo dobrze skomun...

  • 1 pok. z balkonem, kamienica, Kazimierzowska
    1 / 9
    1 pok. z balkonem, kamienica, Kazimierzowska

    Warszawa

    • 919 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 18 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Słoneczne i jasne jednopokojowe, blisko pięćdziesięciometrowe mieszkanie z balkonem na dziedziniec, usytuowane na trzecim piętrze w doskonale utrzymanej kamienicy z cegły wybudowan...

  • Sprzedam mieszkanie na Rządzu
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie na Rządzu

    Grudziądz

    • 359 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 55 m znajduje się na osiedlu Rządz, obok szkoły podstawowej. Drugie piętro w wieżowcu z windą. Piwnica 2.5 m. Składa się z 3 pokoi: salon, pokój dziecięcy i sypialnia. O...

  • 2-pokojowe mieszkanie z loggią w Krynicy Zdrój
    1 / 8
    2-pokojowe mieszkanie z loggią w Krynicy Zdrój

    Krynica-Zdrój

    • 370 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuje na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,65 m, położone na 4. piętrze w bloku na osiedlu Czarny Potok w Krynicy-Zdroju. Idealne zarówno do zamieszka...

  • NOWE Mieszkanie 25,29 m2
    1 / 12
    NOWE Mieszkanie 25,29 m2

    Warszawa

    • 396 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 840 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie składa się - Komunikacja - Salon z aneksem kuchennym - Łazienka z wc RAZEM : 25,29 m2 Dodatkowo : - Balkon Szczegółowe parametry w kolekcji zdjęć. Szczegóły Bud...

  • NOWE mieszkanie-możliwość wykończenia pod klucz
    1 / 16
    NOWE mieszkanie-możliwość wykończenia pod klucz

    Warszawa

    • 488 288 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kameralne osiedle na "Zielonej Białołęce", dobrze skomunikowane z centrum Warszawy. ECO budownictwo - biotechnologia, pompa ciepła, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe wszy...

  • NOWE mieszkanie-możliwość wykończenia pod klucz
    1 / 14
    NOWE mieszkanie-możliwość wykończenia pod klucz

    Warszawa

    • 730 158 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 12 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie 55m Pieczewo
    1 / 12
    Mieszkanie 55m Pieczewo

    Olsztyn

    • 495 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biurom nieruchomości dziękuję . Jasne środkowe, dwustronne mieszkanie 55m na 3p. w 3 piętrowym budynku bez windy. Dodatkowe metry pod skosem nie są wliczone w metrarz. Mieszkanie...

  • Ładna kawalerka na OKM w Mławie
    1 / 4
    Ładna kawalerka na OKM w Mławie

    Mława

    • 199 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Uwaga - TANIEJ za zakup w maju -15%., za zakup w czerwcu - 10%. Ładna kawalerka - idealna dla młodych. OKM. Zdjęcia uzupełniam. Umeblowanie i sprzęt AGD mogłyby pozostać, jeśli k...

  • Mieszkanie Białystok Białostoczek,
    1 / 14
    Mieszkanie Białystok Białostoczek,

    Białystok

    • 490 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę ni...