• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 749 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 6 936 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Górczyn. To bardzo dobrze rozwinięta i ceniona część miasta, oferująca pełną infrastrukturę handlowo...

  • Duże 3 pokojowe mieszkanie na parterze.
    1 / 16
    Duże 3 pokojowe mieszkanie na parterze.

    Szczecinek

    • 450 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 3 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Obniżka CENY !!! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w centrum Szczecinka. Klimatyczna nieruchomość 2 lata temu przeszła gruntowny remont. Nowa instalacja elektryczna o...

  • 4 pokoje, Przydworcowe, 2 piętro, 62 m2
    1 / 12
    4 pokoje, Przydworcowe, 2 piętro, 62 m2

    Białystok

    • 499 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 049 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 pokojowego mieszkania (62,20 m2), położonego na osiedlu Przydworcowym, przy ulicy Wyszyńskiego w Białymstoku. Mieszkanie położone...

  • 3 pokojowe mieszkanie Rakowice, Klemensa Janickiego
    1 / 8
    3 pokojowe mieszkanie Rakowice, Klemensa Janickiego

    Kraków

    • 800 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 17 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie – ul. Janickiego 6, Kraków Cena: 800 000 zł Powierzchnia: 44,5 m² Na sprzedaż w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane przy ul. Janickiego 6 w Krakowie, w...

  • 4 pokoje *Wasilków *do remontu
    1 / 10
    4 pokoje *Wasilków *do remontu

    Wasilków

    • 535 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    ATRAKCYJNE MIESZKANIE - 4 oddzielne pokoje 1998 r. -WASILKÓW - ok. 15 minut od Centrum Białegostoku Istnieje możliwość podziału na dwa niezależne mieszkania. Jedno o wielkości 36,...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście
    1 / 13
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski śródmieście

    Gorzów Wielkopolski

    • 549 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego, w doskonale skomunikowanej części miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, restauracje,...

  • Na sprzedaż 2 pokoje, zielona okolica I Sępolno
    1 / 16
    Na sprzedaż 2 pokoje, zielona okolica I Sępolno

    Wrocław

    • 615 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Mickiewicza na wrocławskim Sępolnie, jednej...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Podolany,
    1 / 9
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Podolany,

    Poznań

    • 469 364 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dlaczego JASIELSKA to Twój najlepszy ruch. Portfel Ci podziękuje: 0% PCC i 0% Prowizji! Kupując u nas, oszczędzasz nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na starcie. Brak podatku PCC...

  • Stylowe 2 pokoje przy Jeziorze Długim
    1 / 14
    Stylowe 2 pokoje przy Jeziorze Długim

    Olsztyn

    • 625 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie na II piętrze, przy ul. Leśnej w Olsztynie. Mieszkanie znajduje się w kamienicy, po kompleksowej rewitalizacji przeprowadzonej w 2010 r...

  • Mieszkanie 3 pokoje, 2 piętro, 51,5m, balkon, piwnica.
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokoje, 2 piętro, 51,5m, balkon, piwnica.

    Zdzieszowice

    • 249 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zdzieszowice ul. Piastów 3 pokoje, 51,5m, 2 piętro. Cena: 249 000 zł – do negocjacji Przestań płacić za cudze mieszkanie. Zacznij budować coś swojego. Co miesiąc oddajesz pienią...

  • Mieszkanie Bytom, Piekarska
    1 / 9
    Mieszkanie Bytom, Piekarska

    Bytom

    • 189 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 7 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opiekun oferty Wojciech Zając tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 26.19 m, położonego na ostatnim piętrze pięknie zrewitalizowane...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 9
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 149 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 4 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 1 POKOJOWE MIESZKANIE W 3 PIĘTROWEJ KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU W DZIELNICY STARY ZDRÓJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,85 m2 i całkowite...

  • Słoneczna kawalerka z balkonem – Bielany
    1 / 12
    Słoneczna kawalerka z balkonem – Bielany

    Warszawa

    • 680 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 21 936 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Słoneczna kawalerka z balkonem przy ul. Sokratesa to propozycja dla osób, które cenią jasne wnętrza i nowoczesne budownictwo. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach, w s...

  • 2-pokojowe Mieszkanie z Balkonem | Osiedle Zielone | Tarnów
    1 / 7
    2-pokojowe Mieszkanie z Balkonem | Osiedle Zielone | Tarnów

    Tarnów

    • 329 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej i zielonej części Tarnowa? A może interesuje Cię nieruchomość inwestycyjna z dużym potencjałem wynajmu? Ta oferta może być właśnie dla Ci...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Prądnik Czerwony, Mogilska
    1 / 9
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Prądnik Czerwony, Mogils...

    Kraków

    • 2 920 500 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 24 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 7 piętro

    Nowoczesna inwestycja w Krakowie, wyróżniająca się oryginalną architekturą, wysokim standardem oraz komfortowymi warunkami do życia w dobrze skomunikowanej części miasta. Zakup od...

  • Mieszkanie Szczecin osiedle Kaliny, 26 Kwietnia
    1 / 6
    Mieszkanie Szczecin osiedle Kaliny, 26 Kwietnia

    Szczecin

    • 499 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 12 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż komfortowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni43,50 m2, położone na pierwszym piętrze, w polskim wieżowcu, w zielonej i spokojnej dzielnicy Świerczewo. Na pow...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Powstańców Śląskich, Zielińskiego
    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Powstańców Śląskich, Zielińskiego

    Wrocław

    • 730 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania - przysłowiowe "trzy kroki" od centrum. Opiekun oferty: Mariusz Lesicki tel. [tel] WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI! Oto...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki
    1 / 12
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. dolinki

    Gorzów Wielkopolski

    • 314 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się na osiedlu Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim spokojnym, dobrze skomunikowanym i wyjątkowo zielonym rejonie miasta. W najbliższym otoczeniu znajd...

  • Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto
    1 / 12
    Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto

    Wałbrzych

    • 199 900 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W WAŁBRZYCHU, W DZIELNICY NOWE MIASTO W OK. UL. TRUSKAWIECKIEJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni całkowitej 52,2 m2 i użytkowej 45,40 m2, u...

  • Mieszkanie 48m2
    1 / 6
    Mieszkanie 48m2

    Kraśnik

    • 245 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszanie w dobrym stanie. Duże pokoje. Duża kuchnia. Do odnowienia parkiet w obu pokojach. Okna plastikowe. W mieszkaniu są dwie szafy wnękowe. Zapraszam do kontaktu telefo...