• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Apartament w Chorwacji 95m2,basen, linia brzegowa, Zadar, Pag
    1 / 16
    Apartament w Chorwacji 95m2,basen, linia brzegowa, Zadar, Pag

    Poznań

    • 1 763 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 18 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy Państwu do sprzedaży apartamenty położone luksusowym miejscu w Chorwacji na wyspie Pag. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Bosana. Lokalizacja budynku znajduje się...

  • Nowoczesny loft z ogródkiem i dwoma miejscami parkingowymi
    1 / 16
    Nowoczesny loft z ogródkiem i dwoma miejscami parkingowymi

    Legnica

    • 925 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 7 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronny i komfortowy loft o powierzchni 118 m², wykończony w wysokim standardzie. Nieruchomość z 2018 roku znajduje się w spokojnej części Legnicy. Idealny wybór dl...

  • Apartament z widokiem na skocznię | Szczyrk
    1 / 16
    Apartament z widokiem na skocznię | Szczyrk

    Szczyrk

    • 630 750 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 15 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 42,05 m² położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej w...

  • Klimatyczne 4-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienic
    1 / 16
    Klimatyczne 4-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienic

    Legnica

    • 540 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 99,69 m², położone na 2. piętrze kamienicy w Legnicy. Nieruchomość łączy w sobie klimat starej zabudowy z nowoczesnymi rozwiązaniami...

  • Apartament w centrum | Widok na góry
    1 / 16
    Apartament w centrum | Widok na góry

    Szczyrk

    • 830 400 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 16 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 51.90 m² położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej w...

  • Panoramiczny widok na góry i skocznie
    1 / 16
    Panoramiczny widok na góry i skocznie

    Szczyrk

    • 1 052 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 20 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 52.60 m² położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej w...

  • Kawalerka po remoncie - IDEALNE POD INWESTYCJE
    1 / 16
    Kawalerka po remoncie - IDEALNE POD INWESTYCJE

    Legnica

    • 295 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 8 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32,5 m² po generalnym remoncie, położona na 4. piętrze w zadbanym budynku z wyremontowaną klatką schodową. Cena: 295 000 zł – do n...

  • Klimatyczne mieszkanie w zadbanej kamienicy - Wschowa
    1 / 5
    Klimatyczne mieszkanie w zadbanej kamienicy - Wschowa

    Wschowa

    • 115 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 3 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kamienica jest po termomodernizacji – elewacja jest czysta i zadbana (co widać na zdjęciach), a wejście do klatki prezentuje się bardzo schludnie. To rzadkość w tego typu budownict...

  • Mieszkanie Bytom, Krakowska
    1 / 6
    Mieszkanie Bytom, Krakowska

    Bytom

    • 300 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wyłącznie u Nas!! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 73,15 m2, zlokalizowanego przy ulicy Krakowskiej w Bytomiu, w niedalekiej o...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia
    1 / 9
    Mieszkanie Gdynia Chylonia

    Gdynia

    • 284 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    | 2 POKOJE | INWESTYCJA | BALKON | PIWNICA | OSOBNA KUCHNIA | BLISKO SKM I CENTRUM | GDYNIA | CHYLONIA | LOKALIZACJA Nieruchomość znajduje się w jednej z najlepiej rozwiniętych d...

  • Mieszkanie Bytom, Piekarska
    1 / 12
    Mieszkanie Bytom, Piekarska

    Bytom

    • 239 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 7 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opiekun oferty Wojciech Zając tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 30 m (powierzchnia podłogi 35m), usytuowanego na poddaszu (osta...

  • Dla Rodziny. W Sercu Gocławia - Prawie Jak Na Wsi!
    1 / 16
    Dla Rodziny. W Sercu Gocławia - Prawie Jak Na Wsi!

    Warszawa

    • 1 078 575 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 14 775 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Idealne DLA RODZINY! 4-pok. z Klimatem. Pow. 73 m2, Balkon, Piwnica - Przytulne i Wygodne - Gocław / Praga Południe NA SPRZEDAŻ przytulne, w pełni umeblowane i wyposażone 4-pok....

  • Mieszkanie 4 pokoje, Centrum, niedaleko Dworca Głównego
    1 / 10
    Mieszkanie 4 pokoje, Centrum, niedaleko Dworca Głównego

    Przemyśl

    • 695 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 4 399 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania bezpośrednio od właściciela – mieszkanie o pow. użytkowej ok 160 m2 Mieszkanie składa się z: · 4 przestronnych oddzielnych pokoi (salonu o powierzchni 43,50...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie

    Lublin

    • 490 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Bronowice.5min pieszo sieć sklepów, bazarek,przychodnia zdrowia,szkoła.2 piwnice,miejsce parkingowe ogrodzone dla mieszkańców .Nr tel.+4915231792795. [tel].Mail @ Cena do negocjacj...

  • Mieszkanie Bytom, Piekarska
    Mieszkanie Bytom, Piekarska

    Bytom

    • 239 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Wojciech Zając tel. [tel] Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35 m, położonego na parterze pięknie zrewitalizowanej kamienic...

  • Piękne 34 m2 Stare Miasto - Obok ul. Grzegórzeckiej.
    1 / 4
    Piękne 34 m2 Stare Miasto - Obok ul. Grzegórzeckiej.

    Kraków

    • 605 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 17 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Stare Miasto - Obok ul. Grzegórzeckiej i Galerii Kazimierz. Kamienica po generalnym remoncie, nowa elewacja. Komfortowe, po generalnym remoncie i wygodne mieszkanie w kamienicy, ró...

  • Mieszkania w stanie deweloperskim! Przeczytaj
    1 / 4
    Mieszkania w stanie deweloperskim! Przeczytaj

    Siedlce

    • 426 615 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 666 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne mieszkanie w Siedlcach – 2 pokoje, balkon, winda Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,63 m², położone na 3 piętrze nowoczesnego budynku z windą w Siedlca...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 12
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 369 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Szukasz swojej własnej, przytulnej i funkcjonalnej przestrzeni? To właśnie tutaj! Położone w świetnej okolicy - w Lesznie na ul...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce, Gen. Stefana Grota-Roweckiego
    1 / 10
    Mieszkanie Gdańsk Siedlce, Gen. Stefana Grota-Roweckiego

    Gdańsk

    • 1 490 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 10 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowy, rodzinny apartament w klasycznym stylu - 147,8 m² | blisko Śródmieścia Gdańska Prezentujemy przestronny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 147,8 m², zlokalizowany z...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Podolany, Jasielska
    1 / 15
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Podolany, Jasielska

    Poznań

    • 442 416 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Twój Nowy Adres na Poznańskich Podolanach, ul. Jasielska Zapomnij o podatku PCC i prowizji. Dlaczego warto wybrać Jasielską? Bo tutaj liczby działają na Twoją korzyść. Dzięki zwo...