• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie Szczecin Centrum
    1 / 13
    Mieszkanie Szczecin Centrum

    Szczecin

    • 595 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Szczecin, Nowe Miasto Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 46,81 m², położone na 1 piętrze w 4-piętrowym...

  • Wyremontowane, słoneczne, 2- pokojowe mieszkanie w centrum
    1 / 10
    Wyremontowane, słoneczne, 2- pokojowe mieszkanie w centrum

    Słupsk

    • 268 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Mieszkanie w stanie deweloperskim. Lokal zlokalizowany jest w kamienicy na 3 piętrze przy ul. Mickiewicza w Słupsku. Powierzchnia lokalu- 36,36 m2, składa się z pokoju z przedsionk...

  • Mieszkanie Kożuchów,
    1 / 8
    Mieszkanie Kożuchów,

    Kożuchów

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę mieszkania zlokalizowanego w kameralnym budynku po termomodernizacji, w spokojnej i zielo...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo, Wrocławska
    1 / 14
    Mieszkanie Gdynia Orłowo, Wrocławska

    Gdynia

    • 1 170 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 18 282 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowy apartament z balkonem i miejscem w hali garażowej | Sadyba Orłowska | Gdynia Orłowo Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 64,66 m², położony n...

  • okolice ul. Chorwackiej
    1 / 15
    okolice ul. Chorwackiej

    Wrocław

    • 549 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż jasne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,20 m2 na Różance. W skład mieszkania wchodzi: * 4 pokoje * kuchnia * łazienka * toaleta * korytarz Do mieszkania przynależ...

  • Sprzedam Kawalerke 29m w Gryfinie (Dziękuje pośrednikom)
    1 / 6
    Sprzedam Kawalerke 29m w Gryfinie (Dziękuje pośrednikom)

    Gryfino

    • 280 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 9 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Sprzedam kawalerkę 29m w Gryfinie, mieszkanie w dobrej lokalizacji ul. Flisacza, praktycznie w centrum , w poblizu przystanki autobusowe i sklepy itp.. duży pokój, duża oddzielna k...

  • Klifowa Rewal 2 pok.42 m2, miejsce post. w garażu.
    1 / 16
    Klifowa Rewal 2 pok.42 m2, miejsce post. w garażu.

    Rewal

    • 660 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 15 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż, dwupokojowy apartament o powierzchni 42,2 m2, zlokalizowany na parterze jednego z apartamentowców 'Klifowa". Osiedle zlokalizowane w pierwszej lini brze...

  • Przestronne, 3 pokojowe mieszkanie blisko lasu
    1 / 14
    Przestronne, 3 pokojowe mieszkanie blisko lasu

    Borne Sulinowo

    • 239 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 3 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Marzy Ci się mieszkanie z dużym salonem, przestronnym przedpokojem i dużą kuchnią? Jeśli tak, to ta oferta jest skierowana do Ciebie. Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie...

  • Apartament nad morzem
    1 / 16
    Apartament nad morzem

    Kołobrzeg

    • 540 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nieduży 2 - pokojowy apartament w pełni wyposażony, o powierzchni wpisanej w księdze wieczystej wraz z pom. gospodarczym 37,83 m2. Mieszkanie środkowe, położone na II p...

  • Lokalizacja! 3 pok. metro Wierzbno, Mokotów.
    1 / 7
    Lokalizacja! 3 pok. metro Wierzbno, Mokotów.

    Warszawa

    • 877 800 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 19 083 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Polecam 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji tuż przy metrze Wierzbno na Górnym Mokotowie. Mieszkanie o pow. 46 m2 usytuowane jest w budynku z lat 60. Blok z windą, odnowi...

  • Wyremontowana słoneczna kawalerka z balkonem w centrum
    1 / 10
    Wyremontowana słoneczna kawalerka z balkonem w centrum

    Słupsk

    • 224 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 8 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Mieszkanie w stanie deweloperskim. Lokal zlokalizowany jest w kamienicy na 3 piętrze przy ulicy Mickiewicza w Słupsku. Powierzchnia lokalu- 25,46 m2, składająca się z korytarza, po...

  • Mieszkanie 3 pokojowe w centrum Gorzowa
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe w centrum Gorzowa

    Gorzów Wielkopolski

    • 319 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Mieszkanie o pow. 57,60 m2 na 1 piętrze kamienicy z czystą i odnowioną klatką schodową. Pomieszczenia: - sal...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Dębniki Stare, Pułaskiego
    1 / 13
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Dębniki Stare, Pułaskiego

    Kraków

    • 1 290 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 21 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | 2-pokojowe mieszkanie ok. 60 m² - Stare Dębniki | 10 minut spacerem od Wawelu Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni ok. 59,66 m²(z pomieszczeniami p...

  • Okolice ulicy Słonimskiego
    1 / 9
    Okolice ulicy Słonimskiego

    Wrocław

    • 800 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 54,23 m2 wraz z dużą komórką lokatorską o powierzchni około 4m2. W skład mieszkania wchodzi: - duży salon z aneksem kuche...

  • Mieszkanie Opole, Skautów Opolskich
    1 / 14
    Mieszkanie Opole, Skautów Opolskich

    Opole

    • 578 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 183 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ- ŚWIETNA INWESTYCJA!!! MOŻLIWOŚĆ PRZEDŁUŻENIA UMOWY NAJEMCOM!!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego, o powierzchni 63,37m2, położonego...

  • Gotowy apartament inwestycyjny - Świnoujście
    1 / 4
    Gotowy apartament inwestycyjny - Świnoujście

    Świnoujście

    • 438 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 17 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Apartament inwestycyjny w Świnoujściu – nowoczesność, funkcjonalność i świetna lokalizacja. Na sprzedaż apartament o powierzchni 25,52 m², położony w nowoczesnym budynku z 2023 ro...

  • Okolice ul. Wieczystej
    1 / 5
    Okolice ul. Wieczystej

    Wrocław

    • 551 880 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 16 232 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, z balkonem Jeśli szukasz mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji, z dużą ilością zieleni i pełną infrastrukturą w zasięgu s...

  • Okolice Parku Kopernika Inwestycja/Rozkład
    1 / 14
    Okolice Parku Kopernika Inwestycja/Rozkład

    Wrocław

    • 1 100 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 11 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 96 m2 we Wrocławiu na Wrocławskim Starym Mieście w centrum. Mieszkanie składa się z: - pięciu pokoi, - kuchni, - łazienki, - przedpokoju. D...

  • Mieszkanie Gdynia Redłowo, Powstania Wielkopolskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Gdynia Redłowo, Powstania Wielkopolskiego

    Gdynia

    • 947 810 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 19 344 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem! Gdynia Redłowo! Słoneczne 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,89 m2 zlokalizowane na parterze w budynku czteropiętrowym. Na nieruch...

  • Apartament na ostatnim piętrze z dużym tarasem
    1 / 8
    Apartament na ostatnim piętrze z dużym tarasem

    Czeladź

    • 725 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 8 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Prezentujemy wyjątkowy apartament na sprzedaż zlokalizowany na ostatnim piętrze nowego, kameralnego budynku przy ul. Trznadla w Czeladzi. To unikalna propozycja dla osób poszukują...