• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 441 020 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 10 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 137,24 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Aleja Wyścigowa

    Warszawa » Mokotów » al. Aleja Wyścigowa

    • 3 600 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na wynajem wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51 m2 usytuowane na czwartym piętrze w apartamentowcu Point House. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Mokotowie przy A...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Do Studzienki

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Do Studzienki

    • 1 380 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 13 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE: Na sprzedaż przestronne, ustawne, rozkładowe, po generalnym remoncie, IDEALNE NA INWESTYCJĘ,  5-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Wrzeszcz) o powierzchni użytkow...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Sztuk Pięknych

    Warszawa » Wola » ul. Sztuk Pięknych

    • 4 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Oferuję na wynajem od 1 maja nowoczesne mieszkanie o powierzchni 55 m2 usytuowane na siódmym piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Woli na ulicy Sztuk P...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 459 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 6 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem i garażem o powierzchni 70m2 , zajmujące cały parter kamienicy, co zapewnia poczucie prywatności i komfortu. Nieruchomość posiada bardzo...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo ul. Wrocławska

    Gdynia » Orłowo » ul. Wrocławska

    • 1 170 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 18 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowy apartament z balkonem i miejscem w hali garażowej | Sadyba Orłowska | Gdynia OrłowoNa sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 64,66 m², położony na...

  • Mieszkanie Białobrzegi

    Białobrzegi

    • 469 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Na sprzedaż starannie wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,43 m², położone na parterze kameralnego, 3-kondygnacyjnego budynku z 1957 roku w Białobrz...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Dąbie ul. Widok

    Kraków » ul. Widok

    • 549 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 16 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na Dąbiu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow. Na s...

  • Mieszkanie Białystok Wysoki Stoczek ul. Wysoki Stoczek

    Białystok » Wysoki Stoczek » ul. Wysoki Stoczek

    • 589 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 350 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż jasne, przestronne i bardzo ustawne mieszkanie położone w jednej z najbardziej zielonych dzielnic Białegostoku - przy ul. Wysoki Stoczek. Idealna propozycja dla rodziny...

  • Mieszkanie Sopot ul. Fryderyka Chopina

    Sopot » ul. Chopina

    • 1 195 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 16 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWA, KLIMATYCZNA NIERUCHOMOŚĆ ZACHOWANA W ORYGINALNYM SPOCKIM STYLU do generalnego remontu. Mieszkanie :klimatyczny i zachowany w sopockim stylu zlokalizowany jes...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Chłopska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Chłopska

    • 679 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJE, CHŁOPSKA, PRZYMORZE MAŁELOKALIZACJA:Mieszkanie zlokalizowane na kameralnym osiedlu Przymorze Małe. Dzieli je od plaży jedynie 20 minutowy spacer. Bardzo blisk...

  • Mieszkanie Kielce ul. Nowowiejska

    Kielce » ul. Nowowiejska

    • 2 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone przy ul. Nowowiejskiej na osiedlu Sady w Kielcach.Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10-piętrowym budynku i jest...

  • Mieszkanie Gdańsk Żabianka ul. Chłopska

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia » ul. Chłopska

    • 1 299 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 21 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,3 m² położone w prestiżowej inwestycji Wieża Leszka Białego w dzielnicy Żabianka w Gdańsk - zaledwie niecały 1 km od p...

  • Mieszkanie Kielce ul. Bohaterów Warszawy

    Kielce » ul. Bohaterów Warszawy

    • 539 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z balkonem i widokiem na miasto - ul. Bohaterów Warszawy 3, os. KSM, KielceMieszkanie o powierzchni 56,3 m², położone na 7...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Wita Stwosza

    Gdańsk » Oliwa » ul. Stwosza

    • 1 349 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 14 825 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    LOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana jest w Oliwie, jednej z najbardziej pożądanych Trójmiejskich dzielnic Gdańska. Główną zaletą zamieszkania w tej lokalizacji jest bliskość zar...

  • Mieszkanie Żory os. Korfantego

    Żory » Wojciecha Korfantego

    • 329 900 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    | OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA! Żory os. Korfantego NISKI BLOK 3 piętro rewelacyjna lokalizacja! blisko centrum i rynku ! Oferujemy Państwu mieszkanie usytuowa...

  • Topowa lokalizacja ul. Wesoła

    Białystok » Piaski

    • 320 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Oferta tylko w naszym biurzeAtrakcyjne mieszkanie – ul. Wesoła, Białystok | Idealne pod wynajem i do zamieszkaniaMieszkanie położone w wysokim bloku z windą przy ul. Wesołej to świ...

  • Mieszkanie Białystok Przydworcowe ul. Sukienna

    Białystok » Przydworcowe » ul. Sukienna

    • 405 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 419 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie w centrum Białegostoku przy ul. Sukiennej - gotowe do zamieszkania!Marzysz o mieszkaniu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie w wygodnym centrum mias...

  • Mieszkanie Przemyśl Kazanów ul. gen. Ignacego Prądzyńskiego

    Przemyśl » ul. Prądzyńskiego

    • 520 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 4 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam piętro domu 121 m + udział w działce, Kazanów, Przemyśl Ofertą sprzedaży jest duże przestronne mieszkanie, stanowiące samodzielne piętro w budynku o powierzchni 121,...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Czyżyny, 2 Pułku Lotniczego
    1 / 13
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Czyżyny, 2 Pułku Lotniczeg...

    Kraków

    • 759 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem | Kraków, os. 2 Pułku Lotniczego Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 59,15 m², położonego na...