• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie Katowice Śródmieście, Ks. Piotra Skargi
    1 / 9
    Mieszkanie Katowice Śródmieście, Ks. Piotra Skargi

    Katowice

    • 2 163 462 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 17 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 12 piętro

    Atrakcyjna inwestycja mieszkaniowa położona w centrum Katowic, łącząca nowoczesną architekturę, funkcjonalne rozwiązania oraz wygodny dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. Zak...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Św. Wincentego
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Św. Wincentego

    Warszawa

    • 1 299 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 19 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel. [tel] Wyjątkowa Oferta Sprzedaży - 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie znajdujące się na wyjątkowo pożądanym Osiedlu "Park...

  • Mieszkanie Szczecin Zawadzkiego
    1 / 8
    Mieszkanie Szczecin Zawadzkiego

    Szczecin

    • 2 200 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe - rozkładowe, które znajduje się przy ulicy Romera. Powierzchnia mieszkania to ok 42 m2 na które składa się salon z wyjściem na balkon. sypialnia,...

  • Mieszkanie Tczew, Żeglarska
    1 / 15
    Mieszkanie Tczew, Żeglarska

    Tczew

    • 349 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 576 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w nowoczesnym budynku z 2018 roku (deweloper Pad-Pol) w Tczewie przy ul. Żeglarskiej 6. Lokal znajduje się na I piętrze i posiada balkon...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie

    Hrubieszów

    • 300 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 46 m.kw znajdujące się na 2 piętrze wraz z przynależa piwnicą na ul. Mickiewicza. Parking pod blokiem. Blisko szkoła, sklepy, przychodnia. Tel [tel]

  • Okolice ulicy Oporowskiej
    1 / 5
    Okolice ulicy Oporowskiej

    Wrocław

    • 590 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe, wymagające odświeżenia i/lub remontu. Jeden pokój i korytarz z nowymi panelami, w pozostałych dwóch pokojach parkiet. Kuchnia i łazienka wymag...

  • Okolice ulicy Wierzbowej
    1 / 9
    Okolice ulicy Wierzbowej

    Wrocław

    • 481 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 14 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Słoneczna kawalerka w samym sercu Wrocławia – idealna lokalizacja, widoki, doskonała pod wynajem lub do zamieszkania Na sprzedaż jasna, słoneczna i bardzo dobrze położona kawalerk...

  • Sprzedam! 3 pokoje | ogródek | garaż | 67,5 m²
    1 / 14
    Sprzedam! 3 pokoje | ogródek | garaż | 67,5 m²

    Szczecin

    • 750 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,5 m², położone na parterze, dwupiętrowego budynku z 2008 roku w spokojnej części dzielnicy Bukowo. W skład mieszkania wchodzą...

  • Mieszkanie w kamienicy,2 balkony, 3 pokoje
    1 / 16
    Mieszkanie w kamienicy,2 balkony, 3 pokoje

    Ełk

    • 335 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze kamienicy przy ul. 3 Maja 7 w Ełku. Budynek przeszedł modernizację w 2015 roku – wykonano remont dachu oraz odnowiono klatkę schodową. Wej...

  • 3 pok. mieszkanie przy Akademii Policji, parter
    1 / 16
    3 pok. mieszkanie przy Akademii Policji, parter

    Szczytno

    • 299 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przestronne, wysokie 3 pokojowe mieszkanie o pow. 71 m2 na parterze w kamienicy przy Akademii Policji w Szczytnie. Ze względu na położenie idealnie nadaje się inwestycyjnie pod wyn...

  • Apartament 68,35 m2 > ul Sandomierska > kameralnie
    Apartament 68,35 m2 > ul Sandomierska > kameralnie

    Kielce

    • 628 700 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DEWELOPERSKA BRAK PODATKU PCC SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA Apartament składa się : - wiatrołap i klatka schodowa 7,28 m2 - komunikacja 6,04 m2 - sypialnia 7,53 m2...

  • Mieszkanie sprzedaż Lublin Czuby / 60 m2 / 3 pokoje
    1 / 14
    Mieszkanie sprzedaż Lublin Czuby / 60 m2 / 3 pokoje

    Lublin

    • 665 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 11 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 60 m², położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Lublina – na spokojnych i zielonych...

  • Sprzedam mieszkanie Mysłowice Wysoki parter
    Sprzedam mieszkanie Mysłowice Wysoki parter

    Mysłowice

    • 219 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż bardzo słoneczne mieszkanie dwupokojowe ,kuchnia,łazienka, przedpokój,piwnica. Mieszkanie zlokalizowane w spokojnej ,zielonej części Mysłowic, Świetna lokalizacja ,tuż...

  • Piękna okolica - mieszkanie 55 m² Leszno k/Błonia

    Leszno » ul. Sochaczewska

    • 480 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie w Lesznie koło Błonia, bardzo ładna i spokojna okolica blisko Warszawy. Do budynku w którym znajduje się mieszkanie przynależy zamknięty plac zabaw dla dzieci.W sąsiedzt...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Warszawa » Ursus » ul. Bodycha

    • 1 942 710 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 10 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...

Warszawa » Ursus » ul. Bodycha

    • 1 667 505 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 10 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 158,81 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 942 710 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 10 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 667 505 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 10 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

Warszawa » Ursus » ul. Bodycha

    • 1 441 020 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 10 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 137,24 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 618 680 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 10 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 154,16 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...