• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • High standard, modern construction.

    Kraków » Podgórze » ul. Lipska

    • 949 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 15 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ENGLISHYou can be the FIRST to live in a freshly finished and newly furnished apartment located in a gated community in the eastern part of Kraków. The property has an area of 60 m...

  • Mieszkanie w Skoczowie Górny Bór 82 mkw

    Skoczów » ul. Górny Bór

    • 580 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 7 074 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Umowa na wyłączność - nie szukaj dalej :)Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 82 m², położone na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Górny Bór w Skoczówie. Lokal w...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Józefa Korzeniowskiego Conrada

    Pruszcz Gdański » ul. Korzeniowskiego

    • 495 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,21 m , położone na 1 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2001 roku . Nieruchomość znajduje się n...

  • Mieszkanie Poznań Poznań-Grunwald, Poznań-Grunwald ul. Grochowska

    Poznań » Grunwald » ul. Grochowska

    • 449 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% PROWIZJI OD KUPUJĄCYCH! Zapraszam do zakupu mieszkania w świetnej lokalizacji przy ul. Grochowskiej w Poznaniu w spokojnej, dobrze skomunikowanej i znanej części Grunwaldu....

  • Mieszkanie Gdańsk Letnica ul. Letnicka

    Gdańsk » Letnica » ul. Letnicka

    • 1 050 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 17 214 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE: na sprzedaż, jasne, ciepłe, rozkładowe, ustawne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Letnica) o powierzchni użytkowej 61,45 m2. W jego skład wchodz...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia ul. Rubinowa

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Rubinowa

    • 435 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ciepłe, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Orunia) o powierzchni użytkowej 35,00 m2. W jego skład wchodzą:- pokój dzienny (15,77 m2)...

  • Sprzedam mieszkanie 35,9 m2 w Henrykowie BEZ POŚREDNIKÓW
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie 35,9 m2 w Henrykowie BEZ POŚREDNIKÓW

    Henryków

    • 110 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 3 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam, bez pośredników,bardzo wygodne i energooszczędne mieszkanie własnościowe znajdujące się w Henrykowie (woj. dolnośląskie). Znajduje się ono na parterze kamienicy przy ulic...

  • Sprzedam lub Zamienię kawalerkę z garażem w Markach
    1 / 10
    Sprzedam lub Zamienię kawalerkę z garażem w Markach

    Marki

    • 399 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia ,agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! SPRZEDAM lub ZAMIENIĘ na większe (dopłacę) w Warszawie ( lub bliskie okolice) Oferuje do sprzedaży ustawną...

  • Sprzedam mieszkanie m4 do remontu
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie m4 do remontu

    Jastrzębie-Zdrój

    • 260 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie M-4 o powierzchni 56 m 2 w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Małopolskiej * Nieruchomość w atrakcyjnej cenie, * Przestronny salon z kuchnią i wyjściem na duży balko...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Augustówka
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Augustówka

    Warszawa

    • 464 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam przestrzenną kawalerkę 34m² z klimatyzacją, położoną na zamkniętym, zielonym i cichym osiedlu przy ul. Augustówka (styk Mokotowa i Wilanowa), ogrzewanie elektryczne, miesz...

  • Sprzedam mieszkanie w Puławach. Osiedle Niwa Gościńczyk
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie w Puławach. Osiedle Niwa Gościńczyk

    Puławy

    • 412 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na Osiedlu Niwa Gościńczyk. W skład mieszkania wchodzi duży salon, duży balkon, duża kuchnia, sypialnia, łazienka , oddzielne WC, ko...

  • 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem w nowym szeregowcu
    1 / 16
    4-pokojowe mieszkanie z ogrodem w nowym szeregowcu

    Wolin

    • 679 576 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 7 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowy lokal mieszkalny w budynku w zabudowie szeregowej przy ul. Krótkiej w Wolinie z ogródkiem o wielkości 70,00 m² składający się II kondygnacji (I piętro i poddasze). Na metraż l...

  • Mieszkanie na parterze 54m, 2 pokoje, piwnica, garaż.
    1 / 11
    Mieszkanie na parterze 54m, 2 pokoje, piwnica, garaż.

    Wołczyn

    • 249 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Słoneczne 54m², 2 pokoje. Parter, GARAŻ pod oknem – Wołczyn, ul. Leśna Opis: Na sprzedaż oferuję przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m², położone na parterze w sp...

  • Sprzedam mieszkanie w bloku
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie w bloku

    Praszka

    • 262 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie w bloku przy ulicy Tadeusza Kościuszki. Mieszkanie jest jasne, suche i ciepłe. Latem przed upałem chronią metalowe rolety zewnętrzne zamontowane we wszystkich o...

  • Mieszkanie Szamotuły, Ostrorogska
    1 / 10
    Mieszkanie Szamotuły, Ostrorogska

    Szamotuły

    • 465 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 3 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Działka budowlana na sprzedaż - Szamotuły, warunki zabudowy. Powiat szamotulski, woj. wielkopolskie Powierzchnia: 700 m² | Wymiary: 23 m x 32 m Na sprzedaż atrakcyjna działka bu...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, ul. Sienna
    1 / 5
    Mieszkanie Warszawa Wola, ul. Sienna

    Warszawa

    • 2 350 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 29 747 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania apartament na Woli zlokalizowany przy ulicy Siennej w budynku z 2008 r. Nowoczesny apartamentowiec strzeżony oraz dozorowany przez kamery (wideofony, portiernia). Lok...

  • Idealny na Inwestycję – Dwupoziomowy Apartament z Basenem Nad Bałtykiem
    1 / 16
    Idealny na Inwestycję – Dwupoziomowy Apartament z Basenem Nad Bał...

    Rewal

    • 629 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję Państwu atrakcyjny, w pełni przygotowany apartament położony w prestiżowym, nadmorskim Rewalu. Jest to nowoczesny, dwupoziomowy apartament znajdujący się w budynku oddanym...

  • Mieszkanie Ustka, Słupska
    1 / 8
    Mieszkanie Ustka, Słupska

    Ustka

    • 289 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Słoneczne 2 pokoje w Ustce - Twoja baza nad morzem lub pewna inwestycja! Szukasz przytulnego azylu blisko bałtyckiej plaży, który urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A m...

  • Mieszkanie * SPRZEDAŻ * Mielec* ul. Bajana* Zmiana Ceny!
    1 / 9
    Mieszkanie * SPRZEDAŻ * Mielec* ul. Bajana* Zmiana Ceny!

    Mielec

    • 262 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    SPRZEDAM – mieszkanie na ul. Bajana w Mielcu , pełna własność . Na III piętrze , o powierzchni 48 m2 – do remontu , z balkonem , 2 pokoje, korytarz , kuchnia, łazienka. Czynsz ok....

  • SARBINOWO APARTAMENT 200M OD MORZA! MIEJSCE PARKINGOWE W CEN
    1 / 11
    SARBINOWO APARTAMENT 200M OD MORZA! MIEJSCE PARKINGOWE W CEN

    Sarbinowo

    • 736 300 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 19 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Może morze? OKAZJA ! SARBINOWO Apartament 200m od morza MIEJSCE PARKINGOWE W CENIE! Na sprzedaż apartament w Sarbinowie – gotowy do zamieszkania lub wynajmu Zapraszam do zapozna...