• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie Zielona Góra, Stefana Batorego
    1 / 7
    Mieszkanie Zielona Góra, Stefana Batorego

    Zielona Góra

    • 473 347 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Klient Kupujący nie ponosi kosztów podatku PCC oraz obsługi biura nieruchomości. Prezentujemy Państwu pierwszy etap inwestycji przy ul. Batorego. Nowopowstający jednoklatkowy budy...

  • Mieszkanie Zielona Góra, Stefana Batorego
    1 / 6
    Mieszkanie Zielona Góra, Stefana Batorego

    Zielona Góra

    • 753 452 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 9 078 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Klient Kupujący nie ponosi kosztów podatku PCC oraz obsługi biura nieruchomości. Prezentujemy Państwu pierwszy etap inwestycji przy ul. Batorego. Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkani...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie, Adama Bochenka
    1 / 9
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie, Adama...

    Kraków

    • 833 128 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 15 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne mieszkanie idealne dla rodziny - 3 pokoje z 2 balkonami, Kraków, Piaski Nowe Odbiór do marca 2026. Przestrzeń, która daje swobodę i wygodę codziennego życia. Mieszkanie...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 435 891 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie 2-pokojowe Balkon 8 m2 Lublin Wrotków 0% PCC Podstawowe parametry mieszkania: * Lokalizacja: Lublin, dzielnica Wrotków. * Powierzchnia użytkowa: 39,99 m2....

  • Słodowiec 2 pok, winda, 2007r, 2 minuty do metra
    1 / 10
    Słodowiec 2 pok, winda, 2007r, 2 minuty do metra

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 18 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,83 m2 znajduje się na 2. piętrze 7-piętrowego bloku z windą przy ul. Marymonckiej 14 na Marymoncie-Kaskada. Doskonała komunikacja - 4 min Met...

  • Serce Poznania |Inwestuj lub Zamieszkaj
    1 / 15
    Serce Poznania |Inwestuj lub Zamieszkaj

    Poznań

    • 1 356 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 20 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nie każda nieruchomość jest inwestycją. Niektóre są po prostu pracującym kapitałem. W samym centrum Poznania, na skrzyżowaniu Al. Marcinkowskiego i ul. Podgórnej, znajduje się lo...

  • 4 pokojowe z balkonem ul. Anny Gryfitki
    1 / 12
    4 pokojowe z balkonem ul. Anny Gryfitki

    Słupsk

    • 360 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE Z BALKONEM W BLOKU Mieszkanie czteropokojowe, dwustronne, kuchnia widna z jadalnią, z balkonem, z ciepłą wodą i ogrzewaniem z sieci miejskiej, położone na parterze czter...

  • Mieszkania stan deweloperski - kameralna zabudowa
    1 / 15
    Mieszkania stan deweloperski - kameralna zabudowa

    Ełk

    • 480 848 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 291 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań zlokalizowanych w nowo wybudowanych budynkach przy ul. Św. Rafała Kalinowskiego 1 i 2 w Ełku. Topowa lokalizacja - tuż p...

  • ładne 3 pokojowe do wprowadzenia
    1 / 16
    ładne 3 pokojowe do wprowadzenia

    Warszawa

    • 1 251 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 15 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży ładne 3 pokojowe mieszkanie położone na Bemowie przy ul. Ziębickiej 2. Mieszkanie w wysokim standardzie zaprojektowane przez artystę plastyka. Na podłogach p...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto Nowe Miasto, Aleksandra Studniarskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto Nowe Miasto, Aleksandra...

    Poznań

    • 520 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 12 683 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Nowoczesna kawalerka 41 m² | ostatnie piętro | miejsce w hali garażowej w cenie Szukasz mieszkania, które sprawdzi się zarówno...

  • Klimatyczne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 41,32 m2
    1 / 10
    Klimatyczne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 41,32 m2

    Ujście

    • 255 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 220 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia. Ma bardzo przestronny układ, jest doskonale doświetlone przez okna połaciowe wyposażone w rolety wewnętrzne....

  • EL Tower, trzy pokoje
    1 / 16
    EL Tower, trzy pokoje

    Elbląg

    • 570 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 345 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z nowszych zasobów przy ulicy Mielczarskiego w inwestycji El Tower. Nieruchomość o powierzchni 61,59 m2 usytuowana na drugi...

  • Mieszkanie Rogowo gm. Trzebiatów, Kołobrzeska
    1 / 12
    Mieszkanie Rogowo gm. Trzebiatów, Kołobrzeska

    Rogowo

    • 1 160 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 26 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    LUKSUSOWY APARTAMNET 44,76 m POMIĘDZY MORZEM A JEZIOREM! Wyjątkowa lokalizacja, niepowtarzalne widoki, nowoczesna i luksusowa architektura - to wszystko łączy inwestycję ROGOWO PE...

  • Blisko starówki! 4 pokoje! Bydgoskie Przedmieście!
    1 / 16
    Blisko starówki! 4 pokoje! Bydgoskie Przedmieście!

    Toruń

    • 949 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 909 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, przestronne mieszkanie z bardzo niskim czynszem o powierzchni 120m2, zlokalizowane na Bydgoskim Przedmieściu przy ulicy Jana Matejki....

  • Mieszkanie Będzin, Krakowska
    1 / 6
    Mieszkanie Będzin, Krakowska

    Będzin

    • 1 100 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 8 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, przestronnego apartamentu w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie. Nieruchomość mieści się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Pr...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Jeżyce, Klemensa Janickiego
    1 / 11
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Jeżyce, Klemensa Janickiego

    Poznań

    • 585 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 18 282 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego o powierzchni 32,53 m2, znajdującego się przy ul. Klemensa Janickiego na poznańskich Jeżycach, w nowej inwestycji- Wieża Je...

  • ✅trzy oddzielne pokoje/ świetna lokalizacja✅
    1 / 13
    ✅trzy oddzielne pokoje/ świetna lokalizacja✅

    Warszawa

    • 749 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Słoneczne 3 pokoje | Świetna lokalizacja | Al. Krakowska 272 - dzielnica Włochy Szukasz mieszkania, które jest ustawne, jasne i doskonale skomunikowane? To oferta idealna zarówn...

  • Mieszkanie Gdynia Kamienna Góra, Augustyna Necla
    1 / 12
    Mieszkanie Gdynia Kamienna Góra, Augustyna Necla

    Gdynia

    • 1 085 152 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 14 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe w Gdyni! CENA: 255 000 tys. EUR Marzysz o przestronnej nieruchomości blisko morza? Mieszkanie "Necla" zlokalizowane jest w prestiżow...

  • Piękna okolica - mieszkanie 55 m² Leszno k/Błonia
    1 / 13
    Piękna okolica - mieszkanie 55 m² Leszno k/Błonia

    Leszno

    • 480 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie w Lesznie koło Błonia, bardzo ładna i spokojna okolica blisko Warszawy. Do budynku w którym znajduje się mieszkanie przynależy zamknięty plac zabaw dla dzieci. W sąsiedz...

  • 2-pokojowe mieszkanie – Gdańsk Siedlce, ul.Paska
    1 / 16
    2-pokojowe mieszkanie – Gdańsk Siedlce, ul.Paska

    Gdańsk

    • 969 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 16 707 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż jasne, słoneczne i w pełni wyposażone mieszkanie 58 m2, 2-pokoje z osobną kuchnią, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdańska – Siedlce ul. Jana C...