• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie Warszawa Ochota, Stara Ochota, ul. Słupecka

    Warszawa » Ochota » ul. Słupecka

    • 2 700 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane na trzecim piętrze w przedwojennej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Ochocie przy ulicy Gró...

  • Mieszkanie Rydułtowy Orłowiec

    Rydułtowy

    • 1 590 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    [i] Do wynajęcia mieszkanie po remoncie oraz umeblowane, wolne od zaraz. [/i] Mieszkanie znajduje się w Rydułtowach na osiedlu Orłowiec. Usytuowane jest na 2 piętrze. Mieszk...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Dąbie ul. Świtezianki

    Kraków » ul. Świtezianki

    • 490 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 18 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Świtezianki. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • Mieszkanie Katowice Panewniki ul. Panewnicka

    Katowice » Ligota-Panewniki » ul. Panewnicka

    • 470 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    EASTATE ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w zielonych PanewnikachLOKALIZACJA:Ul. Panewnicka w Katowicach znajduje się w spokojnej dzielnicy Ligota-Panewniki, która...

  • Mieszkanie Przemyśl Przemyśl ul. Moniuszki

    Przemyśl » ul. Moniuszki

    • 381 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 763 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 80 m², usytuowane w klimatycznej, przedwojennej kamienicy w Przemyślu. To idealne miejsce dla osób poszuku...

  • Komfortowe | parter | 2 pokoje |46 m² | Winda |

    Grójec » ul. Kochanowskiego

    • 499 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie – Grójec, ul. Kochanowskiego 13Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części miasta Grójec, przy ul. Kochanowskiego 13. Lokal znajduje s...

  • Mieszkanie Dąbrowa Górnicza centrum ul. Wyszyńskiego Stefana

    Dąbrowa Górnicza » Centrum » pl. Plac Kardynała Stefana Wyszyńskiego

    • 1 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferta wynajmu mieszkania Dąbrowa Górnicza, blisko WSB. Do wynajęcia przytulne mieszkanie typu studio z aneksem kuchennym i wnęką sypialnianą, położone w Dąbrowie Górniczej, w p...

  • przestronne, stan deweloperski, balkon, 4 pokoje

    Rzeszów » pl. Kazimierza

    • 620 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 8 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości "Pierwsze Piętro" prezentuje przestronne mieszkanie z czterema niezależnymi pokojami, oddzielną kuchnią oraz balkonem, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. płk. I...

  • 1 / 4
    Okazja ! po remoncie | 54m2 | parking w cenie

    Łódź » ul. Wólczańska

    • 395 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 315 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Łódź | Centrum | ul. Wólczańska / al. Mickiewicza | blisko Politechniki Łódzkiej Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Łodzi, przy ul. Wólczańskiej w rejonie al. M...

  • NOWE > Mieszkanie 31.66 m2 > Warszawa > Rembertów
    1 / 13
    NOWE > Mieszkanie 31.66 m2 > Warszawa > Rembertów

    Warszawa

    • 468 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 15 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe mieszkanie 2 pokojowe 31,66 m2 w stanie deweloperskim Warszawa Rembertów. Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja. -W OFERCIE MAMY MIESZKANIA O PODOBNYCH PARA...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Kaszubska
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Kaszubska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 259 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 54 metrowe na 4 piętrze przy ulicy Kaszubskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie mieści się w wieżowcu wyposażonym w 2 windy zatrzymujące się na każdym piętr...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga-Północ, Szmulki, Kijowska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga-Północ, Szmulki, Kijow...

    Warszawa

    • 268 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 19 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Praga-Północ ul. Kijowska 11 Metraż:13,9 m2 Piętro: 0/4 Rok budowy: 1970 r.  Stan prawny: Udział ze wskazaniem na lokal-  Zakup tylko za...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Międzyborska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Mi...

    Warszawa

    • 2 175 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 18 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    INFORMACJE OGÓLNE Lokalizacja: Warszawa, Gocław, ul. Międzyborska 11B Metraż: 120 m² Piętro: 0/8 (winda) Rok budowy: 2015 Stan prawny: odrębna własność z KW Cena: 2 175 000 zł Miej...

  • 2 pokoje z balkonem | os. Wyszyńskiego Kęty
    1 / 12
    2 pokoje z balkonem | os. Wyszyńskiego Kęty

    Kęty

    • 315 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 703 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż mieszkanie 47,5 m² Kęty, os. Wyszyńskiego Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,5 m², położone na 4. piętrze w blok...

  • nowe mieszkanie w centrum Wrocławia
    nowe mieszkanie w centrum Wrocławia

    Wrocław

    • 479 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 15 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Polecam do sprzedaży nowe mieszkanie 1 -pokojowe w standardzie deweloperskim o pow. 30,72 m2 w ok. ul. Długiej we Wrocławiu. Atrakcyjna lokalizacja: nowe osiedle na Starym Mieście...

  • PRZYJDŹ Z WALIZKAMI I ZAMIESZKAJ OD ZARAZ :)
    1 / 16
    PRZYJDŹ Z WALIZKAMI I ZAMIESZKAJ OD ZARAZ :)

    Łódź

    • 770 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Ofertę stanowi nowoczesne, jasne i przytulne mieszkanie na łódzkim Olechowie przy ul. Księcia Władysława Opolczyka. Mieszkanie usytuowan...

  • nowe mieszkanie w centrum Wrocławia
    nowe mieszkanie w centrum Wrocławia

    Wrocław

    • 629 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam do sprzedaży nowe mieszkanie 2 -pokojowe w standardzie deweloperskim o pow. 49,82 m2 w ok. ul. Długiej we Wrocławiu. Atrakcyjna lokalizacja: nowe osiedle na Starym Mieście...

  • Mieszkanie 2 pokoje Bródno na sprzedaż, bez prowizji.
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokoje Bródno na sprzedaż, bez prowizji.

    Warszawa

    • 749 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedaży mieszkanie na Targówku - ul. Bartnicza 4B, ok. 500m od stacji metra Bródno, kilka minut do tramwaju - dojazd do Dw.Gdańskiego 15min. Blisko Park Bródnowski. Osiedle za...

  • Mieszkanie Jasło, Floriańska
    1 / 15
    Mieszkanie Jasło, Floriańska

    Jasło

    • 379 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    >> Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 74,54 m², położone na parterze kamienicy w ścisłym centrum Jasła, przy ul. Floriańskiej. Nieruchomość...

  • nowe mieszkanie w centrum Wrocławia
    nowe mieszkanie w centrum Wrocławia

    Wrocław

    • 689 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam do sprzedaży nowe mieszkanie 3 -pokojowe w standardzie deweloperskim o pow. 55,96 m2 w ok. ul. Długiej we Wrocławiu. Atrakcyjna lokalizacja: nowe osiedle na Starym Mieście...