• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie w Rezydencji przy Młynie
    1 / 10
    Mieszkanie w Rezydencji przy Młynie

    Gorzów Wielkopolski

    • 549 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 7 733 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania, zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu, w Rezydencji przy Młynie. Lokal usytuowany na parterze, w budynku odsuniętym od ulicy, otoczonym p...

  • Ustawne, 2 pokojowe mieszkanie w centrum Ełku
    1 / 13
    Ustawne, 2 pokojowe mieszkanie w centrum Ełku

    Ełk

    • 265 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 310 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania w centrum miasta, które zapewni wygodę codziennego życia i jednocześnie da możliwość urządzenia wnętrza dokładnie według własnego gustu? Ta oferta może być właśn...

  • Komfortowe mieszkanie z garażem.
    1 / 15
    Komfortowe mieszkanie z garażem.

    Łask

    • 495 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 7 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Miło mi zaprezentować ofertę sprzedaży pięknego mieszkania, zlokalizowanego w centrum Łasku, na Osiedlu Batorego, w nowoczesnym budownictwie, z garażem usytuowanym w bryle budunku....

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto Krzesinki, Świątniczki
    1 / 15
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto Krzesinki, Świątniczki

    Poznań

    • 438 999 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Cena: 438 999 zł Powierzchnia: 40 m² + piwnica + strych + działka 1000 m² Lokalizacja: Poznań, ul. Świątniczki Szukasz miejsca z klimatem, zielenią i niezależnością? To bezczynszow...

  • 48,5 m2, 2 pokoje, duży taras 15 m2 | garaż | Ząbki
    1 / 11
    48,5 m2, 2 pokoje, duży taras 15 m2 | garaż | Ząbki

    Warszawa

    • 619 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach, ul. Calineczki 14-16 48,50 m² • nowoczesny budynek z 2018 r. • dostępne od ręki Szukasz gotowego do wprowadzenia, jasnego mieszkania w...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, al. Słowackiego
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, al. Słowackiego

    Kraków

    • 474 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 17 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Zapraszam na prezentację mieszkania z dużym potencjałem. Świetna lokalizacja, ścisłe centrum. Okna na dziedziniec, zieleń i cisza. Winda! www.glodeknieruchomosci.pl Do s...

  • Sprzedam mieszkanie lub zamienię na Szczecin
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie lub zamienię na Szczecin

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 18 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Sprzedam mieszkanie Warszawa Wola lub zamienię na mieszkanie w Szczecinie na nieco większe z dopłatą. Mieszkanie czyste po remoncie 5 lat temu nowa instalacja elektryczna. Do zamie...

  • Mieszkanie Zielona Góra, Stefana Batorego
    1 / 6
    Mieszkanie Zielona Góra, Stefana Batorego

    Zielona Góra

    • 405 229 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 884 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Klient Kupujący nie ponosi kosztów podatku PCC oraz obsługi biura nieruchomości. Prezentujemy Państwu pierwszy etap inwestycji przy ul. Batorego. Nowopowstający jednoklatkowy budy...

  • Mieszkanie Zielona Góra, Stefana Batorego
    1 / 6
    Mieszkanie Zielona Góra, Stefana Batorego

    Zielona Góra

    • 411 730 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 043 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

• Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Świętojańska
    1 / 3
    Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Świętojańska

    Gdynia

    • 1 750 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 12 412 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    #dochód pasywny#podwynajem#inwestycja# Idealne jako inwestycja pozwalająca na dochód pasywny, wynajem którtko lub długoterminowo w Gdyni Śródmieście przy ul. Świętojańskiej. Gdyn...

  • Mieszkanie Zielona Góra, Stefana Batorego
    1 / 6
    Mieszkanie Zielona Góra, Stefana Batorego

    Zielona Góra

    • 415 910 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 145 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

• Mieszkanie Zielona Góra, Stefana Batorego
    1 / 6
    Mieszkanie Zielona Góra, Stefana Batorego

    Zielona Góra

    • 522 751 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Zielona Góra, Stefana Batorego
    1 / 6
    Mieszkanie Zielona Góra, Stefana Batorego

    Zielona Góra

    • 470 605 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• 2-pok mieszkanie sprzedam

    Polkowice

    • 268 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Jasne 2-pok. mieszkanie na 3.piętrze w bloku. Cicha okolica ul.11 lutego. Mili sąsiedzi. Widok z sypialni na wschody słońca. Z drugiego pokoju - na zachody. Balkon jest oszklony, w...

  • M4 3 pokoje Żory

    Żory

    • 289 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    tel. [tel] Sprzedam mieszkanie o powierzchni 55,7 m2 na osiedlu Księcia Władysława 8 w Żorach. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą po termomodernizac...

  • Mieszkanie Konin

    Konin

    • 360 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Rozkładowe mieszkanie w cichej okolicy Polecamy Państwa uwadze mieszkanie w Koninie na osiedlu Chorzeń o powierzchni 50m2 - 1 piętro w 3-piętrowym bloku. Do mieszkania p...

  • Mieszkanie Szczecin śródmieście

    Szczecin » Śródmieście

    • 920 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Wyjątkowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy | 92 m² | 3 pokoje | parter | ul. Bohaterów Warszawy Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92 m², położone na parterze...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Ugorek ul. Łąkowa

    Kraków » ul. Łąkowa

    • 679 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 15 791 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Łąkowej Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kra...

  • Mieszkanie Sopot ul. Marii Skłodowskiej-Curie

    Sopot » ul. Skłodowskiej-Curie

    • 6 500 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą w klimatycznej sopockiej kamienicy z 1904 roku. Przestrzeń o powierzchni 200 m² po podłodze, z widokiem na morze i licznym...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Azory ul. Jaremy

    Kraków » Krowodrza » ul. Jaremy

    • 780 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Jaremy. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kra...