• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie
    1 / 8
    Mieszkanie

    Piechcin

    • 369 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ️SPRZEDAM MIESZKANIE W PIECHCINIE️, - 68 M, ( BEZ POŚREDNIKÓW) 3 POKOJE Z KUCHNIĄ, UBIKACJA, ŁAZIENKA OSOBNO - MIESZKANIE NA PARTERZE, 3 ŁADNE SŁONECZNE I USTAWIE POKOJE ( 20...

  • NA SPRZEDAŻ PRZESTRONNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE | OS. KRAKOWIA
    1 / 12
    NA SPRZEDAŻ PRZESTRONNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE | OS. KRAKOWIA

    Kraków

    • 670 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 15 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    NA SPRZEDAŻ PRZESTRONNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE | OS. KRAKOWIAKÓW Lokalizacja: Osiedle Krakowiaków, Kraków Powierzchnia: ok. 44 m² ???? Piętro: 8 / blok z windą Cena: 670000 zł O...

  • Sprzedam mieszkanie w Warszawie bezpośrednio
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie w Warszawie bezpośrednio

    Warszawa

    • 669 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 16 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Mieszkanie po gruntownym remoncie, gotowe do zamieszkania. Lokalizacja cicha i spokojna, blisko sklepy spożywcze, nieco dalej bazarek (500 m), galeria RENOVA (500 m), stacja benzy...

  • Mieszkanie * SPRZEDAŻ * Mielec* Solskiego* II piętro
    1 / 8
    Mieszkanie * SPRZEDAŻ * Mielec* Solskiego* II piętro

    Mielec

    • 310 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    SPRZEDAM mieszkanie w Mielcu na ul. Solskiego , własnościowe . Na II piętrze , o powierzchni 34,5 m2 z balkonem (duży), 1 pokój, korytarz , kuchnia, łazienka. Mieszkanie po genera...

  • Okazja nowoczesny apartament z poddaszem w stanie deweloperskim 5000zł/m2
    1 / 16
    Okazja nowoczesny apartament z poddaszem w stanie deweloperskim 5...

    Kielce

    • 640 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 4 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami ESTATE EXPERT Oferujemy ostatnie wolne mieszkania w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod...

  • 88,5 m², 4-pokojowe mieszkanie blisko Uniwersytetu
    1 / 12
    88,5 m², 4-pokojowe mieszkanie blisko Uniwersytetu

    Łódź

    • 550 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    88,5 m², 4-pokojowe mieszkanie blisko Uniwersytetu Medycznego Opis Wygodne, rozkładowe czteropokojowe mieszkanie z małym balkonem na ulicy Więckowskiego. Doskonały dojazd do centr...

  • Właściciel sprzeda mieszkanie 3-p. Maków Podhalańskim
    1 / 8
    Właściciel sprzeda mieszkanie 3-p. Maków Podhalańskim

    Maków Podhalański

    • 587 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Bezpośrednio sprzedam dwustronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m2.Oddzielne WC do lekkiego odświeżenia. Okna plastikowe, Instalacje po wymianie.Stan budynku b.dobry, ociep...

  • Mieszkanie Bytom, Orląt Lwowskich
    1 / 7
    Mieszkanie Bytom, Orląt Lwowskich

    Bytom

    • 199 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 7 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wyłącznie u nas! Na sprzedaż komfortowa kawalerka o łącznej powierzchni 28,02m, po generalnym remoncie, wykończona z dużą starannością i dbałością o detale. Lokal mieszkalny jest w...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 469 100 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Świetna oferta - dwa mieszkania - idealne pod inwestycję, jak i dla siebie! Na łączą powierzchnię mieszkania składają się dwie części: - mieszkanie 1: salonik, kuchnia, sypialnia...

  • Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w ŚCISŁYM CENTRUM Gdyni! Do remontu - stwórz swój wymarzony dom!
    1 / 13
    Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w ŚCISŁYM CENTRUM Gdyni! Do remon...

    Gdynia

    • 1 150 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 17 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z niepowtarzalnym charakterem i ogromnym potencjałem w samym sercu Gdyni! Zapraszam do wyjątkowej oferty sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 6...

  • Miszkanie własnościowe 49m. sprzedam.
    1 / 16
    Miszkanie własnościowe 49m. sprzedam.

    Łódź

    • 375 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie ma 49,9 m² składa się z dwóch pokoi (z dużego pokoju wyjście na balkon), oddzielnej kuchni z oknem oraz łazienki + wc. Wysokie wnętrza 2,80m. i bardzo dobre doświetleni...

  • Super Inwestycja - Mieszkanie KSM 4 pokoje
    1 / 16
    Super Inwestycja - Mieszkanie KSM 4 pokoje

    Kielce

    • 495 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 735 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości ESTATE EXPERT OFERUJE Na sprzedaż przestronne 4-po...

  • NA WYNAJEM LOKAL USŁUGOWO-PRZEMYSŁOWY
    1 / 10
    NA WYNAJEM LOKAL USŁUGOWO-PRZEMYSŁOWY

    Giewartów

    • 22 695 zł cena
    • 463 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    OFERTA WYNAJMU LOKAL USŁUGOWO-PRZEMYSŁOWY** ? Giewartów, ul. Lotników Polskich 1A Gmina Ostrowite | Powiat słupecki ⸻ OPIS NIERUCHOMOŚCI Do wynajęcia lokal usługowo-przemysłowy o ł...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Mielno

    • 480 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 14 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Koszalin
    Biuro nieruchomości

  • Ciche 3 pokoje do zamieszkania
    1 / 9
    Ciche 3 pokoje do zamieszkania

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 18 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Żoliborz, Sady Żoliborskie, osiedle "Rudawka". Spokojna, zielona okolica. Mieszkanie o pow. 47 mkw na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy. Mieszkanie składa się...

  • Konin os.Legionów -mieszkanie na sprzedaż 3 piętro, 2 pokoje
    1 / 11
    Konin os.Legionów -mieszkanie na sprzedaż 3 piętro, 2 pokoje

    Konin

    • 245 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 46,58 m2 znajdującego się w Koninie (os. Legionów). Mieszkanie znajduje się na III piętrze w niski...

  • Mieszkanie Jasło, Tadeusza Kościuszki
    1 / 12
    Mieszkanie Jasło, Tadeusza Kościuszki

    Jasło

    • 619 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 5 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    >> Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy dwa nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, położone w Jaśle. Nieruchomości o powierzchni 112 m² zostały zaprojektowane z myślą o...

  • Przytulne mieszkanie z garażem
    1 / 8
    Przytulne mieszkanie z garażem

    Szczecinek

    • 259 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 816 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,90 m2 usytuowane na 2 piętrze kamienicy przy ul. Sikorskiego 6. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi, - oddziel...

  • Okolice ulicy Poleskiej
    1 / 8
    Okolice ulicy Poleskiej

    Wrocław

    • 419 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 13 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    Na sprzedaż kawalerke 32,19m na 8 pietrze w bloku rok budowy 2015. Kawalerka wyremontowana oraz umeblowana jak na zdjeciach gotowa do zamieszkania idealna pod inwestycje (wynajem p...

  • Mieszkanie Wrocław gm. Wrocław-Stare Miasto Stare Miasto, Gnieźnieńska
    1 / 8
    Mieszkanie Wrocław gm. Wrocław-Stare Miasto Stare Miasto, Gnieźni...

    Wrocław

    • 2 699 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 17 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 5 piętro

    Inwestycja zlokalizowana w pobliżu Odry wyróżnia się nowoczesnym charakterem, starannie zaprojektowanym otoczeniem oraz dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej. Zakup bezpośred...