• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Apartament na ostatnim piętrze z dużym tarasem
    1 / 8
    Apartament na ostatnim piętrze z dużym tarasem

    Czeladź

    • 785 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 9 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Prezentujemy wyjątkowy apartament na sprzedaż zlokalizowany na ostatnim piętrze nowego, kameralnego budynku przy ul. Trznadla w Czeladzi. To unikalna propozycja dla osób poszukują...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Nowy Dwór, Nowodworska
    1 / 5
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Nowy Dwór, Nowodworska

    Wrocław

    • 751 950 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie w nowym budownictwie - idealna propozycja dla osób poszukujących bezpiecznej inwestycji i rodzinnej przestrzeni. Opiekun oferty: Mariusz Lesicki tel. 602?101?602 Otoczen...

  • 44 m2, 2 pokoje, loggia, winda, blisko starówki!
    1 / 10
    44 m2, 2 pokoje, loggia, winda, blisko starówki!

    Toruń

    • 479 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 10 887 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mam zaszczyt zaprezentować Państwu przestronne 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze budynku z windą, zlokalizowane przy ul. Kraszewskiego w Toruniu. Ekspozycja okien: po...

  • Przytulne mieszkanie Cieszyn, os. Pogórze
    1 / 16
    Przytulne mieszkanie Cieszyn, os. Pogórze

    Cieszyn

    • 460 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 5 412 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    AGENTKA PROWADZĄCA: ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Szukasz miejsca, które łączy spokój z doskonałą infrastrukturą? A może inwestycji pod...

  • Sprzedam
    1 / 2
    Sprzedam

    Kutno

    • 340 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam (bez pośredników) niezadłużone, własnościowe rozkładowe mieszkanie 48,2m2 z balkonem na osiedlu Batorego-Łokietka spółdzielnia Pionier w bloku na drugim piętrze. 3- pokoje...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Nowa Huta, Aleja Róż
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Nowa Huta, Aleja Róż

    Kraków

    • 370 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 18 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prezentujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w Dzielnicy Nowa Huta w Krakowie. Mieszkanie składa się z : - przedpokój z funkcjonalną kuchnią - duży ustawny pokój - łazienka z...

  • Mieszkanie Katowice Koszutka, Nadgórników
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Koszutka, Nadgórników

    Katowice

    • 1 449 877 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 15 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Luksusowy apartament z ogrodem | NOHO N14 | ul. Nadgórników, Katowice Na sprzedaż wyjątkowy, 5-pokojowy apartament z największym ogrodem w całej inwestycji NOHO N1...

  • Mieszkanie Rabka-Zdrój, Orkana
    1 / 15
    Mieszkanie Rabka-Zdrój, Orkana

    Rabka-Zdrój

    • 749 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 12 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | 3-pokojowe mieszkanie 62 m² | Balkon | Klimatyzacja | Garaż | Rabka-Zdrój Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, 3 pokojowe mieszk...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta, Nowy Świat
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta, Nowy Świat

    Lublin

    • 430 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 36,73 m² - ul. Nowy Świat - po generalnym remoncie w 2024 roku, z tarasem, dostępem do ogródka, piwnicą i komórką lokatorską Mieszkanie położone na parterze...

  • Słoneczne Studio w sercu uzdrowiska
    1 / 16
    Słoneczne Studio w sercu uzdrowiska

    Świnoujście

    • 799 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 24 969 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Apartament z miejscem garażowym, dostępny i gotowy od zaraz. Słoneczny Apartament zlokalizowany w uzdrowiskowej części Świnoujścia, przy ul. J. Słowackiego 2B. Nieruchomość utrzy...

  • Mieszkanie Kędzierzyn-Koźle Koźle, J.U. Niemcewicza
    1 / 12
    Mieszkanie Kędzierzyn-Koźle Koźle, J.U. Niemcewicza

    Kędzierzyn-Koźle

    • 225 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mamy przyjemność zaoferować Państwu 3 pokojowe mieszkanie w bloku IV piętrowym na III piętrze, położone na popularnym osiedlu Koźla, osiedle Zachód przy ulicy Niemcewicza 1. W pobl...

  • Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe w Polkowicach
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe w Polkowicach

    Polkowice

    • 260 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe na 3 piętrze. Bardzo ustawie oba pokoje. Z kuchni i sypialni widać piękne wschody słońca. Z drugiego pokoju podziwiamy bajkowe zachody słońca. Balkon...

  • 3-pokoje w śródmieściu
    1 / 12
    3-pokoje w śródmieściu

    Kielce

    • 590 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Kielcach. słoneczne, widna kuchnia. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym, oraz komórka lokatorska osobno płatn...

  • Przytulne M w Bynowie z ogrodem (gmina Miłomłyn)
    1 / 11
    Przytulne M w Bynowie z ogrodem (gmina Miłomłyn)

    Bynowo

    • 119 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 3 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Twoje M z duszą i ogródkiem – w samym sercu mazurskiego slow life. Masz już dość korków, szumu miasta i walki o miejsce w tramwaju? Marzysz o własnym kawałku ziemi, gdzie cisza nie...

  • Dwupoziomowe mieszkanie blisko lasu
    1 / 16
    Dwupoziomowe mieszkanie blisko lasu

    Borne Sulinowo

    • 459 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 4 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwupoziomowego, przestronnego mieszkania usytuowanego na 1 piętrze jednopiętrowego budynku przy ulicy Wyszyńskiego w Bornem Sulino...

  • Mieszkanie Żyrardów
    1 / 13
    Mieszkanie Żyrardów

    Żyrardów

    • 459 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 6 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    tel. [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Stoisz przed trudną decyzją, jaką jest kupno nieruchomości? Chciałbyś zamieszkać w przestronnym mieszkaniu? Nie zwlekaj z decyzją i umó...

  • Eleganckie mieszkanie w Piasecznie
    1 / 14
    Eleganckie mieszkanie w Piasecznie

    Piaseczno

    • 985 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 8 874 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Z wielką przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą komfortowego, przestronnego mieszkania w Piasecznie. Lokal ma powierzchnię 111,9 m2. Jest dwupoziomowy. Na pi...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Kalwaryjska
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Kalwaryjska

    Kraków

    • 490 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 24 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    MIESZKANIE • Powierzchnia: 20 m² • Piętro: 2 (w nowej kamienicy z windą) • Rok budowy: 2019 • Stan: gotowe do zamieszkania - w pełni umeblowane • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamanio...

  • Mieszkanie blisko Centrum!!!
    1 / 11
    Mieszkanie blisko Centrum!!!

    Połczyn-Zdrój

    • 258 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Lubisz mieć wszędzie blisko? Mam idealne rozwiązanie!!! W ofercie mieszkanie o pow. użytkowej 51.07 m2 bardzo blisko Centrum w Połczynie Zdroju!!!! Układ mieszkania: - przedpokój...

  • Mieszkanie Dwupoziomowe- Parking DOBRA LOKALIZACJA
    1 / 16
    Mieszkanie Dwupoziomowe- Parking DOBRA LOKALIZACJA

    Zgierz

    • 599 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 446 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania dwupoziomowy apartament gotowy do zamieszkania przestronny czysty o powierzchni 86m2 położony na II piętrze w budynku z lat dwutysięcznych ze względu na skosy pow...