• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Kazimierz, Halicka
    1 / 12
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Kazimierz, Halicka

    Kraków

    • 786 613 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 20 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, które stanowi doskonałą propozycję zarówno dla inwestora, jak i dla osoby prywatnej poszukującej komfortowego lokum w pre...

  • Mieszkanie Tarnów, Lwowska
    1 / 15
    Mieszkanie Tarnów, Lwowska

    Tarnów

    • 349 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 4-pokojowe przy ulicy Lwowskiej Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na 4 piętrze przy ulicy Lwowskiej 121 w Tarnowie. Nieruchomoś...

  • Apartament 70 m² | Najlepszy widok w Szczyrku
    1 / 16
    Apartament 70 m² | Najlepszy widok w Szczyrku

    Szczyrk

    • 1 042 500 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 15 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 69.50 m² położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej w...

  • Mieszkanie Ropczyce, Kolejowa
    1 / 15
    Mieszkanie Ropczyce, Kolejowa

    Ropczyce

    • 309 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Agencji Nieruchomości ROTEX: Ropczyce, ul. Kolejowa - mieszkanie własnościowe o powierzchni użytkowej 56,5m2, II piętro, 2 pokoje, jasna kuchn...

  • Mieszkanie centrum kamienica
    1 / 7
    Mieszkanie centrum kamienica

    Ostrów Wielkopolski

    • 337 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do zaoferowania mam mieszkanie w centrum Ostrowa Wlkp ,bardzo niskie opłaty miesięczne 340 zł czynszu , Ogrzewanie ciepła woda z pieca gazowego dwufunkcyjnego, w pokojach parkiet d...

  • Mieszkanie Krosno, Naftowa
    1 / 9
    Mieszkanie Krosno, Naftowa

    Krosno

    • 195 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 6 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,50 m², zlokalizowane na 3 piętrze w budynku przy ul. Naftowej w Krośnie. Do mieszkania przynależy również piwnica...

  • Mieszkanie nowe  2 pokoje dzielnica Podjasnogórska
    1 / 15
    Mieszkanie nowe 2 pokoje dzielnica Podjasnogórska

    Częstochowa

    • 339 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 39, 52 m2 na drugim piętrze w budynku trzykondygnacyjnym z windą, o podwyższonym standardzie, na ul. Loretańskiej w dzielnicy Podjas...

  • Przestronne 4-pokojowe BLISKO CENTRUM
    1 / 16
    Przestronne 4-pokojowe BLISKO CENTRUM

    Legnica

    • 365 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 4 803 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,34 m², położone na II piętrze w kamienicy (2/2), w atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum miasta. To idealna propozycja dla rod...

  • Mieszkanie Płock Dobrzyńska
    1 / 5
    Mieszkanie Płock Dobrzyńska

    Płock

    • 429 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w Płocku ul. Gałczyńskiego Mieszkanie o pow. 64,55 m2, położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym - cztery pokoje, - wi...

  • Apartament w centrum | Widok na góry
    1 / 16
    Apartament w centrum | Widok na góry

    Szczyrk

    • 661 600 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 16 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 41.35 m² położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej w...

  • Apartament z antresolą | Szczyrk
    1 / 16
    Apartament z antresolą | Szczyrk

    Szczyrk

    • 817 600 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 15 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    NIKODEM ANKUDOWICZ Agent prowadzący [tel] 0% PROWIZJI Apartament z antresolą | Widok na góry i skocznię | Centrum Szczyrku Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 52,1 m²...

  • Atrakcyjne mieszkanie na Osiedlu Rodziewiczówny
    1 / 2
    Atrakcyjne mieszkanie na Osiedlu Rodziewiczówny

    Nysa

    • 295 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Czwarte piętro w niskim bloku w świetnej lokalizacji - przy ul. Gałczyńskiego w Nysie. Szukasz przytulnego i słonecznego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie...

  • Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, spokojna okolica
    1 / 16
    Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, spokojna okolica

    Legnica

    • 440 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 55 m², położonego na 1. piętrze, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Nieruchomość idealnie sprawdzi si...

  • 2-pokojowe mieszkanie- os. Złote Łąki
    1 / 15
    2-pokojowe mieszkanie- os. Złote Łąki

    Kalisz

    • 550 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż! komfortowe mieszkanie o powierzchni 58m2, zlokalizowane na 2. piętrze bloku z cegły w jednej z najbardziej pożądanych części osiedla. Nieruchomość jest doskonale doświ...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Podolany, Jasielska
    1 / 10
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Podolany, Jasielska

    Poznań

    • 442 416 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dlaczego JASIELSKA to świetna decyzja? Portfel Ci podziękuje: 0% PCC i 0% Prowizji! Kupując u nas, oszczędzasz nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na starcie. Brak podatku PCC (2%...

  • Mieszkanie Rzeszów Nowe Miasto, Prof. Adama Krzyżanowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Rzeszów Nowe Miasto, Prof. Adama Krzyżanowskiego

    Rzeszów

    • 1 600 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 10 192 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dostępna tylko u nas! Szukasz idealnego miejsca na połączenie biznesu z komfortowym życiem? A może szukasz bezpiecznej lokaty kapitału w jednej z najlepszych lokalizacji w...

  • Okolice Ul. Waniliowej
    1 / 13
    Okolice Ul. Waniliowej

    Wrocław

    • 1 110 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 14 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż wykończone i gotowe do wprowadzenia 4 pokojowe mieszkanie na 4-tym ostatnim piętrze wykończony w bardzo wysokim standardzie. Obecnie mieszkanie jest w końcowe...

  • Sprzedam mieszkanie wieliczka os Sienkiewicza
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie wieliczka os Sienkiewicza

    Wieliczka

    • 558 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m², znajdujące się na 4. piętrze w bloku bez windy .Mieszkanie jest umeblowane częściowo i po remoncie odmalowane wymieni...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie

    Siechnice

    • 520 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    posiadam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 54.5 m w Siechnicach w bloku z wielkiej płyty z lat 85 ,mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w bloku dwupiętrowym w bardzo atrakcy...

  • Mieszkanie Chorzów
    Mieszkanie Chorzów

    Chorzów

    • 289 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 606 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NOWA CENA!!!! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m, położone w Chorzowie przy ul. Wiosennej na osiedlu Klimzowiec Lokal znajduje się na wysokim parterze w niskim b...