• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Azory, Czerwieńskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Azory, Czerwieńskiego

    Kraków

    • 730 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54 m², położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1967 roku, przy ul. Czerwieńskiego w Krakowie (dzielnica...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Prądnik Czerwony, Mogilska
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Prądnik Czerwony, Mogils...

    Kraków

    • 2 823 200 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 25 435 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 8 piętro

    Nowoczesna inwestycja w Krakowie, wyróżniająca się oryginalną architekturą, wysokim standardem oraz komfortowymi warunkami do życia w dobrze skomunikowanej części miasta. Zakup od...

  • Mieszkanie Legnica, Ksawerego Pruszyńskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Legnica, Ksawerego Pruszyńskiego

    Legnica

    • 359 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    ***REZERWACJA*** Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,80 m, zlokalizowane przy ul. Pruszyńskiego w Legnicy (osiedle Piekary C). Lokal znajduje się na...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Popowice, Niedźwiedzia
    1 / 13
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Popowice, Niedźwiedzia

    Wrocław

    • 739 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 12 965 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią w bardzo atrakcyjnej lokalizacji! Opiekun nieruchomości: Aldona Kasperek tel. [tel] Otoczenie nie...

  • Mieszkanie Gdynia Karwiny, Kazimierza Kruczkowskiego
    1 / 14
    Mieszkanie Gdynia Karwiny, Kazimierza Kruczkowskiego

    Gdynia

    • 599 999 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NAJNIŻSZA CENA W OKOLICY - 3 POKOJE Z POTENCJAŁEM NA KARWINACH! LOKALIZACJA I BUDYNEK: Mieszkanie znajduje się przy ul. Kruczkowskiego w Gdyni (dzielnica Karwiny). Położone jest na...

  • Okolice Ulicy Wieczystej
    1 / 13
    Okolice Ulicy Wieczystej

    Wrocław

    • 689 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie – 55 m² Huby / Krzyki | 6. piętro | pełna własność Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m², położone w bardzo dobrze s...

  • Sprzedam 2 pokoje Nad Jarem Elbląg Legionów 48m2
    1 / 8
    Sprzedam 2 pokoje Nad Jarem Elbląg Legionów 48m2

    Elbląg

    • 347 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 240 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta Na sprzedaż atrakcyjne, jasne mieszkanie o powierzchni 48,01 m², usytuowane na 4-tym piętrze budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w cenionej, zielonej części Elbląga – nad...

  • Apartament w SolMarina.
    1 / 16
    Apartament w SolMarina.

    Wiślinka

    • 687 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 22 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Apartament na sprzedaż | SOL MARINA Gdańsk – Widok na Marinę. Lokalizacja: Gdańsk, Sobieszewo, ul. Łąkowa 199 – Budynek B7. Powierzchnia użytkowa: 30 m² Piętro: 2 z 3 (winda) Sta...

  • Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Olsza, Józefa Narzymskiego
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Olsza, Józefa Narzymskiego

    Kraków

    • 687 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2 pokoje/ 45 m2/ po remoncie/Grzegórzki/ ul. Narzymskiego Blisko uczelni. Super oferta inwestycyjna ! Agencja nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna
    1 / 7
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna

    Wrocław

    • 696 400 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Po...

  • Zabrze Centrum 3-Pokojowe Mieszkanie z Potencjałem
    Zabrze Centrum 3-Pokojowe Mieszkanie z Potencjałem

    Zabrze

    • 320 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 2 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Zapraszam do zapoznania się z ofertę mieszkania w Zabrzu ul. Lutra, tylko u nas! Mam przyjem...

  • Sprzedam 2-pokojowe,dobra lokalizacja,bezpośrednio
    1 / 14
    Sprzedam 2-pokojowe,dobra lokalizacja,bezpośrednio

    Warszawa

    • 895 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 16 887 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker 2- pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią, do remontu, 3/5 piętro, cegła, rok budowy 1953, drzwi wejściowe metalowe a...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 649 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzów Wielkopolski, na cenionym osiedlu Górczyn. To jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście doskonale skomunikowana, z...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Podolany,
    1 / 8
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Podolany,

    Poznań

    • 516 607 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 247 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dlaczego JASIELSKA to Twój najlepszy ruch. Portfel Ci podziękuje: 0% PCC i 0% Prowizji! Kupując u nas, oszczędzasz nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na starcie. Brak podatku PCC...

    1 / 9

    Kraków

    • 3 764 300 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 25 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 12 piętro

• Mieszkanie Bytom, Piekarska
    1 / 15
    Mieszkanie Bytom, Piekarska

    Bytom

    • 209 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 7 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Wojciech Zając tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 29,73 m, położonego na parterze w zrewitalizowanej k...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wesoła Wesoła, Stara Miłosna, Jana Pawła Ii
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Wesoła Wesoła, Stara Miłosna, Jana Pawła...

    Warszawa

    • 990 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 11 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na wyłączność przytulne mieszkanie z garażem i dostępem do ogródka. 0% prowizji biura nieruchomości. Lokal posiada odrębną Księgę Wieczystą więc nie ma przeszkód w uzyskaniu kredyt...

  • 3 pokoje I wysoki standard I ogródek I 81 m²
    1 / 16
    3 pokoje I wysoki standard I ogródek I 81 m²

    Gdańsk

    • 1 499 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 18 507 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogrodem, położone w prestiżowej i spokojnej części dzielnicy Gdańsk – Morena, przy ul. Pagórkowej. Nieruchomość łączy wysoki standard wykończenia...

  • 1 piętro, wysoki standard, zielona okolica, klimatyzacja
    1 / 6
    1 piętro, wysoki standard, zielona okolica, klimatyzacja

    Szczecin

    • 459 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedaję rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie, położone na zielonej i spokojnej dzielnicy- Dąbie. Zdjęcia w ogłoszeniu przedstawiają wizualizację. Mieszkanie bbecnie w trakcie gene...

  • Piękne mieszkanie na sprzedaż, Łuków
    1 / 16
    Piękne mieszkanie na sprzedaż, Łuków

    Łuków

    • 505 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 12 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z ogródkiem jak przy domu – Łuków, ul. Świderska 58 Szukasz mieszkania, które daje komfort życia jak w domu? To miejsce zdecydowanie trzeba zobaczyć! Na sprzedaż wyjątko...