• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • 2 pokoje, parter, balkon, os. Kresy I

    Warzymice

    • 590 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z balkonem – os. Kresy I, Warzymice Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,6 m², położone na parterze w niskim bloku na spokojnym osiedlu os. Kresy I w Warzy...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 3 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 44 m2 na 2-piętrze, 6-piętrowego bloku z windą, wybudo...

  • Mieszkanie 60 m2 Tarnów ul.Bitwy pod Monte Cassino

    Tarnów » ul. Bitwy pod Monte Cassino

    • 516 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 609 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 60 m², 3 pokoje na 9 piętrze w 11-piętrowym wieżowcu przy ul. Bitwy pod Monte Cassino w Tarnów. Mieszkanie posiada loggię, piwnicę, a w budynku znajduje się...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Podgórze ul. os. Kliny Borkows...

    Kraków » Podgórze » os. Kliny Borkowskie

    • 585 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow. Na sprzedaż miesz...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Grzybowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Grzybowska

    • 8 900 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na wynajem apartament o powierzchni 59 m2 usytuowany na czwartym piętrze w nowoczesnym apartamentowcu mieszkalnym w prestiżowej inwestycji Mennica Residen...

  • 3-pokoje z dużym garażem w cenie ul. Hoża

    Szczecin » ul. Hoża

    • 670 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z dużym garażem – Szczecin, ul. Hoża Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Szczecinie przy ul. Hożej. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wy...

  • Mieszkanie na sprzedaż

    Tarnów » ul. Marynarki Wojennej

    • 469 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie położone w Tarnowie przy ul. Marynarki Wojennej, na zamkniętym osiedlu z asfaltowym dojazdem.Powierzchnia mieszkania: 46 m²Powierzchnia piwnicy: 7,40 m²Łączn...

  • Mieszkanie Marki

    Marki

    • 2 800 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    | Do wynajęcia nowe, w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,9 m², położone na 6. piętrze nowoczesnego, 8-piętrowego budynku z windą z 2025...

  • Kawalerka 35,36 m2 w Nałęczowie woj. lubelskie.

    Nałęczów » ul. Głębocznica

    • 290 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie (kawalerka) o pow. 35,36 m2 na poddaszu trzypiętrowego bloku przy ul. Głębocznica w Nałęczowie woj. lubelskie.Mieszkanie: powierzchnia 35,36 m kw. jednopokojowe poddasz...

  • 4 pokoje+ 2 kawalerki! Gotowiec Inwestycyjny.

    Kraków » Prądnik Czerwony » ul. Dobrego Pasterza

    • 1 499 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 18 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Prezentuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne. Mieszkanie jest obecnie wynajmowane, istnieje możliwość przejęcia umów najmu. LOKALIZACJA ul.Dobrego Pasterza - dzielnica...

  • Mieszkanie 86m2 centrum
    Mieszkanie 86m2 centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 395 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 4 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w kamienicy 86m2 w centrum Gorzowa przy ulicy Wodnej. Mieszkanie posiada: trzy duże pokoje - jeden pokój z oszklonym balkonem, Dużą kuchnie, Łazienkę oraz...

  • Kawalerka
    1 / 12
    Kawalerka

    Siedlce

    • 240 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do sprzedania kawalerka wraz z wyposażeniem, więc gotowa do zamieszkania lub wynajęcia. Mieszkanie jest zadbane, w standardzie widocznym na zdjęciach, więc w zależności od potrzeb...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Portowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Portowa

    Kołobrzeg

    • 936 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 16 138 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE 58,50 M2 BLISKO MORZA I PORTU w KOŁOBRZEGU! Przedstawiamy komfortowe i gotowe do zamieszkania mieszkanie, w wyjątkowej lokalizacji, bardzo blisko morza, po...

  • Na sprzedaż słoneczne i ciepłe mieszkanie do remontu5
    1 / 12
    Na sprzedaż słoneczne i ciepłe mieszkanie do remontu5

    Sierpc

    • 275 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż słoneczne i ciepłe mieszkanie do remontu ( głównie łazienka i kuchnia ) o powierzchni 48 m2 Spokojna i miła okolica, centrum Sierpca. Blok na ul. Grota Roweckiego 1, n...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Podolany, Jasielska
    1 / 15
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Podolany, Jasielska

    Poznań

    • 475 789 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Twój Nowy Adres na Poznańskich Podolanach, ul. Jasielska Zapomnij o podatku PCC i prowizji. Dlaczego warto wybrać Jasielską? Bo tutaj liczby działają na Twoją korzyść. Dzięki zwo...

  • Odstąpię partycypację na ul sportowej 50m możliwość wykupu
    1 / 9
    Odstąpię partycypację na ul sportowej 50m możliwość wykupu

    Krosno

    • 185 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Odstąpię partycypację na ul sportowej 50m możliwość wykupu mieszkania krosno

  • Mieszkanie Czeladź, Powstańców Śląskich
    1 / 7
    Mieszkanie Czeladź, Powstańców Śląskich

    Czeladź

    • 233 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości, gotowej do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w niskim bloku. Przynależą do niego również balkon oraz prz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia
    1 / 13
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia

    Kołobrzeg

    • 710 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż ładny 2 pokojowy apartament o pow. 42 m2, usytuowany na II piętrze w 4-piętrowym budynku z windą z 2022 r. Budynek Baltic Marina Residence znajduje s...

  • Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Przedmieście Oławskie, Worcella Stanisława
    1 / 11
    Mieszkanie Wrocław Stare Miasto, Przedmieście Oławskie, Worcella...

    Wrocław

    • 489 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 733 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni prawie 57 m2 w kamienicy przy ul. Worcella idealne pod inwestycję, bądź dla siebie! Opiekun oferty: Natalia Sobczyńska Numer...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Podolany, Jasielska
    1 / 15
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Podolany, Jasielska

    Poznań

    • 595 324 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Dlaczego JASIELSKA to Twój najlepszy ruch. Portfel Ci podziękuje: 0% PCC i 0% Prowizji! Kupując u nas, oszczędzasz nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na starcie. Brak podatku PCC...