• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • 3 pokoje z ogrodem 96 m² | Parking | Warzymice
    1 / 17
    3 pokoje z ogrodem 96 m² | Parking | Warzymice

    Warzymice

    • 889 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 13 074 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z 2018 roku. Lokal jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących ko...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Prądnik Czerwony, Mogilska
    1 / 9
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Prądnik Czerwony, Mogils...

    Kraków

    • 4 344 600 zł cena
    • 174 m2 powierzchnia
    • 24 969 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 12 piętro

    Nowoczesna inwestycja w Krakowie, wyróżniająca się oryginalną architekturą, wysokim standardem oraz komfortowymi warunkami do życia w dobrze skomunikowanej części miasta. Zakup od...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 985 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 19 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania Apartement w Triton Park, Grójecka 194, Osiedle apartamentowo-usługowe położone w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Powierzchnia 50,6 m2 Składa się z2 pokoji...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Serbska
    1 / 9
    Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Serbska

    Kraków

    • 620 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 699 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pok/53 m 2/balkon/ Podgórze Duchackie/ul. Serbska Okazja !!! Świetne pod inwestycję. Agencja nieruchomości Optima prezentuje 3- pokojowe mieszkanie o pow. 53 m 2 w dzielnicy P...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Podolany,
    1 / 9
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Podolany,

    Poznań

    • 627 666 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dlaczego JASIELSKA to Twój najlepszy ruch. Portfel Ci podziękuje: 0% PCC i 0% Prowizji! Kupując u nas, oszczędzasz nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na starcie. Brak podatku PCC...

  • MIESZKANIE INWESTYCYJNE 2 MIESZKANIA W JEDEJ CENIE
    1 / 16
    MIESZKANIE INWESTYCYJNE 2 MIESZKANIA W JEDEJ CENIE

    Gorzów Wielkopolski

    • 699 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Nieruchomość zlokalizowana jest w samym centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w zadbanej kamienicy z pięknym widokiem na Zalew Warty. Bliskość pełnej infrastruktury sklepów...

  • Mieszkanie Legnica
    1 / 15
    Mieszkanie Legnica

    Legnica

    • 480 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Kategoria: Mieszkanie w kamienicy Lokalizacja: ul. Zofii Kossak, Legnica Liczba pokoi: 5 Powierzchnia: 128,50 m2 Piętro: II NAJWIĘKSZE ZALETY:...

    1 / 8

    Kraków

    • 2 174 900 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 22 193 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 12 piętro

• Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Fabryczna
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Fabrycz...

    Warszawa

    • 2 760 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 23 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 120 m², położone na 4 piętrze budynku z dwiema windami, przy ul. Fabrycznej 16/22 na prestiżowym Powiśle w dzielnicy Śródmieście w...

  • Mieszkanie Kraków Nowa Huta
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Nowa Huta

    Kraków

    • 799 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie 68,46 m | os. Zielone 22 | IV piętro | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 68,46 m, położone w jednej z najbar...

  • 2 pokoje z antresolą | 42m2 | Opole-Czarnowąsy
    1 / 7
    2 pokoje z antresolą | 42m2 | Opole-Czarnowąsy

    Opole

    • 480 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej części Opola – Czarnowąsach. Lokal łączy w sobie nowoczesny design z funkcjonalnością adaptacji poddasza, co...

  • Mieszkanie na sprzedaż M107
    1 / 11
    Mieszkanie na sprzedaż M107

    Niemodlin

    • 439 810 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w cichej okolicy Niemodlinie na nowo powstającym osiedlu bloków przy ul. Chopina. Ekologiczne i wygodn...

  • Mieszkanie Bytom, Piekarska
    1 / 15
    Mieszkanie Bytom, Piekarska

    Bytom

    • 209 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 7 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun oferty Wojciech Zając tel. [tel] Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 29,73 m, położonego na ostatnim piętrze pięknie zrewitalizowan...

  • Mieszkanie Opole, Skautów Opolskich
    1 / 15
    Mieszkanie Opole, Skautów Opolskich

    Opole

    • 550 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ- ŚWIETNA INWESTYCJA!!! MOŻLIWOŚĆ PRZEDŁUŻENIA UMOWY NAJEMCOM!!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego, o powierzchni 62,45m2, położonego...

  • Mieszkania na wynajem . Sprzedam działający biznes.
    1 / 16
    Mieszkania na wynajem . Sprzedam działający biznes.

    Radość

    • 3 800 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 8 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Sprzedam budynek z 8 samodzielnymi mieszkaniami na wynajem. Warszawa - Radość. Zainwestuj w Radości Posesja położona jest w miejscowości Radość, 25 min od Warszawy. Dojazd pociąg...

  • Mieszkanie M3 na parterze. Zamość ul. Peowiaków,
    1 / 17
    Mieszkanie M3 na parterze. Zamość ul. Peowiaków,

    Zamość

    • 269 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 912 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, położone na parterze, z balkonem. . W skład mieszkania wchodzą: jasny pokój z wyjściem na balkon sypialnia oddzielna kuchnia, wra...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Tadeusza Kościuszki

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Kościuszki

    • 899 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 16 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - 2,5 km od morza- 30 min spacerem, 10 min na rowerze  ul .Kościuszki / HalleraNa sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie...

  • Mieszkanie Gdynia Grabówek ul. Stefana Okrzei

    Gdynia » Grabówek » ul. Okrzei

    • 569 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie: na sprzedaż wygodne rozkładowe, dwustronne, funkcjonalne, trzy pokojowe mieszkanie, położone w Gdyni - dzielnica Grabówek o powierzchni użytkowej 60 m2 składające się z...

  • 3 Pokoje | Balkon | Garaż | Piwnica | Dwustronne

    Mysiadło

    • 885 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 11 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż piękne mieszkanie, 3 Pokoje o powierzchni 73,5 m² w stanie idealnym. Przestronne, nowocześnie wykończone, zlokalizowane w Mysiadle, niedaleko Puławskiej w cichej uliczc...

  • DOM W ZIELONEJ CZĘŚCI - WARSZAWA BIELANY

    Warszawa » Bielany » ul. Loteryjki

    • 1 749 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 12 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Osiedle Bielany to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone na skraju Warszawy. To miejsce, w którym codzienny komfort spotyka się z bliskością nat...