• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Wilda Wilda, Władysława Sikorskiego
    1 / 5
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Wilda Wilda, Władysława Sikorskiego

    Poznań

    • 830 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 17 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    2-pokojowe mieszkanie z loggią | 7. piętro | Kolejova 1 - Łazarz, Poznań Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie 48,21 m² z dużą loggią (9,59 m²), położone na 7. piętrze no...

  • Mieszkanie Chełm, Bolesława Wirskiego
    1 / 14
    Mieszkanie Chełm, Bolesława Wirskiego

    Chełm

    • 355 009 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 4 798 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    MAJOWA PROMOCJA CENOWA ! Sprzedaż przestronnego mieszkania w Chełmie ul .Wirskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74,18 m2, położone na osiedlu Chełmskiej Spółdzielni Miesz...

  • Mieszkanie Świdnica, Prądzyńskiego Ignacego
    1 / 5
    Mieszkanie Świdnica, Prądzyńskiego Ignacego

    Świdnica

    • 345 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    ZAREZERWOWANE ! 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Osiedle Młodych, Świdnica | 47 m | IV piętro Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m, położone...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, ks. Heyki
    1 / 14
    Mieszkanie Szczecin Centrum, ks. Heyki

    Szczecin

    • 1 799 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 18 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    WYJĄTKOWA OFERTA DLA WYMAGAJĄCYCH! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego apartamentu w prestiżowym apartamentowcu położonym w doskonałej lokalizacji blisko ce...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Wilda Wilda, Górna Wilda
    1 / 15
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Wilda Wilda, Górna Wilda

    Poznań

    • 670 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 7 791 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie w centrum | kamienica | dwustronne | 86,6m2 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i klimatycznego mieszkania w Poznaniu przy ul. Górna Wilda. To...

  • mieszkanie w nowym budownictwie we Wrocławiu
    mieszkanie w nowym budownictwie we Wrocławiu

    Wrocław

    • 429 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Polecam do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe w nowym budownictwie o pow. 39,48 m2, zlokalizowane we Wrocławiu na osiedlu Zakrzów (dzielnica Psie Pole). Mieszkanie w standardzie dew...

  • Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 1. Piętro gotowe
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 1. Piętro gotowe

    Poznań

    • 500 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zakupu mieszkania zlokalizowanego na osiedlu ks. Jerzego Popiełuszki. Metraż 37m2, 2 pokoje - nie są przechodne, co daje możliwość swobody i wydzielenia stref salon i...

  • 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Broniewskiego
    1 / 15
    2 pokojowe mieszkanie przy ul. Broniewskiego

    Gorzów Wielkopolski

    • 249 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    ZAREZERWOWANE UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 38,86 m², usytuowanego na czwartym piętrze niskiego bloku przy u...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 575 795 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 5 537 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie dostępne od maja 2026 roku. Klimatyczne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Centrum Świdnicy! Mieszkanie na sprzedaż lub do wynajęcia! WYMAGANY NAJEM O...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Chwaliszewo, Garbary
    1 / 5
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Chwaliszewo, Garbary

    Poznań

    • 717 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 17 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Poznań, ul. Garbary 102 | 42,21 m² | 1 piętro | Loggia | Cesja umowy Zamieszkaj w sercu Poznania, w prestiżowej inwestycji Kapitanat Garbary, gdzie rytm miasta spotyka się z komfo...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Grunwald, Pawła Włodkowica
    1 / 8
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Grunwald, Pawła Włodkowica

    Poznań

    • 467 499 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 636 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37,4 m², położone na wysokim parterze w niskim, zadbanym bloku na poznańskim Grunwaldzie przy skrzyżowaniu ulic Grochowski...

  • Mieszkanie Rumia, Marzanny
    1 / 15
    Mieszkanie Rumia, Marzanny

    Rumia

    • 980 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 12 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Kameralny apartament z kominkiem i ogrodem - elegancja, prywatność i wyjątkowy styl | Rumia, ul. Marzanny Są miejsca, które od pierwszej chwili budzą poczucie spokoju i komfortu....

  • Mieszkanie Katowice Bogucice, Nadgórników
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Bogucice, Nadgórników

    Katowice

    • 2 880 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 19 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 10 piętro

    (English version below) Szanowni Państwo, międzynarodowa agencja nieruchomości Keller Williams ma przyjemność przedstawić jeden z najciekawszych apartamentów na polskim rynku. Ł...

  • Parter 38 m² | balkon | centrum Kęt
    1 / 9
    Parter 38 m² | balkon | centrum Kęt

    Kęty

    • 250 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż mieszkanie 38 m² na parterze, idealne dla emerytów lub osób, które nie lubią chodzić po schodach. Mieszkanie znajduje się w ka...

  • nowe mieszkanie w centrum Wrocławia
    nowe mieszkanie w centrum Wrocławia

    Wrocław

    • 699 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Polecam do sprzedaży nowe mieszkanie 3 -pokojowe w standardzie deweloperskim o pow. 62,45 m2 w ok. ul. Długiej we Wrocławiu. Atrakcyjna lokalizacja: nowe osiedle na Starym Mieście...

  • mieszkanie w nowym budownictwie we Wrocławiu
    mieszkanie w nowym budownictwie we Wrocławiu

    Wrocław

    • 599 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 360 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Polecam do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w nowym budownictwie o pow. 63,87 m2, zlokalizowane we Wrocławiu na osiedlu Zakrzów (dzielnica Psie Pole). Mieszkanie w standardzie dew...

  • mieszkanie w nowym budownictwie we Wrocławiu
    mieszkanie w nowym budownictwie we Wrocławiu

    Wrocław

    • 744 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 663 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Polecam do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe w nowym budownictwie o pow. 77,02 m2, zlokalizowane we Wrocławiu na osiedlu Zakrzów (dzielnica Psie Pole). Mieszkanie w standardzie dew...

  • mieszkanie w nowym budownictwie we Wrocławiu
    mieszkanie w nowym budownictwie we Wrocławiu

    Wrocław

    • 509 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Polecam do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w nowym budownictwie o pow. 51,58 m2, zlokalizowane we Wrocławiu na osiedlu Zakrzów (dzielnica Psie Pole). Mieszkanie w standardzie dew...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Naramowice, Karpia
    1 / 9
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Naramowice, Karpia

    Poznań

    • 529 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na ostatnim piętrze. To mieszkanie to idealna propozycja dla osób szukających spokoju, przestrzeni oraz wysokiej jakości ż...

  • Na sprzedaż mieszkanie 46,54m2 ul. Legionów
    Na sprzedaż mieszkanie 46,54m2 ul. Legionów

    Konin

    • 229 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 873 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowa niższa cena! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozkładowego, dwupokojowego mieszkania z balkonem usytuowanego na czwartym piętrze w niskim bloku z cegły przy ul....