• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Okolice Ulicy Sokolniczej
    1 / 16
    Okolice Ulicy Sokolniczej

    Wrocław

    • 760 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 21 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Sprzedam komfortowy apartament w centrum Wrocławia przy ul. Sokolniczej Apartament usytułowany jest na 13 piętrze, od strony południowej, gdzie miejski gwar już cichnie. Widok z t...

  • ✅>>Sprawdź  Duża kawalerka przy p. Nowodwory ✅
    1 / 7
    ✅>>Sprawdź Duża kawalerka przy p. Nowodwory ✅

    Warszawa

    • 480 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 14 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Zapraszam na prezentacje kawalerki w atrakcyjnej cenie! Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 34,8 mkw znajduje się na ostatnim piętrze w 4-piętrowym bloku(obecnie brak windy, ad...

  • Mieszkanie Białystok Piaski, Jerzego Waszyngtona
    1 / 6
    Mieszkanie Białystok Piaski, Jerzego Waszyngtona

    Białystok

    • 370 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu 2...

  • Mieszkanie Darłowo, Północna
    1 / 15
    Mieszkanie Darłowo, Północna

    Darłowo

    • 700 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Apartament 46 m2 z tarasem - 400 m od plaży | Darłówko Wyobraź sobie poranną kawę na tarasie i spacer nad morze, który zajmuje zaledwie kilka minut. Ten komfortowy apartament położ...

  • Mieszkanie Nowy Sącz , Naściszowska
    1 / 14
    Mieszkanie Nowy Sącz , Naściszowska

    Nowy Sącz

    • 419 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Świetna propozycja dla rodziny szukającej komfortowego mieszkania blisko centrum miasta. Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie składające się z trzech pokoi, osobnej k...

  • Dwa pokoje w świetnej lokalizacji na Ochocie
    1 / 16
    Dwa pokoje w świetnej lokalizacji na Ochocie

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 19 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj lub zainwestuj w komfortowe, jasne i wyjątkowo funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,4 m², zlokalizowane przy ul. Grójeckiej! To idealne miejsce dla osób...

  • Piękne 3 pokoje po remoncie | balkon | widok | Os. Żołnierzy
    1 / 6
    Piękne 3 pokoje po remoncie | balkon | widok | Os. Żołnierzy

    Bełchatów

    • 399 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane w jednej z najlepszych części Bełchatowa - na Osiedlu Żołnierzy POW. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: * 7....

  • Sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe os Staszica Gorzów
    1 / 11
    Sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe os Staszica Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 298 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Staszica w Gorzowie Wielkopolskim Mieszkanie o pow. 45,64 m2 na parterze bloku 4 piętrowego (trzy mieszkania na każdej kondygnacji)....

  • Mieszkanie Wasilków, Emilii Plater
    1 / 5
    Mieszkanie Wasilków, Emilii Plater

    Wasilków

    • 300 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Ustawne 2 pokoje na Teofilowie
    1 / 11
    Ustawne 2 pokoje na Teofilowie

    Łódź

    • 260 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Poszukujesz 2-pokojowego mieszkania? Interesuje Cię lokalizacja na Teofilowie? Ta oferta powinna przypaść Ci do gustu! Mieszkanie o powierzchni 37,51 m2 mieści się na parterze nis...

  • 2 pokoje | balkon | niski blok | ul. Sułkowskiego
    1 / 15
    2 pokoje | balkon | niski blok | ul. Sułkowskiego

    Częstochowa

    • 325 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Częstochowy przy ul. Sułkowskiego. Lokal znajduje się na 4 pięt...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Rewolucji 1905 roku
    1 / 11
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, Rewolucji 1905 roku

    Łódź

    • 229 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 13 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Opiekun oferty: Stanisław Karwowski tel : [tel] Otoczenie nieruchomości: Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowsk...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka

    Kołobrzeg

    • 565 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE 42,94m2, DWA POKOJE, BLISKO MORZA I CENTRUM KOŁOBRZEGU! Mamy do zaoferowania słoneczne mieszkanie w Kołobrzegu w niedalekiej odległości od morza, parku oraz portu rybac...

  • Dwustronne M3 z dużym balkonem ,spokojna okolica, Raków,
    1 / 6
    Dwustronne M3 z dużym balkonem ,spokojna okolica, Raków,

    Częstochowa

    • 229 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 872 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe z osobną kuchnią ,mieszkanie o powierzchni 44 m², położone na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku w dzielnicy Raków, Najważniejsze atuty: funkcjonalny układ: 2 pok...

  • Okazja! Przestronne dwa pokoje z widną kuchnią
    1 / 13
    Okazja! Przestronne dwa pokoje z widną kuchnią

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50 m² położone na parterze przy ul. Józefa Dwernickiego 25 na warszawskim Groc...

  • Piękne, 2-pok, 49,5 m2 po generalnym remoncie
    1 / 9
    Piękne, 2-pok, 49,5 m2 po generalnym remoncie

    Olsztyn

    • 459 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 368 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Eleganckie mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania. Słoneczne i przestronne z balkonem w atrakcyjnej lokalizacji. Idealne pod inwestycję jak i do użyt...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Lipa Piotrowska, Czarnuszkowa
    1 / 8
    Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Lipa Piotrowska, Czarnuszkowa

    Wrocław

    • 830 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty: Katarzyna Kuśmierz tel. [tel] LOKALIZACJA: Lipa Piotrowska to jedno z najbardziej urokliwych i spokojnych miejsc we Wrocławiu, które idealnie nadaje się dla osó...

  • Mieszkanie Wrocław Wrocław-Krzyki, Wrocław-Krzyki
    1 / 7
    Mieszkanie Wrocław Wrocław-Krzyki, Wrocław-Krzyki

    Wrocław

    • 539 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 37 m, położoną w doskonałej lokalizacji przy ulicy Zielińskiego we Wrocławiu. Jest to propozycja dla osób...

  • Zarabiający gotowiec inwestycyjny 5-pak kawalerek
    1 / 15
    Zarabiający gotowiec inwestycyjny 5-pak kawalerek

    Olsztyn

    • 1 200 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    INWESTORZY! Kolejna szansa zainwestować w tym pięknym i szybko rozwijającym się mieście. Przedstawiamy możliwość zakupu w wynajmowanego i zarabiającego gotowca inwestycyjnego zlok...

  • 3 pok. | 2 miejsca w garażu | 2 balkony | Klima!
    1 / 14
    3 pok. | 2 miejsca w garażu | 2 balkony | Klima!

    Oleśnica

    • 600 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pokoje | 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym | 2 balkony | klimatyzacja | świeży budynek Dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 50.000zł - zakup obligato...