• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 307 584 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Prezentujemy Państwu I etap inwestycji w Sulechowie przy ul. Tkackiej. Nowopowstający budynek z 2 i 3 pokojowymi mieszkaniami o powierzchni od 34,61m2 m2 do 63,04 m2. Planowane zak...

  • Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 304 920 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bochnia

    • 400 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 696 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na osiedlu Niepodległości w Bochni.

  • Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 342 720 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 47,79m2 usytuowane na piątym piętrze nowopowstającego apartamentowca przy ul. Tkackiej w Sulechowie. W cenie mieszkania komórka lokato...

  • Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 312 264 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 43,73m2 usytuowane w I etapie inwestycji deweloperskiej przy ul. Tkackiej w Sulechowie. W cenie mieszkania komórka lokatorska. Lokal z...

  • Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 10
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 436 380 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 63,04m2 usytuowane na piątym piętrze apartamentowca w inwestycji deweloperskiej przy ul. Tkackiej w Sulechowie. W cenie mieszkania kom...

  • Mieszkanie M3 Zamość ul. Sikorskiego 49 m2
    1 / 16
    Mieszkanie M3 Zamość ul. Sikorskiego 49 m2

    Zamość

    • 420 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Atrakcyjne mieszkanie bezczynszowe położona na spokojnym osiedlu przy ul. Sikorskiego. Lokal z balkonem, dużą piwnicą, położony w budynku wielorodzinnym, całość jest ogrodzona, w b...

  • Konin mieszkanie 2-pokojowe
    1 / 7
    Konin mieszkanie 2-pokojowe

    Konin

    • 179 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 5 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,30 m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku. To idealna propozycja dla Ciebie! Brak sąsiadów nad...

  • Mieszkanie Gdańsk Piecki-Migowo ul. Kartuska

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Kartuska

    • 839 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,34 m², położone w inwestycji Wzgórze Hoplity przy ul. Kartuskiej w Gdańsku (Morena/Zabornia), dewelopera Euro Styl....

  • Duże mieszkanie w Kamienicy z loggią

    Opole » ul. Reymonta

    • 850 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 5 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Duże mieszkanie w klimatycznej kamienicy – centrum Opola Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 146,6 m², położone w centrum Opola, na 4 piętrze odnowionej kamienicy. To...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Ogarna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Ogarna

    • 699 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 19 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE:na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 34,99m2, na którą składa się:- Salon- Kuchnia- Łazienka z wanną- Korytarz - SypialniaJasne mieszkanie o funkcjonalnym układzie pom...

  • Mieszkanie Łódź ul. Czarnkowska

    Łódź » ul. Czarnkowska

    • 258 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 372 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 35,31 m², położone na pierwszym piętrze kameralnego, trzypiętrowego bloku w spokojnej części osiedla.Mieszkanie jest jasn...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Jagiellońska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Jagiellońska

    • 5 800 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na wynajem atrakcyjny apartament z wyjątkowym widokiem na morze - Gdańsk PrzymorzeTen apartament na 10. piętrze oferuje oszałamiający widok na morze i zatokę, który roztacza się z...

  • Mieszkanie 78,89m2, 3 pok., Ursus, Skoroszewska

    Warszawa » Ursus » ul. Skoroszewska

    • 1 090 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 13 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i monitorowanym osiedlu, na warszawskim...

  • Mieszkanie Cieszyn ul. Ludwika Brożka

    Cieszyn » ul. Brożka

    • 480 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Cena do negocjacji, tradycyjnie klienci gotówkowi mil widziani. Na sprzedaż oferuję komfortowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 80,4 m, położone na pierwszym piętrze, z d...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Bieżanów-Prokocim ul. Jana Kur...

    Kraków » Podgórze » ul. Kurczaba

    • 829 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Kurczaba. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-k...

  • ŚLICZNE 74m2 W centrum, 2 Balkony Winda, parking

    Stargard Szczeciński » ul. Czarnieckiego

    • 599 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 8 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem oferty jest piękne, rozkładowe mieszkanie w centrum Stargardu, przy ul. Czarneckiego, o powierzchni 73,6 m², z dwoma balkonami. Lokal znajduje się na 2. piętrze nowocze...

  • Apartament dla wielbiciela niebanalnych miejsc!

    Pruszków » ul. Chopina

    • 1 250 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 22 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Unikalna oferta w najpiękniejszym zakątku Pruszkowa. Apartament w starej kamienicy po kapitalnym remoncie, przy zachowaniu klimatu tego niepowtarzalnego miejsca z długą historią.Mi...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Prądnik Czerwony ul. Józefa...

    Kraków » ul. Łepkowskiego

    • 720 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow. Na sprzedaż miesz...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki ul. rynek Dębnicki

    Kraków » Dębniki » rynek Rynek

    • 610 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Rynku Dębnickiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszka...