• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • 3 pokoje z balkonem – Gocław, Orlego Lotu
    1 / 2
    3 pokoje z balkonem – Gocław, Orlego Lotu

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 12 683 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Lokal o powierzchni 63 m² znajduje się na 4 piętrze w budynku z 1980 roku z windą przy ul. Orlego Lotu w Warszawie. Dwustronna ekspozycja północ–południe sprawia, że mieszkanie jes...

  • Dwa pokoje w świetnej lokalizacji
    1 / 16
    Dwa pokoje w świetnej lokalizacji

    Elbląg

    • 289 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze w czteropiętrowym budynku, położonym w samym centrum miasta. Okolica charakteryzuje się niską zabudową, co zapewnia mieszkańcom ciszę, s...

  • Mieszkanie Kielce Baranówek, Petyhorska
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce Baranówek, Petyhorska

    Kielce

    • 470 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,6 m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Petyhorskiej (os. Baranówek). Mieszkanie składa się...

  • Mieszkanie Jastarnia, Bałtycka
    1 / 10
    Mieszkanie Jastarnia, Bałtycka

    Jastarnia

    • 1 780 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 36 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferowany apartament wchodzi w skład inwestycji pod nazwą „Apartamenty Wyspa”, usytuowany jest w nowo powstałym kompleksie kameralnych, nowoczesnych, niewysokich budynków, w otoc...

  • 3 pokoje I balkon I piwnica I garderoba I Borkowo
    1 / 15
    3 pokoje I balkon I piwnica I garderoba I Borkowo

    Borkowo

    • 679 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 9 841 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz mieszkania z wygodnym układem pomieszczeń, balkonem i dodatkową przestrzenią do przechowywania? Ta nieruchomość w Borkowie przy ul. Żeglarskiej może być idealną propozycją...

  • Przytulne 3 pokoje w Matarni! Gotowe od zaraz
    1 / 15
    Przytulne 3 pokoje w Matarni! Gotowe od zaraz

    Gdańsk

    • 775 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m² (plus dodatkowa przestrzeń w skosach). Poniżej link do prezentacji: [url] Lokal znajduje się na 4. piętrze w...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze, Chłopska
    1 / 14
    Mieszkanie Gdańsk Przymorze, Chłopska

    Gdańsk

    • 678 999 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    2 pokoje po remoncie | balkon | blisko morza | Przymorze  Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic...

  • Apartament 15min spacerem od Starego Miasta Gdańsk
    1 / 5
    Apartament 15min spacerem od Starego Miasta Gdańsk

    Gdańsk

    • 435 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 16 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Apartament z ogródkiem i widokiem na rzekę - 15 min spacerem do Starego Miasta Gdańsk Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 27 m², położony na parterze kameralnego budynku...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Stare Bałuty, Piwna
    1 / 9
    Mieszkanie Łódź Bałuty, Stare Bałuty, Piwna

    Łódź

    • 455 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    REZERWACJA Opiekun oferty: Sebastian Korkosz Tel: [tel] Opis lokalizacji: Mieszkanie znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, na wysokim parterze w bloku z cegły przy ul. Piw...

  • Mieszkanie Plewiska gm. Komorniki, Fabianowska
    1 / 15
    Mieszkanie Plewiska gm. Komorniki, Fabianowska

    Plewiska

    • 799 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania. Oryginalny układ mieszkania, oraz wysoki standard wykończenia - ta nieruchomość ma w sobie "t...

  • Sprzedam M-6 ul.Wrocławska SUPER LOKALIZACJA
    1 / 8
    Sprzedam M-6 ul.Wrocławska SUPER LOKALIZACJA

    Jastrzębie-Zdrój

    • 300 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, w centrum Jastrzębia Zdroju na osiedlu Staszica przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie, usytuowane na 5. piętrze w 10 piętrowym bloku NR...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Złocień, Domagały
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Złocień, Domagały

    Kraków

    • 869 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | Przestronne mieszkanie z tarasem i balkonem - ul. Domagały | Nowoczesne osiedle | Bieżanów-Prokocim Na sprzedaż funkcjonalne, komfortowe mieszkanie położone na nowo...

  • Mieszkanie Kielce Centrum
    1 / 8
    Mieszkanie Kielce Centrum

    Kielce

    • 359 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    TYLKO U NAS ! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w samym sercu miasta! Przestronne, d...

  • Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 390 997 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Prezentujemy Państwu I etap inwestycji w Sulechowie przy ul. Tkackiej. Nowopowstający budynek z 2 i 3 pokojowymi mieszkaniami o powierzchni od 34,61m2 m2 do 63,04 m2. Planowane zak...

  • Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 307 944 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 357 264 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 311 256 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 379 120 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 384 536 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 407 540 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro