• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rywociny
  • Guty
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Łubna

(1)
  • Nowoczesne domy w pobliżu Konstancina/Łubna 85,23m
    1 / 20
    Nowoczesne domy w pobliżu Konstancina/Łubna 85,23m

    Łubna

    • 730 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 8 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Czarnów

    Czarnów

    • 1 650 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom położony na skraju Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Piękna spokojne okolica, dom położony właściwie w lesie. 5 minut drogi do Konstancina, Piaseczna. Dojazd do Warszawy zajm...

  • Sprzedam atrakcyjne działki budowlane w Kątach

    Kąty

    • 190 800 zł cena
    • 1 060 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjne działki budowlane w Kątach pow.piaseczyński k/Góry Kalwarii. Działki położone są wzdłuż nowej ulicy Dębowej w której poprowadzone są media : gaz,elektryka, ka...

  • Sprzedam leśną działkę pod rekreacje

    Kąty

    • 65 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Sprzedam fajną działkę leśną o pow. 1000m2 leżącą przy drodze gruntowej w Katach k/Góry Kalwarii W drodze idzie elektryka i kanalizacja miejska,Działka z jednej strony ogrodzona ,...

  • 1 / 2
    Szymanów dz. budowlano przemysłowa

    Szymanów

    • 2 180 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka znajduje się w miejscowości Szymanów koło Konstancina Jeziornej, szer 22m na 427m dł

  • Sprzedam dom Baniocha

    Baniocha

    • 850 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny dom z 2017 roku dla wymagających klientów. Idealny dla rodziny z dziećmi. Cena 850 000 PLN Numer zlecenia MIPY294 Powierzchnia: 84,9 m2 Liczba pokoi: 4 Rok b...

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Kąty

    • 599 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 6 886 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cravtt Property
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Solec

    • 1 250 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 6 068 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sołtan Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Dobiesz

    • 1 350 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 10 385 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Baniocha

    • 469 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 044 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • MIESZKANIE 135 m2 Z OGRÓDKIEM 300 m2  SOLEC
    1 / 19
    MIESZKANIE 135 m2 Z OGRÓDKIEM 300 m2 SOLEC

    Solec

    • 800 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 5 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • KOMPAKTOWE 4 POKOJE DOM Z OGRÓDKIEM BANIOCHA 84 M2
    1 / 6
    KOMPAKTOWE 4 POKOJE DOM Z OGRÓDKIEM BANIOCHA 84 M2

    Baniocha

    • 720 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 8 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Borowina

    • 2 450 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 7 206 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ABC Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak 136 m2 Słomczyn gmina Konstancin
    1 / 3
    Dom bliźniak 136 m2 Słomczyn gmina Konstancin

    Słomczyn

    • 999 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 346 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 14
    Dom bliźniak

    Brześce

    • 449 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 6 324 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Borowina

    • 2 989 000 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 12 102 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Emidom
    Biuro nieruchomości

  • Dom 186 m w okolicach Konstancina

    Czarnów

    • 1 500 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 8 065 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dom 186 mkw, na działce 1100 mkw.Dom składa się z: sześciu pokoi, salon jest połączony z jadalnią i kuchnią 80 mkw, garażu w oddzielnym budynku na dwa samochody 60...

  • Dom Kąty gm. Góra Kalwaria,
    1 / 15
    Dom Kąty gm. Góra Kalwaria,

    Kąty

    • 1 399 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 9 716 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca, gdzie można odetchnąć od miejskiego zgiełku, a za oknem słychać śpiew ptaków? Poznaj ten wyjątkowy, parterowy dom wolnostojący w miejscowości Kąty, zaledwie kilka...

  • Działka 1324m2 w Solcu k/Konstancina
    1 / 5
    Działka 1324m2 w Solcu k/Konstancina

    Solec

    • 690 000 zł cena
    • 1 324 m2 powierzchnia
    • 522 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w Solcu, 5 km od centrum Konstancina-Jeziorny. Nr działki 95/21 Obręb 0040 Powierzchnia 0,1324 ha Druga linia zabudowy. Przeznaczenie według MPZP – teren zabudo...

  • działka budowlana Kąty Goździejewskie Drugie warunki zabud.
    1 / 7
    działka budowlana Kąty Goździejewskie Drugie warunki zabud.

    Kąty

    • 159 000 zł cena
    • 1 324 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Kątach Goździejewskich Drugich Powierzchnia: 1324 m² Warunki zabudowy: Wydane Media: Wodociąg przy działce Dojazd: Bezpośredni, 30 m do drogi asfaltowe...

  • Dom Parcela-Obory ul.

    Parcela-Obory

    • 2 660 000 zł cena
    • 314 m2 powierzchnia
    • 8 472 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJANa sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny, położony w miejscowości Parcela (strefa Konstancina C) - w spokojnej, zielonej okolicy cenionej za kameralny charak...

  • 30 min od Centrum Warszawy – dom z dużą działką
    1 / 16
    30 min od Centrum Warszawy – dom z dużą działką

    Tomice

    • 1 795 000 zł cena
    • 202 m2 powierzchnia
    • 8 887 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, który spełni wszystkie Twoje marzenia – przestrzeń, komfort i natura tuż za progiem! Wyobraź sobie poranki wśród śpiewu ptaków, poranną kawę na tarasie z widokiem na zieleń i...

  • Działka Kąty ul.

    Kąty

    • 148 640 zł cena
    • 929 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 929 m2 w miejscowości Kąty, w gminie Sochaczew.Działka położona jest przy oświetlonej drodze asfaltowej i posiada bezpośredni dostęp do prądu, wod...

  • 1 / 4
    Działka Szymanów ul.

    Szymanów

    • 38 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka w Szymanowie - gmina TeresinOferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Szymanów, w gminie Teresin. To świetna propozycja zarówno pod budow...

  • Działka budowlana, Dobiesz – blisko Piaseczna
    1 / 4
    Działka budowlana, Dobiesz – blisko Piaseczna

    Dobiesz

    • 422 720 zł cena
    • 2 642 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr 11/7, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Dobiesz. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, prywatności i bliskości natu...

  • Dom 186 m w okolicach Konstancina

    Czarnów

    • 1 800 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 9 678 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Lokal użytkowy Tomice gm. Góra Kalwaria, Puławska
    1 / 8
    Lokal użytkowy Tomice gm. Góra Kalwaria, Puławska

    Tomice

    • 13 530 000 zł cena
    • 2 390 m2 powierzchnia
    • 5 662 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Tomicach, na działce o pow. 15 023 m2. W skład nieruchomości wchodzą: 1. Hotel (294 m2) - 12 pokoi z łazienkami. 2. Restauracja...

  • Sprzedam Działkę Budowlaną Tomice, gm. Góra Kalwaria, MPZP
    1 / 4
    Sprzedam Działkę Budowlaną Tomice, gm. Góra Kalwaria, MPZP

    Tomice

    • 8 400 000 zł cena
    • 80 000 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuję działkę na sprzedaż Nr działki: 73/3 Powierzchnia całkowita: 8 ha Cena: 105,00zł netto/1m2 Możliwość podziału działki na mniejsze części i ich sprzedaży Lokalizacja: To...

  • Dom Baniocha ul.

    Baniocha

    • 1 390 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 5 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuję na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom z 1981 roku o powierzchni ok. 240 m², położony w niewielkiej podwarszawskiej wsi Baniocha (powiat piaseczyński). Nieruchomość zosta...

  • Dom Solec rynek pierwotny ul.

    Solec

    • 999 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Jako zewnętrzne biuro sprzedaży oferujemy na sprzedaż ostatni segment skrajny w zabudowie szeregowej o powierzchni 156 m², położony na działce o powierzchni 360 m², zlokalizowany w...

  • Dom Solec rynek pierwotny ul.

    Solec

    • 849 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 5 979 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Jako zewnętrzne biuro sprzedaży oferujemy na sprzedaż ostatni segment środkowy w zabudowie szeregowej o powierzchni 143 m², położony na działce o powierzchni 316 m², zlokalizowany...