• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Pyry ul. Kajakowa

    Warszawa » Ursynów » ul. Kajakowa

    • 635 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 760 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowo przestronnego i doskonale doświetlonego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48.90 mkw, zlokalizowanego w kameralnej i spokojnej...

  • Mieszkanie Gdańsk Kokoszki rynek pierwotny ul. Bysewska

    Gdańsk » Kokoszki » ul. Bysewska

    • 835 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 9 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJAOsiedle 22 domów dwulokalowych zlokalizowane jest w Gdańsku Kokoszkach przy ulicy Bysewskiej. Razem 44 lokale, na osiedlu Błoga Bysewska. Do obwodnicy trójmiasta dojedzi...

  • 3 pokojowe Złocień Stary

    Kraków » Bieżanów-Prokocim » ul. Topazowa

    • 699 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 12 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone na 2. piętrze w zadbanym bloku na spokojnym osiedlu Złocień Stary w dz...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 860 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 19 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 43,8 m², zlokalizowanego przy ul. Domaniewskiej 17/19 na Warszawskim Mokotowie, tuż przy s...

  • Mieszkanie Gniezno ul. Franklina Roosevelta

    Gniezno » ul. Roosevelta

    • 1 400 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42m2•mieszkanie umeblowane i całkowicie wyposażone•sprzęt agd,pralka,lodówka,tv i inne, pokoje całkowicie wyposażone i u...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały rynek pierwotny

    Kraków » Prądnik Biały

    • 757 158 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 16 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA BEZ PROWIZJI DLA BIURA! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Glogera, Kraków - Prądnik Biały. Dane...

  • 3 pokoje | mansarda | po remoncie | Ogrody

    Leszno » os. Ogrody

    • 345 030 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 8 024 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie mansardowe po generalnym remoncie – Osiedle Ogrody, LesznoNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe w układzie mansardowym, położone na jednym z najbardz...

  • Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 309 600 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu I etap inwestycji w Sulechowie przy ul. Tkackiej. Nowopowstający budynek z 2 i 3 pokojowymi mieszkaniami o powierzchni od 34,61m2 m2 do 63,04 m2. Planowane zak...

  • Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 305 280 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 339 696 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• mieszkanie na sprzedaz
    1 / 7
    mieszkanie na sprzedaz

    Lidzbark

    • 225 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania.Rzeczywista powierzchnia podlogi (bez skosow) to 67,50 m².2 pokoje, do mieszkania przynalezy piwnica. Okna drewniane,ogrzewanie gazow...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Żupnicza
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Żupnicza

    Warszawa

    • 856 482 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 21 413 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu eleganckie 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Żupniczej na warszawskiej Pradze-Południe. Nieruchomość...

  • Mieszkanie Mielno,
    1 / 14
    Mieszkanie Mielno,

    Mielno

    • 770 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 15 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    (English Version Below) Apartament w Mielnie - luksus, który zarabia dla Ciebie. Zapraszam na dzień otwarty w najbliższą sobotę 2 maja.  Zadzwoń i umów się na konkretną godzinę....

  • Syndyk sprzeda mieszkanie w Warszawie
    1 / 2
    Syndyk sprzeda mieszkanie w Warszawie

    Warszawa

    • 585 600 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Niniejsza sprzedaż z wolnej ręki przeprowadzana jest w związku z toczącym się przed Sądem Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydziałem Gospodarczym dla spraw upadłościow...

  • 3 pokojowe umeblowane mieszkanie Górczyn Gorzów
    1 / 11
    3 pokojowe umeblowane mieszkanie Górczyn Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 559 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z całym umeblowaniem, dostępne od ręki na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Polecamy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni prawie 57,34 m...

  • Mieszkanie Łęgajny gm. Barczewo
    1 / 6
    Mieszkanie Łęgajny gm. Barczewo

    Łęgajny

    • 430 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    W Łęgajnach, w gminie Barczewo, powstaje kameralna inwestycja obejmująca cztery budynki w zabudowie szeregowej. W ramach inwestycji dostępnych jest obecnie siedem lokali, w tym je...

  • Mieszkanie Pruszków, Działkowa
    1 / 14
    Mieszkanie Pruszków, Działkowa

    Pruszków

    • 1 100 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 12 088 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    4 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 91,47 m2 w budynku z windą z 2012 roku na 5 piętrze. Osiedle Twój Parzniew Miasto Ogród II. APARTAMENT składa się z: ·...

  • 6 pokoi przy Politechnice - inwestycja
    1 / 16
    6 pokoi przy Politechnice - inwestycja

    Koszalin

    • 769 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 7 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 108 m², położone na 1 piętrze w budynku na zamkniętym osiedlu przy ul. Na Skarpie w Koszalinie. To nieruchomość o bardzo funkcjona...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Chodkiewicza
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Chodkiewicza

    Kołobrzeg

    • 570 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam na sprzedaż, bardzo ładne, zadbane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54,52 m2. położone na trzecim piętrze w sześciopiętrowym bloku z windą. LOKALIZACJA - Osiedle mieszk...

  • Mieszkanie 47m2, 3 pokoje, balkon Chabry
    1 / 8
    Mieszkanie 47m2, 3 pokoje, balkon Chabry

    Opole

    • 519 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 46,44m2 m2, zlokalizowanego na malowniczym osiedlu CHABRY ! Mieszkanie po generaln...