• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie Jabłonna,
    1 / 4
    Mieszkanie Jabłonna,

    Jabłonna

    • 670 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta sprzedaży - ostatnie 8 mieszkań 3-pokojowch !!! Nowoczesne mieszkania na sprzedaż - 63-70 m² | Jabłonna Na sprzedaż nowoczesne mieszkania o powierzchni od ok. 63 m² do 70...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie

    Kołobrzeg

    • 420 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania 2 pokojowe umeblowane mieszkanie kuchnia w zabudowie zlokalizowane w Kołobrzegu przy ul. Janiska. Opis nieruchomości: Metraż: 55,40m2 Piętro: 1 Piwnica 8m2 Garaż mu...

  • Mieszkanie Szczecin Śródmieście, Strzelecka
    1 / 7
    Mieszkanie Szczecin Śródmieście, Strzelecka

    Szczecin

    • 366 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 807 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    ***BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU*** Forma własności : Pełna własność z KW Przedmiotem oferty, jest nowe w trakcie wykańczania mieszkanie 2 pokojowe z dużą antresolą do u...

  • Mieszkanie Szczecin Nowe Miasto, Gabriela Narutowicza
    1 / 13
    Mieszkanie Szczecin Nowe Miasto, Gabriela Narutowicza

    Szczecin

    • 398 340 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 054 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    ***BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU*** Forma własności : Pełna własność z KW Przedmiotem oferty, są nowe, wykończone mieszkania 2 pokojowe do umeblowania powstałe w wyniku...

  • Mieszkanie Chrzanów
    1 / 10
    Mieszkanie Chrzanów

    Chrzanów

    • 399 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 60,86 m2 w Chrzanowie przy ul. Puchalskiego. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze. Częściowo umeblowane. W skład m...

  • Mieszkanie Skawina, Kilińskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Skawina, Kilińskiego

    Skawina

    • 499 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 458 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | Skawina ulica Kilińskiego. Zapraszam do zamieszkania w ciszy i spokoju, tuż przy Centrum Skawiny. W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy jak: Lidl, Action...

  • Mieszkanie Gliwice Politechnika
    1 / 15
    Mieszkanie Gliwice Politechnika

    Gliwice

    • 599 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w sercu Gliwic! Marzysz o przestronnym,słonecznym mieszkaniu położonym blisko centrum Gliwic? Oto Twoja szansa! Mieszkanie znajduje s...

  • Nowoczesne 45 m² po remoncie | Bytom Łagiewniki | Prywatnie
    1 / 9
    Nowoczesne 45 m² po remoncie | Bytom Łagiewniki | Prywatnie

    Bytom

    • 280 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m², położone w dzielnicy Łagiewniki w Bytomiu. Nieruchomość przeszła generalny remont w 2022 roku i jest gotowa do wp...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie

    Białystok

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam trzy pokojowe mieszkanie, 60m2 w pożądanej spokojnej lokalizacji. W pobliżu szkoła, przedszkole, przychodnia, liczne sklepy. Okna plastikowe. Podwójne drzwi wejściowe. Pa...

  • Mieszkania stan deweloperski - kameralna zabudowa
    1 / 16
    Mieszkania stan deweloperski - kameralna zabudowa

    Ełk

    • 948 528 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 7 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań zlokalizowanych w nowo wybudowanych budynkach przy ul. Św. Rafała Kalinowskiego 1 i 2 w Ełku. Nieruchomości położone na I...

  • Mieszkanie Bielawa
    1 / 13
    Mieszkanie Bielawa

    Bielawa

    • 315 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,1m2, na 2 piętrze bloku na osiedlu XXV Lecia w Bielawie. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Mieszkanie wymaga częściow...

  • TARAS 44 m + 2 pokoje 50,6 m |wysoki parter | po remoncie
    1 / 10
    TARAS 44 m + 2 pokoje 50,6 m |wysoki parter | po remoncie

    Legnica

    • 499 900 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 802 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie z dużym tarasem ok. 44 m² przy ul. Olkuskiej w Legnicy (okolice osiedla Asnyka). Lokal znajduje się na wysokim parterze w budynku z 20...

  • MIESZKANIE 3 – POKOJOWE UL. SOKOLA
    1 / 13
    MIESZKANIE 3 – POKOJOWE UL. SOKOLA

    Lubin

    • 435 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 6 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,20 m², zlokalizowane na 6 piętrze w budynku przy ul. Sokolej w Lubinie. Nieruchomość posiada otwarty balkon. Mieszk...

  • Kwasowo - 2 pokoje na I piętrze
    1 / 16
    Kwasowo - 2 pokoje na I piętrze

    Kwasowo

    • 160 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA BEZPOŚREDNIA - KOSZTY POŚREDNICTWA PONOSI SPRZEDAJĄCY! Do sprzedaży oferuję Państwu wyjątkowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze zabytkowego pałacu, w malownicz...

  • Kawalerka 22m² + duży balkon – Tarnobrzeg
    1 / 9
    Kawalerka 22m² + duży balkon – Tarnobrzeg

    Tarnobrzeg

    • 155 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 7 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Kawalerka 22 m² z dużym balkonem – Tarnobrzeg ul. Kwiatkowskiego – gotowa do sprzedaży Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 22 m² położona na 4 piętrze w bloku przy ul. Kwiatkowski...

  • Reprezentacyjna KAMIENICA na Krzykach – unikatowe 76 m, wyso
    1 / 7
    Reprezentacyjna KAMIENICA na Krzykach – unikatowe 76 m, wyso

    Wrocław

    • 1 299 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 17 093 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz przestrzeni, która zachwyca od pierwszego kroku? Takim miejscem z pewnością jest wyjątkowe mieszkanie Kamienicy, w sercu prestiżowych Krzyków. To propozycja dla konesera mi...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Domaniewska
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 860 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 43,8 m², zlokalizowanego przy ul. Domaniewskiej 17/19 na Warszawskim Mokotowie, tuż przy s...

  • Mieszkanie Kraków Mistrzejowice, Mistrzejowice, os. Piastów
    Mieszkanie Kraków Mistrzejowice, Mistrzejowice, os. Piastów

    Kraków

    • 729 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    | Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Os. Piastów, Mistrzejowice - Kraków Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 56,5...

  • Sprzedam bezpośredni
    1 / 8
    Sprzedam bezpośredni

    Lublin

    • 584 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie dwupoziomowe. Dwa balkony. Dwie toalety. Świetna lokalizacja, Dobrze skomunikowane Do centrum 10 min. Blisko Uniwersytet Medyczny. Szpitale.

  • Prestiżowy apartament, kup i zarabiaj
    1 / 15
    Prestiżowy apartament, kup i zarabiaj

    Koszalin

    • 659 900 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferuję wyjątkowy apartament Premium o powierzchni 65,15 m², położony na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca w Koszalinie, wybudowanego w 2020 roku. To przestrze...