• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 559)
  • PAKIET 3 LOKALI (191 m²) | Gotowiec Inwestycyjny
    1 / 16
    PAKIET 3 LOKALI (191 m²) | Gotowiec Inwestycyjny

    Toruń

    • 1 200 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 6 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    GOTOWY PORTFEL NIERUCHOMOŚCI W SERCU TORUNIA Na sprzedaż pakiet inwestycyjny składający się z 3 wyodrębnionych lokali mieszkalnych, położonych na toruńskiej Starówce. To propozyc...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Mazurska
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Mazurska

    Szczecin

    • 549 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ***BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU*** Forma własności : Pełna własność z KW Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (47,02 m2) po generalnym remoncie z balkonem od...

  • Enklawa spokoju- designerskie 2 pokoje z ogródkiem
    1 / 15
    Enklawa spokoju- designerskie 2 pokoje z ogródkiem

    Szczecinek

    • 343 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 623 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy wyjątkowe, 45,5- metrowe mieszkanie w odnowionej kamienicy, gdzie historyczna dusza budynku spotyka się z nowoczesnym designem. To idealna propozycja dla wymagającego...

  • Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Świętokrzyska
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Świętokrzyska

    Warszawa

    • 790 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 29 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Kawalerka 27,60 m² z balkonem i osobną, widną kuchnią, położona w ścisłym centrum! Składa się z: • salonu z wyjściem na balkon • oddzielnej kuchni z oknem • łazienki • przedpokoju...

  • Plaza Tower II | 56,12 m² | klimatyzacja | garaż
    1 / 14
    Plaza Tower II | 56,12 m² | klimatyzacja | garaż

    Kielce

    • 803 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56,12 m² położone na 4 piętrze prestiżowego apartamentowca Plaza Tower II przy ul. Zagnańskiej 88 w Kielcach. Budynek wyróżnia się w...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Junikowo, Ziębicka
    1 / 4
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Junikowo, Ziębicka

    Poznań

    • 1 050 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 18 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 58,41 m², zlokalizowanego na parterze kameralnego budynku przy ul. Ziębickiej 30 w Poznani...

  • 62m2 | 1 p. | Kamienica| 2 pokoje + osobna kuchnia
    1 / 8
    62m2 | 1 p. | Kamienica| 2 pokoje + osobna kuchnia

    Szczecin

    • 465 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    W samym centrum Szczecina, przy ul. Mazurskiej, w klimatycznej, przedwojennej kamienicy z charakterystycznej czerwonej cegły, znajduje się mieszkanie o powierzchni 62,3 m2, które ł...

  • Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Teofilowie.
    1 / 9
    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Teofilowie.

    Łódź

    • 315 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w Łodzi przy ulicy Rojnej 50 b. Prezentowana nieruchomość o powierzchni 45,13 m2, położone jest na pierwszym piętrze, czteropiętrowego...

  • Dwupoziomowe mieszkanie starówka
    1 / 16
    Dwupoziomowe mieszkanie starówka

    Elbląg

    • 735 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 7 820 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Posiadamy na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe w samym środku elbląskiej starówki przy ulicy Stary Rynek o powierzchni 94,8 m2. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, kuchni, łazie...

  • Mieszkanie Lublin Lsm,
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Lsm,

    Lublin

    • 420 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie pełne słońca w okolicy ul. Nadbystrzyckiej. Usytuowane na 3 piętrze w bloku z lat pięćdziesiątych. Blok przeszedł kapitalny remont w 2024 r. Odnowiona został...

  • Mieszkanie 47 m² z balkonem – Turek Spółdzielców
    1 / 12
    Mieszkanie 47 m² z balkonem – Turek Spółdzielców

    Turek

    • 210 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Atrakcyjne mieszkanie w atrakcyjnej cenie przy ul. Spółdzielców w Turku – to propozycja dla osób, które chcą urządzić przestrzeń dokładnie według własnego gustu. Mieszkanie o pow...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Mazurska
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Mazurska

    Szczecin

    • 699 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ***BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU*** Forma własności : Pełna własność z KW Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie (70,26 m2). Część zdjęć z...

  • 4 Pokoje dla rodziny - Bez wkładu własnego
    1 / 16
    4 Pokoje dla rodziny - Bez wkładu własnego

    Pruszcz Gdański

    • 599 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 8 095 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 73,75 m2 zlokalizowane przy ulicy Żwirki i Wigury w Pruszczu Gdańskim....

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 7
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 350 100 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 002 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w okolicach Centrum Świdnicy! po 49,6 m2 Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna duża k...

  • Mieszkanie Gorlice, Juliusza Słowackiego
    1 / 12
    Mieszkanie Gorlice, Juliusza Słowackiego

    Gorlice

    • 485 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 349 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 66,69 m², położone na parterze kamienicy w ścisłym centrum Gorlic. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń ora...

  • Mieszkanie Wejherowo, Hugona Kołłątaja
    1 / 9
    Mieszkanie Wejherowo, Hugona Kołłątaja

    Wejherowo

    • 399 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta w przygotowaniu ....   2 pokojowe mieszkanie z bardzo dużym balkonem! Zapraszam na indywidualną prezentacje mieszkania 46,35 m2  Na nieruchomość składają się: Salon (...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Polska
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Polska

    Warszawa

    • 860 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 21 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,8 m² z prywatnym ogródkiem 33 m², położone na zielonym, kameralnym osiedlu przy ul. Polskiej na Mokotowie. To propozycja dla osó...

  • 2 pokoje z balkonem | Centrum Koła | 42 m²
    1 / 9
    2 pokoje z balkonem | Centrum Koła | 42 m²

    Koło

    • 292 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w ścisłym centrum Koła to największy atut tej oferty. Jeśli cenisz wygodę życia w miejscu, gdzie wszystko jest na wyciągnięcie ręki, ta nieruchomość spełni Twoje oczekiw...

  • Mieszkanie Świdnica, Osiedle Zarzecze
    Mieszkanie Świdnica, Osiedle Zarzecze

    Świdnica

    • 426 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Zarzecze! Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie, daje duże możliwości aranżacyjne. Na powierzchnię mieszk...

  • 3 pokoje z balkonem – Gocław, Orlego Lotu
    1 / 2
    3 pokoje z balkonem – Gocław, Orlego Lotu

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 12 683 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Lokal o powierzchni 63 m² znajduje się na 4 piętrze w budynku z 1980 roku z windą przy ul. Orlego Lotu w Warszawie. Dwustronna ekspozycja północ–południe sprawia, że mieszkanie jes...