• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 559)
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Górny Mokotów ul. Bryły

    Warszawa » Mokotów » ul. Bryły

    • 790 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    ... Zamieszkaj na Mokotowie! ul. Stefana Bryły! Metro Wilanowska! Prezentujemy mieszkanie 50,70m2. 3 pokoje z widną samodzielną kuchnią Rozkładowe słoneczne Wschód Południ...

  • Mieszkanie Olkusz ul. Plac Konstytucji 3 Maja

    Olkusz » ul. Plac Konstytucji 3 Maja

    • 354 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 331 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie — Olkusz, os. Słowiki (Plac Konstytucji 3-Maja) Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 56,80 m² , usytuow...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 742 880 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielo...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 692 800 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• GOTOWE - 40 m2 / 2 pokojowe / OGRÓDEK / garaż podziemny
    1 / 7
    GOTOWE - 40 m2 / 2 pokojowe / OGRÓDEK / garaż podziemny

    Warszawa

    • 570 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 2 – pokojowe przy ul. Ostródzkiej 123 (40 m2) - nowe osiedle. Opis nieruchomości: Mieszkanie w stanie developerskim, usytuowan...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 695 200 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 168 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 697 280 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Zaspa | 4 niezależne pokoje | 2 łazienki | balkon
    1 / 12
    Zaspa | 4 niezależne pokoje | 2 łazienki | balkon

    Gdańsk

    • 1 349 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 18 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Powstańców Wielkopolskich 5A w Gdańsku, w budynku z 2016 roku, położone na II piętrze. Lokal jest zadbany, odświeżony i gotowy do dalszego użytkowan...

  • Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe 46m2 na Podolanach
    1 / 16
    Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe 46m2 na Podolanach

    Poznań

    • 595 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Posiadam do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie od osoby prywatnej znajdujące się na zielonych Podolanach.Idealne zarówno dla singla, pary jak i rodziny 2+1.    L O K A L I Z A C J A  ...

  • Duże mieszkanie w centrum Augustowa
    1 / 12
    Duże mieszkanie w centrum Augustowa

    Augustów

    • 570 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Witam Sprzedam mieszkanie w ścisłym centrum miasta o powierzchni 88 m + piwnica 5 m(zapisana w akcie notarialnym). Mieści się na drugim piętrze, nad mieszkaniem znajduje się stryc...

  • Funkcjonalne dwa pokoje z balkonem i komórką
    1 / 13
    Funkcjonalne dwa pokoje z balkonem i komórką

    Łódź

    • 325 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Szukasz mieszkania, w którym jedynym Twoim zadaniem będzie rozpakowanie kartonów? Jeśli tak, to jasne, w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Felińskiego 3A w Łodzi będz...

  • 3 pokoje 74 m² | kuchnia | 2 x WC | garaż | klimatyzacja | 1. strefa ZTM | ogród
    1 / 16
    3 pokoje 74 m² | kuchnia | 2 x WC | garaż | klimatyzacja | 1. str...

    Mysiadło

    • 899 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 12 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bez pośredników przestronne, 3-pokojowe mieszkanie (74 m²) w Mysiadle przy ul. Krótkiej, tuż przy granicy z warszawskim Ursynowem. Nieruchomość idealna dla rodziny lub par...

  • Odświeżone mieszkanie, 1 piętro, ul. Warszawska
    1 / 12
    Odświeżone mieszkanie, 1 piętro, ul. Warszawska

    Gorzów Wielkopolski

    • 399 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 868 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 68,91 m2, położonego na 1 piętrze w dwukondygnacyjnej kamienicy, oddanej do użytku w 1928 roku. Nieruchomość zlokalizowana n...

  • atrakcyjna lokalizacja
    1 / 10
    atrakcyjna lokalizacja

    Radom

    • 275 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie z dala od miejskiego szumu a jednocześnie blisko żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, średnia, obok duży park. 7 minut pieszo do dworca kolejowego/PKS. 10 minut do d...

  • Mieszkanie 2-pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2-pokojowe

    Puławy

    • 195 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo, Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Puławach przy ul. Niemcewicza. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym. Mieszka...

  • Jasne, ciche 3 pokojowe ostatnie piętro, Ursynów
    1 / 8
    Jasne, ciche 3 pokojowe ostatnie piętro, Ursynów

    Warszawa

    • 880 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Ursynowie Metro Natolin 5 min pieszo Nieruchomość składa się z: -trzech niezależnych pokoi/21.81, 10.06, 11.83 m -widnej kuchni w zabudowie...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Stare Miasto, Zyblikiewicza
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Stare Miasto, Zyblikiewicza

    Kraków

    • 1 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 23 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Jasne mieszkanie w kultowej krakowskiej kamienicy | 4 piętro | bezpłatny parking na dziedzińcu | 5 min do Rynku W samym sercu Krakowa, w eleganckiej kamienicy prz...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Jagodno, Wagnera
    1 / 13
    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Jagodno, Wagnera

    Wrocław

    • 877 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 12 014 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3-pokojowe, narożne mieszkanie z klimatyzacją o powierzchni 73,1 m, położone na ostatnim 3 piętrze w inwestycji Cztery Pory Roku przy ul. Wagnera. Opiekun oferty Natalia Sobczyńska...

  • 2 pokoje, 50 m² – Częstochowa, Tysiąclecie
    1 / 12
    2 pokoje, 50 m² – Częstochowa, Tysiąclecie

    Częstochowa

    • 319 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Układ i parametry: Powierzchnia: ok. 50 m².Pomieszczenia: 2 przestronne pokoje, oddzielna jasna kuchnia, łazienka z wanną, przedpokój.Balkon: Duży, przynależny do jednego z pokoi.P...

  • pierwsze M I bardzo dobra lokalizacja I do odświeżenia
    1 / 8
    pierwsze M I bardzo dobra lokalizacja I do odświeżenia

    Pruszcz Gdański

    • 429 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentuje mieszkanie położone w Pruszczu Gdańskim w bardzo dobrej lokalizacji. Zapraszam do zapoznania się z ofertą! Nieruchomość: - powierzchnia mieszkania łącznie z pomieszcz...