• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 559)
  • Mieszkanie Opole Zaodrze, Koszyka
    1 / 15
    Mieszkanie Opole Zaodrze, Koszyka

    Opole

    • 555 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA ZAWIESZONA!!! NOWA NIŻSZA CENA! PRZESTRONNE DWA POKOJE, BALKON, MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYM Oferta na wyłączność! Lokal mieszkalny dwupokojowy, o powierzchni 5...

  • Kawalerka gotowa do zamieszkania - Wola - bezpośrednio od właściciela
    1 / 15
    Kawalerka gotowa do zamieszkania - Wola - bezpośrednio od właścic...

    Warszawa

    • 424 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 21 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Bezpośrednio od właściciela Oferuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość - bardzo funkcjonalna i doskonale zlokalizowana kawalerka o powierzchni 20,2 m² w kamienicy z lat 50-tych....

  • Dwupoziomowe Mieszkanie w Olsztynie - osiedle Podleśna
    1 / 16
    Dwupoziomowe Mieszkanie w Olsztynie - osiedle Podleśna

    Olsztyn

    • 729 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 9 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    BEZ POŚREDNIKÓW - OD PRYWATNEJ OSOBY Oferuję dwupoziomowe mieszkanie (79,36 m²) w wysokim standardzie, zlokalizowane na atrakcyjnym, cichym osiedlu "Podleśna" w Olsztynie przy uli...

  • Mieszkanie Świdnica
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 365 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie w bliskiej okolicy Świdnickiego rynku. W pobliżu galeria, park, markety, żłobek, przedszkole. Mieszkanie dostępne od czerwca 2026 Zapraszamy do obejrzenia

  • Mieszkanie Świdnica, Osiedle Młodych
    1 / 9
    Mieszkanie Świdnica, Osiedle Młodych

    Świdnica

    • 349 100 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    REZERWACJA 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Młodych! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z dużym balkonem, sypialnia, ustawna kuchnia, łazienka oraz spory...

  • I Ciebie też bardzo.....
    1 / 16
    I Ciebie też bardzo.....

    Łódź

    • 445 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 854 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyobraź sobie miejsce, w którym wczorajsi "my" zostają za drzwiami, a Ty wchodzisz w przestrzeń, która od progu szepcze: I Ciebie też bardzo. To nie jest zwykłe ogłoszenie o sprzed...

  • Mieszkanie Świdnica, Westerplatte
    1 / 9
    Mieszkanie Świdnica, Westerplatte

    Świdnica

    • 499 100 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 6 399 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne 4-pokojowe mieszkanie na I piętrze - ulica Westerplatte! Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia, łącznie cztery pokoje, w tym trzy pokoje niezależne, jeden...

  • Mieszkanie Świdnica okolice Centrum, okolice Centrum
    1 / 5
    Mieszkanie Świdnica okolice Centrum, okolice Centrum

    Świdnica

    • 300 100 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 002 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż jasne i przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m, położone na pierwszym piętrze kamienicy z 1930 roku, zlokalizowanej w okolicach centrum. Lokal jest dwust...

  • Nowe 4 pokojowe do wykończenia !
    1 / 3
    Nowe 4 pokojowe do wykończenia !

    Szczecin

    • 706 968 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 877 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta sprzedaży jest czteropokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji . Pełna infrastruktura w zasięgu ręki .Niedaleko Staw Brodowski ,Fabryka wody . Nieruchomość w stanie dewel...

  • Mieszkanie na sprzedaż Władysławowo
    1 / 8
    Mieszkanie na sprzedaż Władysławowo

    Władysławowo

    • 390 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Słoneczne mieszkanie w centrum Władysławowa – 10 minut spacerem do piaszczystej plaży nad Bałtykiem. Na sprzedaż przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 34,53 m², położone w ce...

  • Kościelisko widokowe lokale mieszkalne, sprzedaż
    1 / 2
    Kościelisko widokowe lokale mieszkalne, sprzedaż

    Kościelisko

    • 640 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 22 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ogłoszenie Nowe apartamenty w Kościelisku z widokiem na Tatry Oferujemy na sprzedaż nowo wybudowane dwupokojowe apartamenty z balkonami, położone na widokowej działce w malownicz...

  • Widokowe apartamenty Kościelisko- nowa inwestycja
    1 / 4
    Widokowe apartamenty Kościelisko- nowa inwestycja

    Kościelisko

    • 385 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 20 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 12 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Biuro nieruchomosci Chata pod Tatrami rozpoczyna sprzedaż apartamentów w nowym budynku , usytuowanym na widokowej działce z bardzo dobrym dojazdem drogą asfal...

  • Wygodne M3 w dobrej lokalizacji
    1 / 4
    Wygodne M3 w dobrej lokalizacji

    Częstochowa

    • 238 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    proponuję do sprzedaży komfortowe, doskonale docieplone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m kw. Nieruchomość położona jest w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej...

  • Sprzedam mieszkanie solec zdroj
    Sprzedam mieszkanie solec zdroj

    Solec-Zdrój

    • 320 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam mieszkanie w uzdrowiskowej miejscowosci solec zdrój mieszkanie po remoncie + garaż .

  • Mieszkanie Katowice Bogucice, ks. Franciszka Blachnickiego
    1 / 11
    Mieszkanie Katowice Bogucice, ks. Franciszka Blachnickiego

    Katowice

    • 439 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w Katowicach przy ul. Blachnickiego o powierzchni 61,02 m. Mieszkanie usytuowane w budynku 10-piętrow...

  • Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie
    1 / 9
    Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie

    Piła

    • 319 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam 2- pokojowe mieszkanie na Osiedlu Jadwiżyn. Mieszkanie położone na 3 piętrze w zadbanym budynku w bloku trzypiętrowym. Doskonała lokalizacja oraz sąsiedztwo terenów zielon...

  • Mieszkanie przygotowane do wynajmu!
    1 / 10
    Mieszkanie przygotowane do wynajmu!

    Gdańsk

    • 894 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 14 191 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Mieszkanie przygotowane do wynajmu – gotowe do wprowadzenia! Powierzchnia: 63 m² – Gdańsk, Zaspa Oferujemy mies...

  • Mieszkanie Oleśnica, 11 Listopada
    1 / 9
    Mieszkanie Oleśnica, 11 Listopada

    Oleśnica

    • 300 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 58 m² w centrum Oleśnicy - świetna lokalizacja i duży potencjał aranżacyjny Szukasz mieszkania z duszą, w którym klasyczne detale spotykają się z wygodą centrum miasta?...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie

    Kielce

    • 535 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie bez pośredników, spokojne osiedle ze wszystkimi udogodnieniami. Szkola ,przedszkole, żłobek, sklepy,centrum handlowe, apteki ,przychodnie oraz basen,sanna.

  • Mieszkanie Piława Górna, Polna
    1 / 12
    Mieszkanie Piława Górna, Polna

    Piława Górna

    • 250 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 4 311 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    AMG Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 usytuowane na parterze kamienicy w Piławie Górnej. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Mieszkanie znajduję się w...