• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie do własnej aranżacji, z ogródkiem
    1 / 16
    Mieszkanie do własnej aranżacji, z ogródkiem

    Chojnów

    • 189 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż mieszkanie do kapitalnego remontu, znajdujące się w kamienicy położonej przy ulicy Drzymały, w miejscowości Chojn...

  • Mieszkanie Kąty Wrocławskie, Jana Pawła II al.
    1 / 14
    Mieszkanie Kąty Wrocławskie, Jana Pawła II al.

    Kąty Wrocławskie

    • 718 800 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i miejscem postojowym. Opiekun oferty: Jakub Boroński tel. [tel] Mieszkanie o powierzchni 71,49 m2 mieści się na 1 piętrze 3...

  • Nowe 2 pokoje 52,9m² balkon ul. Piaskowa Siedlce
    1 / 4
    Nowe 2 pokoje 52,9m² balkon ul. Piaskowa Siedlce

    Siedlce

    • 534 391 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 277 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    W naszej ofercie posiadamy ponad 300 mieszkań i domów w stanie deweloperskim oraz ponad 200 ofert z rynku wtórnego w Siedlcach i okolicach. Nie wszystkie nieruchomości są publikowa...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie, Adama Bochenka
    1 / 9
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie, Adama...

    Kraków

    • 833 128 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 15 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Rodzinne 3 pokoje z dwoma balkonami - Kraków, Piaski Nowe Planowane przekazanie kluczy: kwiecień 2026 Nowoczesne, funkcjonalne i pełne światła mieszkanie o powierzchni 55,44 m²,...

  • Mieszkanie Bogdanowo gm. Oborniki, Widokowa
    1 / 15
    Mieszkanie Bogdanowo gm. Oborniki, Widokowa

    Bogdanowo

    • 425 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 - pokojowego w Bogdanowie, o powierzchni 45,63 m2. Na powierzchnię 45,63 m2 składa się: -pokój dzienny z aneksem kuchennym 24,13...

  • Warszawa, Praga Południe, Mazowieckie, ul.Liwiecka
    1 / 14
    Warszawa, Praga Południe, Mazowieckie, ul.Liwiecka

    Warszawa

    • 779 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 15 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przestronne mieszkanie z tarasem na Pradze-Południe, funkcjonalny układ i dodatkowa przestrzeń do codziennego wypoczynku Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,97 m²,...

  • 3 pokoje przy Parku Krowoderskim
    1 / 13
    3 pokoje przy Parku Krowoderskim

    Kraków

    • 705 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania, które łączy w sobie doskonałą komunikację z bliskością natury? To 3-pokojowe mieszkanie na krakowskiej Krowodrzy może być idealnym wyborem dla rodziny, pary lub...

  • sprzedam mieszkanie Łódź, Nowopolska 2-10/39
    1 / 7
    sprzedam mieszkanie Łódź, Nowopolska 2-10/39

    Łódź

    • 400 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie Łódź, Nowopolska 2-10/39. 56 m2, rozkłądowe 3 pokoje + kuchnia, II piętro, środkowe połozenie, balkon, piwnica. Do odświeżenia. Cena 400 tysiecy nie podlega ne...

  • sprzedam mieszkanie Łódź, Rojna 8/7
    1 / 5
    sprzedam mieszkanie Łódź, Rojna 8/7

    Łódź

    • 310 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie Łódź, Rojna 8/7. 45 metrów, 2 pokoje + osobna kuchnia, w pełni rozkładowe, II piętro, okna północ-południe, piwnica. Do remontu. Cena 310 tysięcy nie podlega ne...

  • Mieszkanie 3 pok.+ 660 m2 działki
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pok.+ 660 m2 działki

    Kielce

    • 275 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dotyczy mieszkania 3 pokojowego oraz działki o powierzchni 660 m.kw. Jest to 1/3 większej nieruchomości, w skład której wchodzi 3 mieszkaniowy budynek oraz działka o powierz...

  • Sprzedam.
    1 / 2
    Sprzedam.

    Przezmark

    • 339 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sprzedam mieszkanie w domu cztero rodzinnym. Pow. 95m.3pokoje,łazienka, 2.komorki. Działka, duży ogród, duży, garaż murowany, budynek gospodarczy, podpiwniczony, opał piec, co. Poł...

  • Lokal mieszkalny - Luboń

    Luboń

    • 38 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Masy Upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Sebastiana Wądołkowskiego w upadłości sprzeda z wolnej ręki: - udział w wysokości 1/2 części włas...

  • 72,2 m² | 3 niezależne pokoje |Lubartów, ul. 1 Maja

    Lubartów

    • 590 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie – 72,2 m² | Lubartów, ul. 1 Maja Cena: 590 000 zł – możliwość negocjacji Na sprzedaż wyjątkowe, komforto...

  • Mieszkanie Hel rynek pierwotny ul. Leśna

    Hel » ul. Leśna

    • 1 299 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 18 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE PREMIUM  z DUŻYM TARASEM NA DACHU I BALKONEM - OSTATNIE DOSTĘPNE MIESZKANIE,  PO ODBIORACH, STAN DEWELOPERSKILOKALIZACJAApartament położony jest w mieście HEL, przy ul....

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Partyzantów

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Partyzantów

    • 849 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    UWAGA! PIERWSZE 5 ZDJĘĆ PRZEDSTAWIA WIZUALIZACJĘ PRZYKŁADOWEJ ARANŻACJI PO LEKKIM ODŚWIEŻENIU MIESZKANIA.LOKALIZACJA:Mieszkanie zlokalizowane jest w jednej z najbardziej pożądanych...

  • Mieszkanie idealne dla Cebie

    Kraków » ul. Zabłocie

    • 892 960 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 24 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Zakup bezpośrednio od dewelopera. Nowe mieszkania w atrakcyjnych lokalizacji, dostępne bez prowizji oraz podatku PCC 2% Termin oddania: I kwartał 2026r. Powierzchnia: 37.88 m2...

  • Mieszkanie Kraków Kraków, Zabłocie ul. Zabłocie

    Kraków » ul. Zabłocie

    • 820 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Zabłocie Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow....

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Lęborska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Lęborska

    • 769 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 15 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 15 piętro

    OFERTA WYŁĄCZNA - dostępna tylko w naszym biurze Lokalizacja - Gdańsk, ul. LęborskaTo miejsce, w którym codzienność staje się wygodna.Doskonała komunikacja z całym Trójmiastem - w...

  • nowoczesne, duży ogród, garaż w bryle, 0% prowizji

    Tyczyn » ul. Potoki

    • 499 860 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie na parterze o powierzchni 55,54 m² z własnym, dużym ogrodem (120 m²) i przynależnym garażem w bryle budynku. Nieruchomość...

  • Mieszkanie Rumia ul. Jeziorna

    Rumia » ul. Jeziorna

    • 2 700 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal, który od pierwszego wejścia przyciąga swoją atmosferą i dopracowanym wnętrzem. Stylowe meble oraz dodatki doskonale uzupełniają...