• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Anioł by tu zamieszkał!
    1 / 16
    Anioł by tu zamieszkał!

    Łódź

    • 355 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Gdyby Stanisław Anioł szukał dziś idealnego lokalu na Łodzi-Górnej, to mieszkanie byłoby numerem jeden na jego liście priorytetów. Zapraszamy do świata, gdzie "nad wszystkim czuwa...

  • Mieszkanie Gdynia Cisowa, Morska
    1 / 3
    Mieszkanie Gdynia Cisowa, Morska

    Gdynia

    • 455 463 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Gotowe do odbioru, 2, 3, 4 pokojowe mieszkania w stanie deweloperskim,Komfort, aktywność, bezpieczeństwo i przestrzeń – idealne miejsce do życia w Gdyni.Lokalizacja osiedla to wygo...

  • Kawalerka 33,81 m2 pod klucz balkon 10 m2
    1 / 10
    Kawalerka 33,81 m2 pod klucz balkon 10 m2

    Siedlce

    • 456 435 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 832 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 33,81 m2 zlokalizowana w Siedlcach w bardzo dobrej lokalizacji, w pobliżu dworca PKP oraz jednostki wojskowej. Mieszkanie znajduje si...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Stare Miasto, Bronowice
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Stare Miasto, Bronowice

    Kraków

    • 929 530 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 25 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Klimatyczne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na Starym Mieście, w cichej i spokojnej okolicy, jednocześnie blisko komunikacji miejskiej, infrastruktury (sklepy, lokale, szkoły)W...

  • Apartament z widokiem na las, os. Franciszkańskie.
    1 / 9
    Apartament z widokiem na las, os. Franciszkańskie.

    Katowice

    • 949 200 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 14 832 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje lepiej, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z miejskich wygód? Ten apartament to rzadkie połączenie nowoczesnego designu i gwarancji pr...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Wierzyńskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Wierzyńskiego

    Kraków

    • 940 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 11 899 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | Duże 3 pokoje 79,8 m² | balkon | komórka | garaż | Wierzyńskiego | Kraków Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 79,8 m² z balkonem , położone na p...

  • Luksusowy Apartament w sercu Gdańska | Szafarnia
    1 / 16
    Luksusowy Apartament w sercu Gdańska | Szafarnia

    Gdańsk

    • 1 999 999 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 21 506 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Gaudium Nieruchomości z dumą prezentuje perłę w koronie gdańskich nieruchomości. Apartament, który łączy w sobie prestiżową lokalizację, imponującą przestrzeń oraz stopę zwrotu, kt...

  • Mieszkanie 4-pokojowe na Tarninowie
    1 / 8
    Mieszkanie 4-pokojowe na Tarninowie

    Legnica

    • 470 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 4 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie położone na 1 piętrze zadbanej kamienicy. To słoneczne, rozkładowe mieszkanie...

    1 / 8

    Kraków

    • 1 002 040 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 23 859 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Klimatyczne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na Starym Mieście, w cichej i spokojnej okolicy, jednocześnie blisko komunikacji miejskiej, infrastruktury (sklepy, lokale, szkoły)....

    1 / 7

    Kraków

    • 699 450 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 24 119 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Klimatyczna kawalerka na Starym Mieście, w cichej i spokojnej okolicy, jednocześnie blisko komunikacji miejskiej, infrastruktury (sklepy, lokale, szkoły). Idealna pod inwestycje, b...

  • Sprzedam mieszkanie 41 m WÓLKI
    1 / 11
    Sprzedam mieszkanie 41 m WÓLKI

    Nowy Sącz

    • 399 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie na osiedlu strzeżonym. Osiedle Wólki Osiedle zamknięte - brama, szlaban. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi ( salon plus sypialnia z garderobą) W mieszkaniu m...

  • 4 pokoje! taras, parter, Stargard
    1 / 12
    4 pokoje! taras, parter, Stargard

    Stargard Szczeciński

    • 829 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 6 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Lotnisko w Stargardzie. Przestronne, słoneczne mieszkanie o łącznej powierzchni 119m² (mieszkanie 84,5m² + piwnica 34,5 m²),...

    1 / 8

    Kraków

    • 1 488 960 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 24 016 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Klimatyczne mieszkanie na Starym Mieście, w cichej i spokojnej okolicy, jednocześnie blisko komunikacji miejskiej, infrastruktury (sklepy, lokale, szkoły). Wysokość mieszkania 3,72...

  • Trzypokojowe, 56m2, Kazimierza Wielkiego
    1 / 6
    Trzypokojowe, 56m2, Kazimierza Wielkiego

    Włocławek

    • 269 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż M4 o powierzchni 56m2 z dużym balkonem. Mieszkanie umiejscowione na czwartym piętrze niskiego bloku. # Świetna lokalizacja dla ceniących...

  • Nowe mieszkanie 2 pokoje 37m² balkon Siedlce
    1 / 4
    Nowe mieszkanie 2 pokoje 37m² balkon Siedlce

    Siedlce

    • 388 290 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    W naszej ofercie posiadamy ponad 300 mieszkań i domów w stanie deweloperskim oraz ponad 200 ofert z rynku wtórnego w Siedlcach i okolicach. Nie wszystkie nieruchomości są publikowa...

  • Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 42m2
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 42m2

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Bezpośrednio - 43m dwupokojowe oddzielna kuchnia , Marymoncka okolice szpitala Bielańskiego, 8 piętro. Umeblowane do zamieszkania od zaraz. Ok. 200m od autobus tramwaj, ok. 800m od...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa, Kombatantów
    1 / 10
    Mieszkanie Gdańsk Zaspa, Kombatantów

    Gdańsk

    • 1 080 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72 m², położone na 5. piętrze w 9-piętrowym budynku z windą w jednej z najbardziej zielonych i rodzinnych części Zas...

  • Mieszkanie Szczecin Bukowo, Policka
    1 / 5
    Mieszkanie Szczecin Bukowo, Policka

    Szczecin

    • 399 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe (39,8m2) znajdujące się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku. Budynek z 2006 roku usytuowany przy ul. Polickiej, spokojna i dobrze skomuni...

  • Okolice ul. Łaciarskiej
    1 / 16
    Okolice ul. Łaciarskiej

    Wrocław

    • 1 500 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 17 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Do sprzedania apartament z czterema sypialniami i przestronnym salonem z aneksem kuchennym. Klimatyzowany, w pełni umeblowany, gotowy do zamieszkania. Jedna sypialnia z balkonem or...

  • Mieszkanie Zamość
    1 / 15
    Mieszkanie Zamość

    Zamość

    • 430 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Biuro Nieruchomości Domovia przedstawia ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 65 m, położonego na osiedlu Wyszyńskiego w Zamościu. Lokal znajduje się w ocieplony...