• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 559)
  • Mieszkanie Turka gm. Wólka
    1 / 5
    Mieszkanie Turka gm. Wólka

    Turka

    • 362 746 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zielona Turka - Nowoczesne Mieszkanie z Balkonem | II piętro Szukasz mieszkania z własnym ogrodem w spokojnej okolicy, ale blisko miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! OPIS NIERUCHO...

  • Lublin LSM os. Mickiewicza 55 m2 właściciel
    1 / 14
    Lublin LSM os. Mickiewicza 55 m2 właściciel

    Lublin

    • 495 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na pięknym osiedlu Mickiewicza na LSM-ie przy ulicy Grażyny 3. 55 m2, 2 pokoje, łazienka i WC osobno, piętro 1 w ⁰, małym bloku (tylko 2 klatki schodowe i 2 piętra). Pię...

  • Zachodnia kawalerka I nowe budownictwo I winda
    1 / 7
    Zachodnia kawalerka I nowe budownictwo I winda

    Bielsko-Biała

    • 298 921 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 11 957 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w Centrum Bielska-Białej! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! Idealne miejsce pod inwestycje. W ofercie posiadamy...

  • Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie
    Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie

    Warszawa

    • 720 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 18 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam bezpośrednio (Bez pośredników i Agencji Nieruchomości) dwu-pokojowe mieszkanie na zielonej Ochocie - Rakowcu, o powierzchni 38,5 m. kw., na III piętrze w IV-piętrowym blok...

  • 3 pokoje | 64,9 m² | 2 balkony | ul. Strzelecka |
    1 / 14
    3 pokoje | 64,9 m² | 2 balkony | ul. Strzelecka |

    Poznań

    • 690 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ | 3 NIEZALEŻNE POKOJE | 64,9 m² | PIWNICA | BLISKO RZEKI WARTY | FUNKCJONALNY UKŁAD | GOTOWE DO WPROWADZENIA Zdjęcia 2 i 3 przedstawiają wizualizację Na s...

  • Topowa lokalizacja w Centrum I Nowe 3 pokoje 45 m2
    1 / 7
    Topowa lokalizacja w Centrum I Nowe 3 pokoje 45 m2

    Bielsko-Biała

    • 530 502 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Działoszyce
    1 / 5
    Mieszkanie Działoszyce

    Działoszyce

    • 270 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 4 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Odkryj uroki tego wyjątkowego mieszkania o powierzchni 66 m², usytuowanego na ostatnim, trzecim piętrze bloku w malowniczej lokalizacji Działoszyc. Doskonała propozycja dla rodzin...

  • Atrakcyjne mieszkanie 50 m2.
    1 / 11
    Atrakcyjne mieszkanie 50 m2.

    Słupsk

    • 369 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Sprzedam atrakcyjne mieszkanie po generalnyn remoncie . Słupsk, ul. Mickiewicza | 50 m² /2p. | Bez prowizji bezpośrednio Na sprzedaż oferuje wyremontowane, nowoczesne mieszkanie...

  • Mikołajki, 2-pokojowe mieszkanie, I piętro, 44 m2
    1 / 16
    Mikołajki, 2-pokojowe mieszkanie, I piętro, 44 m2

    Mikołajki

    • 289 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 721 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w Mikołajkach, idealne dla singla, pary, sprawdzi się również inwestycyjnie. Wymaga odświeżenia. LOKALIZACJA Nieruchomość zlokalizowana w Mikołajkach - mazurskim centru...

  • 2 pok, 2 balkony,  kamienica
    1 / 15
    2 pok, 2 balkony, kamienica

    Warszawa

    • 1 147 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 22 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Słoneczne i jasne dwupokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, z których roztacza się wspaniały widok na panoramę Warszawy, usytuowane na piątym piętrze w kamienicy z cegły wybudowane...

  • Mieszkanie Kielce Pod Telegrafem, Karskiego
    1 / 6
    Mieszkanie Kielce Pod Telegrafem, Karskiego

    Kielce

    • 913 320 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 12 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,11 m2 z tarasem o powierzchni 11,79 m2, dostępne na II piętrze w budynku przy ul. Karskiego, na osiedlu Pod Telegrafem. W...

  • Mieszkanie Kielce Uroczysko, Klonowa
    1 / 6
    Mieszkanie Kielce Uroczysko, Klonowa

    Kielce

    • 737 274 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 71,58 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kie...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Apenińska
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa Bemowo, Apenińska

    Warszawa

    • 1 174 181 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 12 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 97,93 m2 , zlokalizowane na wysokim parterze, przy ul. Apenińskiej w dzielnicy Bemowo. Dogodna lokalizacja: centrum handlowe Wola Pa...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa

    Kielce

    • 332 210 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 11 074 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 30,01 m2, dostępny na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego...

  • Mieszkanie Pruszków, Mikołaja Kopernika
    1 / 6
    Mieszkanie Pruszków, Mikołaja Kopernika

    Pruszków

    • 499 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2, zlokalizowane przy ulicy Mikołaja Kopernika w Pruszkowie. Świetna lokalizacja: stacja WKD w odległości 450 m, w bliskim sąsiedztwi...

  • Mieszkanie Kielce Uroczysko, Klonowa
    1 / 6
    Mieszkanie Kielce Uroczysko, Klonowa

    Kielce

    • 487 390 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 498 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 39,95 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kie...

  • Mieszkanie Kielce
    1 / 16
    Mieszkanie Kielce

    Kielce

    • 686 422 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 8 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 83,71 m2, wraz z ogródkiem i tarasem, zlokalizowany w Kielcach-Maciejówce. Mieszkanie znajduje się na parterze nowego budynku,...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa

    Kielce

    • 321 540 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 11 909 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 27,96 m2, dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kie...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    1 / 13
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 701 070 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,45 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna

    Warszawa

    • 2 457 950 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 27 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie z antresolą o pow. 89,38 m2 usytuowane na VI piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pra...