• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 558)
  • Mieszkanie Kielce Uroczysko, Klonowa
    1 / 6
    Mieszkanie Kielce Uroczysko, Klonowa

    Kielce

    • 737 171 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 71,57 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kie...

  • Mieszkanie Kielce Baranówek, Żółkiewskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Kielce Baranówek, Żółkiewskiego

    Kielce

    • 757 380 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 13 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,26 m2 usytuowane na I piętrze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu....

  • Mieszkanie Chmielnik
    1 / 11
    Mieszkanie Chmielnik

    Chmielnik

    • 399 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 63,50m2 zlokalizowane na II piętrze w bloku w Chmielniku. W skład mieszkania wchodzą: trzy pokoje o pow. ok. 21,47m2, 11,92m2, 11,6...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku, Osiedle na Stoku
    1 / 11
    Mieszkanie Kielce Na Stoku, Osiedle na Stoku

    Kielce

    • 470 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56,30 m2 zlokalizowane na III piętrze w bloku na Osiedlu Na Stoku. W skład mieszkania wchodzą: dwa pokoje o pow. ok. 21,52m...

  • Mieszkanie Kielce, Maciejówka
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce, Maciejówka

    Kielce

    • 577 144 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 696 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 75,94 m2, zlokalizowany w Kielcach-Maciejówce. Mieszkanie znajduje się na piętrze nowego budynku, usytuowanego na kameralnym osie...

  • Mieszkanie Kielce Pod Telegrafem, Karskiego
    1 / 6
    Mieszkanie Kielce Pod Telegrafem, Karskiego

    Kielce

    • 807 600 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 054 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 67,30 m2 (powierzchnia po podłodze 75,26 m2) z tarasem o powierzchni 11,13 m2, dostępne na III piętrze w budynku przy...

  • Mieszkanie Kielce KSM, Szymanowskiego
    1 / 10
    Mieszkanie Kielce KSM, Szymanowskiego

    Kielce

    • 289 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow . 37,10 m2 , zlokalizowane na 7-piętrze w dziesięciopiętrowym bloku przy ul. Szymanowskiego, na osiedlu KSM w Kielcach. W skład mieszka...

  • Mieszkanie Kielce Podkarczówka, Fosforytowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce Podkarczówka, Fosforytowa

    Kielce

    • 650 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 9 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 72,53 m2 zlokalizowane na drugim piętrze II piętrowego bloku przy ul. Fosforytowej, na osiedlu Podkarczówka. W skład mieszkania wch...

  • Mieszkanie Kielce Pod Telegrafem, Karskiego
    1 / 6
    Mieszkanie Kielce Pod Telegrafem, Karskiego

    Kielce

    • 808 440 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 067 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 67,37 m2 (powierzchnia po podłodze 75,53 m2) z tarasem o powierzchni 11,10 m2, dostępne na III piętrze w budynku p...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Henryka Sienkiewicza
    1 / 11
    Mieszkanie Kielce Centrum, Henryka Sienkiewicza

    Kielce

    • 442 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    REZERWACJA Na sprzedaż mieszkanie o pow. 65,51 m2 położone w kamienicy, zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta, przy ul. Sienkiewicza. Kamienica w podwórzu. Mieszkanie poło...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Chrobrego, Marusarzówny
    1 / 15
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Chrobrego, Marusarzówny

    Jastrzębie-Zdrój

    • 395 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Kompleksowo wyremontowane M4 - 63 m², 10. piętro, ul. Marusarzówny, os. VI, Jastrzębie-Zdrój Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 10...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Płaszów,
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Płaszów,

    Kraków

    • 1 217 160 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 18 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Duże, jasne mieszkanie 3-pokojowe tuż przy Zalewie Bagry - bezpośrednio od dewelopera - Kraków - Mały Płaszów  - Powierzchnia: 67,62 m² - Nowa cena: 17 500 zł/m² - Cena całkowita:...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Płaszów,
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Płaszów,

    Kraków

    • 1 217 160 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 18 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe blisko Zalewu Bagry  Bez prowizji i podatku PCC !!!  Nowoczesne, wygodne mieszkanie. Zlokalizowane w nowym apartamentowcu, w Krakowie, tuż przy Zalewie Bag...

  • NOWE MIESZKANIE 69 m2 Bezczynszowe z Fotowoltaiką, ogródkiem
    1 / 8
    NOWE MIESZKANIE 69 m2 Bezczynszowe z Fotowoltaiką, ogródkiem

    Oława

    • 615 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 8 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    HARMONIA PARK – 14 nowych mieszkań w zabudowie szeregowej (parter, piętro i poddasze nieużytkowe) z ogródkiem, fotowoltaiką i parkingiem w CENIE! Bezczynszowe! Stanowice, 1 km od...

  • 1 / 4
    Sprzedam mieszkanie

    Legnica

    • 190 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie na 3 piętrze. Prywatna kamienica,niski czynsz ok 300 zł. Polecam

  • 3 Pokoje + Komórka Lokatorska Balkon Ossolińskiego

    Brzeg Dolny

    • 612 400 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 006 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    woj. dolnośląskie, pow. wołowski, gm. Brzeg Dolnymiejscowość: Brzeg DolnyOssolińskiego 3 Pokoje + Balkon, Parking, blisko 70 m2 powierzchni mieszkalnej + Komórka Lokatorska Mieszka...

  • Mieszkanie Poręba ul. Przemysłowa

    Poręba » ul. Przemysłowa

    • 260 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości Locatus ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Porębie przy ul. Przemysłowej.Na sprzedaż mieszkanie typu M-3 o powierzchni 51m, usyt...

  • Sprzedaż rozkładowego mieszkania 3 pok.Opole,ZWM

    Opole » ul. Grota-Roweckiego

    • 475 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedaż funkcjonalnego, przestronnego, dobrze doświetlonego, mieszkania trzypokojowe o powierzchni użytkowej 60,20 m2 w Opolu. ul.Grota Roweckiego, dz. Armii Krajowej, położonego...

  • Mieszkanie Warszawa Żoliborz ul. Władysława Broniewskiego

    Warszawa » Żoliborz » ul. Broniewskiego

    • 595 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 513 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o doskonałym rozkładzie, z osobną kuchnią, o powierzchni 41,12 m2. Położone na warszawskim Żoliborzu przy ul. Broniewskiego. Usytuowane na 6. pięt...

  • Nowoczesne 3 pokoje | Pomorska 175 | 49 m²

    Łódź » ul. Pomorska

    • 510 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 409 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne 3 pokoje | Pomorska 175 | 49 m² | Balkon | GarażJeśli szukasz mieszkania, które możesz wykończyć dokładnie tak, jak chcesz – ta oferta jest dla Ciebie. Funkcjonalne, 3-p...