• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 558)
  • Mieszkanie Skarżysko-Kamienna Milica
    1 / 9
    Mieszkanie Skarżysko-Kamienna Milica

    Skarżysko-Kamienna

    • 365 988 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 8 512 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,57 m2, usytuowane na IV piętrze, w budynku zlokalizowanym w nowej inwestycji położonej w centrum Skarżyska - Kamiennej. Mieszkani...

  • Mieszkanie Kielce Na Stoku, Orląt Lwowskich
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce Na Stoku, Orląt Lwowskich

    Kielce

    • 470 880 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 119 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,86 m2 , zlokalizowane na parterze w budynku z 2020 roku przy ul. Orląt Lwowskich, na Os. Na Stoku. Mieszkanie składa się z:...

  • 2 pokoje w widokiem na Rzeszów / Deweloperski
    1 / 5
    2 pokoje w widokiem na Rzeszów / Deweloperski

    Rzeszów

    • 485 793 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ MIESZKANIA Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,07 m2 z dużym balkonem o pow. ponad 8m2 od strony południowo-zachodniej z pięknym widokiem...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa

    Kielce

    • 279 960 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 11 199 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 25,29 m2, dostępny na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego...

  • Mieszkanie Busko-Zdrój
    1 / 15
    Mieszkanie Busko-Zdrój

    Busko-Zdrój

    • 1 029 938 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 9 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim o pow. 113,18m2 zlokalizowane na IV piętrze w nowym, IV piętrowym budynku z 2023 r. w Busku-Zdroju . Mieszkanie sprz...

  • Mieszkanie Kielce, Maciejówka
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce, Maciejówka

    Kielce

    • 638 552 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 7 602 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 84,02m2, wraz z ogródkiem i tarasem , zlokalizowany w Kielcach-Maciejówce. Mieszkanie znajduje się na parterze nowego budynku, u...

  • Mieszkanie Kielce Uroczysko, Klonowa
    Mieszkanie Kielce Uroczysko, Klonowa

    Kielce

    • 734 184 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 71,28 m2, dostępne na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Ki...

  • Mieszkanie Kielce KSM, Aleja Solidarności
    1 / 9
    Mieszkanie Kielce KSM, Aleja Solidarności

    Kielce

    • 805 460 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 10 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 78,20 m2 dostępne na V piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz u...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa
    1 / 11
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa

    Kielce

    • 464 620 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do sprzedania nowa kawalerka o pow. 35,74m2, zlokalizowana na parterze apartamentowca przy ulicy Klonowej, os. Szydłówek w Kielcach. Mieszkanie o wys. 3,6m zostało urządzone ja...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Starodomaszowska
    1 / 4
    Mieszkanie Kielce Centrum, Starodomaszowska

    Kielce

    • 502 490 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Nowe, 1-pokojowe mieszkanie z poddaszem użytkowym o powierzchni 46,10 m2 , zlokalizowane na 4 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowsk...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Niska
    1 / 8
    Mieszkanie Kielce Centrum, Niska

    Kielce

    • 778 360 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,76 m2 , zlokalizowane na I piętrze apartamentowca przy ul. Niskiej w centrum Kielc. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (2...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa

    Kielce

    • 604 700 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 60,47 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kiel...

  • Mieszkanie Kielce Czarnów
    1 / 6
    Mieszkanie Kielce Czarnów

    Kielce

    • 525 198 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 51,49m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 434 960 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 666 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,45 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Gałęzice gm. Piekoszów
    1 / 10
    Mieszkanie Gałęzice gm. Piekoszów

    Gałęzice

    • 286 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 39,23m2 (pow. wraz z piwnicami 57,47m2) zlokalizowane w kameralnym bloku w miejscowości Skałka, gm. Piekoszów, powiat kielecki. W skład...

  • Mieszkanie Kielce Uroczysko, Klonowa
    Mieszkanie Kielce Uroczysko, Klonowa

    Kielce

    • 734 184 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 71,28 m2, dostępne na IV piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Ki...

  • Mieszkanie Kielce Barwinek, Starowapiennikowa
    1 / 13
    Mieszkanie Kielce Barwinek, Starowapiennikowa

    Kielce

    • 625 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 793 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,86 m2 , zlokalizowane na 5 piętrze w 5-pietrowym apartamentowcu z 2015 roku, przy ul. Starowapiennikowej, na osiedlu Barw...

  • Mieszkanie Mrągowo Mrągowo
    1 / 10
    Mieszkanie Mrągowo Mrągowo

    Mrągowo

    • 438 571 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 1- pokojowy apartament o pow. 34,17 m2, dostępny na poddaszu budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej nad J eziorem Czos, u podnóża Góry Czterec...

  • Mieszkanie Kielce Pod Telegrafem, Karskiego
    1 / 6
    Mieszkanie Kielce Pod Telegrafem, Karskiego

    Kielce

    • 912 600 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 12 008 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,05 m2 z dwoma tarasami o łącznej powierzchni 11,81 m2, dostępne na I piętrze w budynku przy ul. Karskiego, na osiedlu Pod T...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    1 / 13
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 532 205 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 337 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,15 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie skła...