• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 557)
  • Nowy luksusowy apartament gotowy do zamieszkania Gdynia
    1 / 16
    Nowy luksusowy apartament gotowy do zamieszkania Gdynia

    Gdynia

    • 2 288 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 26 918 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Opis oferty: Oferujemy do sprzedaży luksusowy gotowy do zamieszkania od zaraz 3 pokojowy apartament w Gdyni . Mieszkanie zaprojektowano w stylu Modern Classic z wielką dbałością...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer,
    1 / 3
    Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer,

    Warszawa

    • 836 236 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 947 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    MDP Partners przedstawia: Nova Jeziorowa: Twoja enklawa spokoju w sercu Wawra Odkryj kameralną inwestycję w jednej z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. Osiedle Nova Jeziorowa...

  • Mieszkanie Świdnica, Nowy Zawiszów
    1 / 11
    Mieszkanie Świdnica, Nowy Zawiszów

    Świdnica

    • 535 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 739 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie Zarezerwowane ! Eleganckie, komfortowo wykończone mieszkania z tarasem - nowy Zawiszów! Mieszkanie zaprojektowane według nowoczesnych standardów, wykończone z dbałośc...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze
    Mieszkanie Kraków Podgórze

    Kraków

    • 706 700 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 18 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% PCC Gotowe do odbioru Zabłocie Cena promocyjna: 708 600zł zamiast 730 500zł Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 39m2 położ...

  • Mieszkanie Gorzów Wielkopolski
    1 / 15
    Mieszkanie Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski

    • 365 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do odkrycia wyjątkowej nieruchomości położonej w Śródmieściu przy ul. Łokietka w przedwojennej kamienicy trzypiętrowej z 1900 roku, którą możesz urządzić po swojemu. Kam...

  • Apartament w Apart Park Albus miejsce parkingowe.
    1 / 16
    Apartament w Apart Park Albus miejsce parkingowe.

    Świnoujście

    • 1 179 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 30 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament w pierwszej linii brzegowej – Świnoujście, Apart Park Albus. Istnieje możliwość jednorazowego zakupu dwóch lub trzech apartamentów na atrakcyjnych warunkach....

  • Mieszkanie Bolesławiec
    1 / 15
    Mieszkanie Bolesławiec

    Bolesławiec

    • 879 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 11 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Kategoria: mieszkanie Lokalizacja : Bolesławiec ul. H. Sienkiewicza Powierzchnia użytkowa: 74 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: parter...

  • 84m2, Penthouse z tarasem 45 m2, hala, podłogówka!
    1 / 16
    84m2, Penthouse z tarasem 45 m2, hala, podłogówka!

    Aleksandrów Kujawski

    • 701 599 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 8 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mam zaszczyt zaprezentować Państwu nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie z tarasem i balkonem w stanie deweloperskim, zlokalizowane na ,,Osiedlu Parkowym'' w Aleksandrowie Ku...

  • Atrakcyjny Apartament w Baltik Park Rubus, parking
    1 / 16
    Atrakcyjny Apartament w Baltik Park Rubus, parking

    Świnoujście

    • 970 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 37 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament w pierwszej linii brzegowej – Świnoujście, Apart Park Rubus. Na sprzedaż elegancki apartament w prestiżowym kompleksie Apart Park, w budynku Rubus. To idealn...

  • Sprzedam mieszkanie 3 pokoje 68 m2
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie 3 pokoje 68 m2

    Piła

    • 649 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 545 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, umeblowane, dużo szaf zabudowanych. Balkon. Winda. Miejsce do parkowania za szlabanem.

  • Mieszkanie 48m- 3 pokoje
    1 / 6
    Mieszkanie 48m- 3 pokoje

    Lublin

    • 445 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 48m w skład wchodzą 3 niezależne z korytarza pokoje, widna kuchnia, balkon i łazienka. Okna plastikowe, łazienka wyremontowana z kabiną prysznicową. Ogrzewan...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Naramowice, Karpia
    1 / 14
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Naramowice, Karpia

    Poznań

    • 355 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 13 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowa, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 26 m² z dużym balkonem (8,4 m2) , położona przy ul. Karpia w dynamicznie rozwijającej się części Poznań. To ideal...

  • Mieszkanie Białystok Centrum, Żabia
    1 / 11
    Mieszkanie Białystok Centrum, Żabia

    Białystok

    • 575 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz mieszkania bli...

  • Mieszkanie Zabrze
    1 / 8
    Mieszkanie Zabrze

    Zabrze

    • 259 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe - 64 m2 + poddasze, Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 64 m2, położone na 1. i 2. piętrze niskiego b...

  • Mieszkanie Gliwice
    1 / 4
    Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 442 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż duże, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,18 m² , parter kamienicy po termomodernizacji. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje + osobna kuchnia, przedpokó...

  • Apartament 200 m od plaży i widok na wodę
    1 / 16
    Apartament 200 m od plaży i widok na wodę

    Dziwnówek

    • 549 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Inwestycja w zdrowie i przyszłość: Apartament Vela Mare w sercu powstającego Uzdrowiska!Szukasz miejsca, które łączy luksusowy wypoczynek z realnym zyskiem i dbaniem o zdrowie? Mam...

  • Mieszkanie Wisła, Wyzwolenia
    1 / 8
    Mieszkanie Wisła, Wyzwolenia

    Wisła

    • 610 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w malowniczej miejscowości Wisła To doskonała oferta dla osób poszukujących komfortowego lokum w spokojnej okolicy, w otoczen...

  • Mieszkanie Legnica, Adama Mickiewicza
    1 / 9
    Mieszkanie Legnica, Adama Mickiewicza

    Legnica

    • 350 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM PRZY PARKU - IDEALNE DLA PARY LUB INWESTORA Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 45,10 m², położone na parterze w zadbanym...

  • Mieszkanie 4 ppkojowe Legnica Piekary
    1 / 9
    Mieszkanie 4 ppkojowe Legnica Piekary

    Legnica

    • 590 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Duże mieszkanie 79,7 m² | 4 pokoje I duży balkon I spokojna okolica Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 79,7 m², położone na 3 piętrrze w spokojn...

  • okolice ul. Białodrzewnej
    1 / 9
    okolice ul. Białodrzewnej

    Wrocław

    • 1 347 938 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 15 859 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego 4 - pokojowego apartamentu o powierzchni 85,12 m2 zlokalizowane w najprężniej rozwijającej się części Wrocławia w apartament...