• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 558)
  • Mieszkanie Kraków Centrum

    Kraków

    • 1 390 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 23 560 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,3m 2 położone na I piętrze w jednej z odrestaurowanych i reprezentacyjnych kamienic przy ul. Piłsudskiego . Mieszkanie jednostro...

  • Ostatnie mieszkanie w tej inwestycji!!

    Kraków » ul. Duża Góra

    • 829 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 14 294 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z przyjemnością prezentuję Państwu nowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie, dostępne bez prowizji oraz podatku PCC 2% w nowej inwestycji Zakątek Telimeny. Lokal sprzedawany jest w...

  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Wita Stwosza

    Gdańsk » Oliwa » ul. Stwosza

    • 599 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 17 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!LOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Gdańsk Oliwa. Główną zaletą zamieszkania w tej lokalizacji jest bliskość zarówno centrum, jak i u...

  • ścisłe centrum, drugie piętro, wolne od zaraz

    Łańcut » ul. Podwale

    • 459 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości "Pierwsze Piętro" prezentuje komfortowe i dobrze zaprojektowane mieszkanie, położone w ścisłym centrum Łańcuta przy ul. Podwale. To idealna propozycja dla osób,...

  • Kawalerka 6 km od morza, Krokowa Centrum, super lokalizacja
    1 / 16
    Kawalerka 6 km od morza, Krokowa Centrum, super lokalizacja

    Krokowa

    • 185 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 7 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka blisko morza, w centrum Krokowej w zadbanym, ocieplonym budynku, po remoncie dachu i klatki schodowej. Mieszkanie do zamieszkania, przez 20 lat było wykorzystywane tylko...

  • Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa
    1 / 9
    Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa

    Łęczna

    • 274 950 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 638 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferujemy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji Polesie Park w Łęcznej! To idealna okazja, aby nabyć nowoczesny apartament w atrakcyjnej lokalizacji . WGN CENTRUM SPRZEDAŻY !...

  • Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa
    1 / 7
    Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa

    Łęczna

    • 317 625 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji w Łęcznej! To idealna okazja, aby nabyć nowoczesny apartament w atrakcyjnej lokalizacji . WGN CENTRUM SPRZEDAŻY ! BEZ PRO...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś

    Lublin

    • 382 886 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 818 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem, 39,07m2, Dzielnica Dziesiąta Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 39,07m2 Piętro: parter Liczba...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 458 662 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, 43,27m2, Dzielnica Wrotków Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 43,27m2 Piętro: 1 Liczba pokoi:...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 723 106 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 793 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne mieszkanie - funkcjonalność i komfort w zasięgu ręki! Oferujemy Ci nowoczesny apartament w stanie deweloperskim, który doskonale odpowiada na potrzeby współczesnego ży...

  • Mieszkanie - Tychy Morcinka - świetna lokalizacja, 36,6m2
    1 / 10
    Mieszkanie - Tychy Morcinka - świetna lokalizacja, 36,6m2

    Tychy

    • 275 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Układ jest prosty i funkcjonalny: dwa pokoje, osobna kuchnia, łazienka z WC i przedpokój. Do tego balkon i piwnica — rzeczy, które w codziennym życiu naprawdę mają znaczenie. Loka...

  • BIAŁOŁĘKA | 2025r. | 53m2 | 3 POKOJE | BALKON
    1 / 16
    BIAŁOŁĘKA | 2025r. | 53m2 | 3 POKOJE | BALKON

    Warszawa

    • 748 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    [ CENA DO NEGOCJACJI ] [ KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI ] PEŁNA WŁASNOŚĆ KSIĘGA WIECZYSTA GRUNTY UREGULOWANE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU NA KREDYT :: Krótko: Warszawa - Białołęka - ul. Pawła W...

  • Mieszkanie 2 pokoje
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokoje

    Wałcz

    • 300 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 977 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie w centrum. Zostało odświeżonie, okna plastikowe wymienione. Ciepłe i słoneczne. Posiada KW własność. Nie jest umeblowane. Na ścianach położona gładź i pomalowane na biał...

  • Mieszkanie Ostróda Ostróda, Czarnieckiego
    1 / 15
    Mieszkanie Ostróda Ostróda, Czarnieckiego

    Ostróda

    • 629 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 6 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe w sercu Ostródy (Pasaż) - przestrzeń, funkcjonalność i wygoda w jednym miejscu! Marzysz o przestronnym, słonecznym mieszkaniu, w którym k...

  • Mieszkanie Jantar gm. Stegna, Rybacka
    1 / 9
    Mieszkanie Jantar gm. Stegna, Rybacka

    Jantar

    • 580 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 19 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

            Prezentujemy nowy nadmorski apartament zlokalizowany 900 m od plaży. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony.   Usytuowany jest na pierwszym piętrze w kameralnym...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Dębniki,
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Dębniki,

    Kraków

    • 543 020 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 068 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przestronne mieszkanie o pow. 45.95 m², na parterze z ogródkiem w nowoczesnym budynku wielorodzinnym. Położone w południowej części Krakowa. Mieszkanie: - salon z aneksem kuchenn...

  • Mieszkanie Tczew, Stroma
    1 / 11
    Mieszkanie Tczew, Stroma

    Tczew

    • 380 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 5 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w kamienicy ( II piętro), zlokalizowane w spokojnej okolicy Parku Miejskiego (ulica Stroma). Lokal z ogrzewaniem miejskim. W skład powierzchni...

  • Mieszkanie, 80,47 m², Będzin
    1 / 12
    Mieszkanie, 80,47 m², Będzin

    Sosnowiec

    • 659 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    --- PIĘTRO DOMU --- 4POKOJE --- BALKON--- WYSOKI STANDARD--- DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ--- PO REMONCIE --- GARAŻ Oferujemy do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie o pow. 80,47m2 usytuowa...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Białej Floty
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Białej Floty

    Warszawa

    • 1 368 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 27 378 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mam przyjemność zaproponować Państwu dwupokojowy, ekskluzywny apartament na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów II. Oddany w 2021r. przez cenionego dewelopera Dom Development. Inwe...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, ks. Józefa Meiera
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, ks. Józefa Meiera

    Kraków

    • 549 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie idealne pod wynajem lub dla pary. Bardzo dobry dojazd do centrum oraz na uczelnie. Nowe budownictwo, monitoring. www.glodek...