• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 549)
  • Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała, Wiertnicza
    1 / 10
    Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała, Wiertnicza

    Katowice

    • 3 377 175 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 18 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 9 piętro

    Wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących przestronnego apartamentu w nowoczesnym otoczeniu, z dostępem do zieleni, rozbudowanej infrastruktury i wygodnej komunikacji z centrum m...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice
    1 / 10
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice

    Kraków

    • 730 620 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 17 820 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Inwestycja ukończona! Na sprzedaż ustawne mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem w urokliwej części Bronowic, Kraków, będące częścią kameralnej inwestycji willi wielorodzinnych. Idealn...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Bieżanów, Teligi
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Bieżanów, Teligi

    Kraków

    • 735 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 12 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Ul. Teligi. 3 pokojowe mieszkanie - 57,50 m 2 , z loggią. Dwustronne, funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie, na 1 piętrze, 4-piętrowego budynku po termomodernizacji. Skła...

  • Mieszkanie Gdańsk Jelitkowo, Wypoczynkowa
    1 / 12
    Mieszkanie Gdańsk Jelitkowo, Wypoczynkowa

    Gdańsk

    • 1 199 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 39 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prestiżowa inwestycja tuż przy zejściu na plaże. Przestronna kawalerka z balkonem idealna pod bazę wypadową lub korzystną inwestycję. 100 m od plaży Gdańsk- Jelitkowo. Serdecznie...

  • Mieszkanie Mikołów, Osiedle przy Plantach
    1 / 15
    Mieszkanie Mikołów, Osiedle przy Plantach

    Mikołów

    • 530 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej nieruchomości po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku. Przynależą do niego również balkon i piwnica....

  • Mieszkanie Legnica, Rzemieślnicza
    1 / 15
    Mieszkanie Legnica, Rzemieślnicza

    Legnica

    • 479 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowe 3 Pokoje przy ul. Rzemieślniczej Jasne, Przestronne i Gotowe do Wprowadzenia! Szukasz miejsca, które od progu przywita Cię ciepłem i estetyką? Mamy przyjemność zaprezento...

  • Wyjątkowe mieszkanie z tarasem wśród zieleni
    1 / 16
    Wyjątkowe mieszkanie z tarasem wśród zieleni

    Wrocław

    • 749 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    • Lokalizacja: Krzyki/Klecina • Ilość pokoi: 3 • Metraż: 54,36 m2 • Kuchnia: aneks • Piętro: 0/3 (wysoki parter) • Dostępność : do uzgodnienia Na sprzedaż przytulne i funkcjona...

  • Mieszkanie Bydgoszcz Wyżyny
    1 / 10
    Mieszkanie Bydgoszcz Wyżyny

    Bydgoszcz

    • 337 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Oferta tylko w Jagła Nieruchomości. Świetna lokalizacja ! Wyżyny - jedno z najlepiej skomunikowanych osiedli w Bydgoszczy. W okoli...

  • Mieszkanie Inowrocław
    1 / 9
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 240 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 7 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 34,66 m2 usytuowane na trzecim piętrze w nowo wybudowanym bloku blisko centrum INOWROCŁAWIA. Lokal składa się z dwó...

  • Okolice Ulicy Rumiankowej
    1 / 8
    Okolice Ulicy Rumiankowej

    Wrocław

    • 829 900 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 067 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone i gotowe do wprowadzenia 3‑pokojowe mieszkanie położone na II piętrze kameralnego, dwukondygnacyjnego budynku przy ul. Rumiankowej, na zam...

  • Mieszkanie Wilczyce gm. Długołęka, Wilczycka
    1 / 5
    Mieszkanie Wilczyce gm. Długołęka, Wilczycka

    Wilczyce

    • 729 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Kamil Morka tel. [tel] -- OFERTA WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI -- Otoczenie nieruchomości: - osiedle domów w kameralnej zabudowie szeregowej - położone na wzniesi...

  • Komfortowe 2 pokoje + balkon z widokiem na park
    1 / 13
    Komfortowe 2 pokoje + balkon z widokiem na park

    Częstochowa

    • 320 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sprzedam mieszkanie M-3, 51,5 m² – Północ, ul. Pużaka Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 51,5 m², położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku (bez w...

  • Mieszkanie Bytom, Karola Miarki
    1 / 10
    Mieszkanie Bytom, Karola Miarki

    Bytom

    • 375 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 4 214 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wyłącznie u Nas!! Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 89,01 m2, położone w Bytomiu przy ul. Karola Miarki. Lokal znajduje się w zabytkowej kamienicy, co nada...

  • Mieszkanie Krosno, Krakowska
    1 / 9
    Mieszkanie Krosno, Krakowska

    Krosno

    • 245 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,58 m², położone w Krośnie przy ul. Krakowskiej, na III piętrze. Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń i składa się z: dwó...

  • Mieszkanie Kielce Piaski, Witosa
    1 / 12
    Mieszkanie Kielce Piaski, Witosa

    Kielce

    • 646 085 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 8 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 76,01 m2 usytuowane na III piętrze w budynku przy ul. Witosa. Mieszkanie zostało podzielone i składa się z 3 niezależnych kawal...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa

    Kielce

    • 356 706 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 11 507 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 31,29 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kiel...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna

    Warszawa

    • 1 252 172 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 23 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,68m2 usytuowane na II piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy u...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Wielicka
    1 / 9
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Wielicka

    Kraków

    • 615 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego pod wynajem lub dla rodziny. Dwa niezależne pokoje. Możliwość przerobienia na 3 pokoje. Nowe budownictwo. www.glodeknieruchom...

  • Mieszkanie Kielce KSM, Spółdzielcza
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce KSM, Spółdzielcza

    Kielce

    • 340 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow . 37,35 m2 , zlokalizowane na 3-piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Spółdzielczej, na osiedlu KSM w Kielcach. Mieszkanie składa się z...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Starodomaszowska
    Mieszkanie Kielce Centrum, Starodomaszowska

    Kielce

    • 680 160 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,40 m2 z poddaszem użytkowym, zlokalizowane na 4 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowsk...