• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 575)
  • Mieszkanie 58 m² Wrocław / Plac Grunwaldzki
    1 / 15
    Mieszkanie 58 m² Wrocław / Plac Grunwaldzki

    Wrocław

    • 750 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 932 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic mias...

  • Mieszkania na nowo powstającym osiedlu w malowniczej okolicy
    1 / 16
    Mieszkania na nowo powstającym osiedlu w malowniczej okolicy

    Rojewo

    • 320 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OPIS NIERUCHOMOŚCI KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!! Zakup fakturą VAT dzięki czemu są Państwo zwolnieni z opłaty skarbowej PCC (2%)...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Stalowa
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Stalowa

    Warszawa

    • 714 025 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 22 314 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się w ofertą tego niezwykłego mieszkania, położonego w jednej z najbardziej barwnych i dynamicznie rozwijających się części Warszawy - przy ulicy Stalowej...

  • Okolice ul. Bolkowskiej
    1 / 11
    Okolice ul. Bolkowskiej

    Wrocław

    • 520 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Kawalerka o powierzchni ok. 26m2. Do zamieszkania lub inwestycyjnie. Lokal stale wynajęty, przynosi dobry i stały pasywny dochód. Przy zakupie umowa może być kontynuowana lub rozw...

  • Mieszkanie na sprzedaż w Wodzisławiu Śląskim
    1 / 13
    Mieszkanie na sprzedaż w Wodzisławiu Śląskim

    Wodzisław Śląski

    • 225 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Wodzisławiu Śląskim własnościowe z księgą wieczysta na 9 pietsze ładny widok z balkonu na góry do zamieszkania od zaraz za cenę 225 000 tysięcy złotych do mał...

  • Okolice Ulicy Nyskiej
    1 / 11
    Okolice Ulicy Nyskiej

    Wrocław

    • 760 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,4 m², położone na 4. piętrze przy ul. Nyskiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób szukających komfortoweg...

  • Apartament przy samej Promenadzie fak. vat.
    1 / 16
    Apartament przy samej Promenadzie fak. vat.

    Świnoujście

    • 954 960 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 23 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż apartament wykończony pod klucz w wysokim standardzie. Zlokalizowany w prestiżowym Resorcie przy ul. Uzdrowiskowej w Świnoujściu. Każde mieszkanie oferuje luksus i ko...

  • Duże 4 pokoje 81m2 blisko morza Kołobrzeg Podczele
    1 / 14
    Duże 4 pokoje 81m2 blisko morza Kołobrzeg Podczele

    Kołobrzeg

    • 750 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe w Kołobrzegu Podczele Główne atuty nieruchomości: - duża powierzchnia 81,61 m² - 4 ustawne pokoje funkcjonalny układ pomie...

  • 3-pok mieszkanie na Osiedlu Warszawska
    1 / 7
    3-pok mieszkanie na Osiedlu Warszawska

    Siedlce

    • 535 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 068 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,4 m², położone w budynku zlokalizowanym na Osiedlu Warszawska przy ul. Karpackiej. Idealna propozycja dla rodziny lub...

  • Idealne trzy pokoje tuż przy metrze, obok lasku.
    1 / 11
    Idealne trzy pokoje tuż przy metrze, obok lasku.

    Warszawa

    • 1 270 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 18 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Warszawa, Targówek, Zacisze, ul. św. Wincentego Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 70,8 m2 z dużym balkonem 12 m2 znajduje się na 1 piętrze w czteropiętrowym budynku, na zamkniętym...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Lazurowa
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Bemowo, Lazurowa

    Warszawa

    • 865 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 21 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Hubert Kask tel. [tel] Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 40,23 m2 z ogródkiem, które łączy w sobie wygodę codziennego życia, dostęp...

  • Gotowe do zamieszkania 2 pokoje | Parter | Sławno
    1 / 8
    Gotowe do zamieszkania 2 pokoje | Parter | Sławno

    Sławno

    • 235 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 912 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Gotowe do zamieszkania 2 pokoje | Parter | Świetna lokalizacja – Sławno Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Krowodrza Górka, Krowoderskich Zuchów
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Krowodrza Górka, Krowoderskich Zuchó...

    Kraków

    • 789 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 438 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,43 m², zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu Tarasy Verona przy ul. Krowoderskich Zuchów w Krakowie. Nieruchomo...

  • Mieszkanie Zamość
    1 / 14
    Mieszkanie Zamość

    Zamość

    • 329 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro Nieruchomości Domovia prezentuje ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania na Osiedlu Kilińskiego w Zamościu. W celu zapisania się na dzień pokazowy prosimy o skorzystanie...

  • MIESZKANIE 3-POKOJOWE 60,4 m² – OLSZTYN, NAGÓRKI,
    1 / 14
    MIESZKANIE 3-POKOJOWE 60,4 m² – OLSZTYN, NAGÓRKI,

    Olsztyn

    • 539 001 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wyobraź sobie miejsce, do którego wchodzisz i od razu czujesz, że jesteś u siebie. Bez remontów, bez stresu, bez dodatkowych kosztów. Po prostu przekręcasz klucz i zaczynasz nowy...

  • Mieszkanie Białystok Wysoki Stoczek,
    1 / 5
    Mieszkanie Białystok Wysoki Stoczek,

    Białystok

    • 519 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznani...

  • Mieszkanie Mikołów, Podleska
    1 / 15
    Mieszkanie Mikołów, Podleska

    Mikołów

    • 450 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości o powierzchni 43,5 m. Mieszkanie znajduje się na drugim, ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku na kameralnym osiedlu...

  • Mieszkanie Wejherowo, Kazimierza Dzięcielskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Wejherowo, Kazimierza Dzięcielskiego

    Wejherowo

    • 480 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestrzenne  mieszkanie z balkonem w spokojnej i cichej okolicy o powierzchni 61,9m2 na 2 piętrze w budynku trzypiętrowym. Na nieruchomość składają się: - salon z aneksem kuchenn...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki, Partynice, Zwycięska
    1 / 5
    Mieszkanie Wrocław Krzyki, Partynice, Zwycięska

    Wrocław

    • 420 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 16 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Opiekun oferty: Robert Kordowski tel. [tel] Przytulna kawalerka o powierzchni 25 m, zlokalizowana w budynku przy ul. Zwycięskiej. Lokal posiada balkon, co stanowi dodatkowy atut...

  • Apartament marzeń - 67 m2 luksusu i spokoju w Czarkowie
    1 / 16
    Apartament marzeń - 67 m2 luksusu i spokoju w Czarkowie

    Czarków

    • 1 290 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 19 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wyjątkowy apartament o powierzchni 67 m2 z przestronnym tarasem, położony w cichej, zielonej części Czarkowa koło Pszczyny. To przestrzeń stworzona dla osób, które chcą połączyć no...