• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 575)
  • Mieszkanie Kielce Piaski, Witosa
    1 / 6
    Mieszkanie Kielce Piaski, Witosa

    Kielce

    • 647 785 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 8 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 76,21m 2 usytuowane na III piętrze w budynku przy ul. Witosa. Mieszkanie zostało podzielone i składa się z 3 niezależnych kawa...

  • Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie, Jana Nowaka-Jeziorańskiego
    1 / 12
    Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie, Jana Nowaka-Jeziorańskiego

    Kielce

    • 429 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,85 m2 (powierzchnia wraz z piwnicą), bez piwnicy ok. 60m2, zlokalizowane na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Świę...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa

    Kielce

    • 504 672 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 45,06 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kiel...

  • Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie, Aleja Piłsudskiego
    1 / 16
    Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie, Aleja Piłsudskiego

    Kielce

    • 440 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 458 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 59,95 m2 , usytuowane na IV piętrze w IV piętrowym bloku na osiedlu Świętokrzyskim w Kielcach, przy ul . Piłsudskiego....

  • Dwupokojowe Mieszkanie z balkonem
    1 / 15
    Dwupokojowe Mieszkanie z balkonem

    Konin

    • 210 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie o powierzchni użytkowej 37 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Koninie przy ul. Matejki na 4 piętrze w ocieplonym bloku z dużą, czystą i zadbaną klatką schodową or...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Kaczmarka
    1 / 9
    Mieszkanie Kielce Centrum, Kaczmarka

    Kielce

    • 295 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 024 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe widokowe mieszkanie, o powierzchni 42,35 m2 , usytuowane na 10 piętrze w 10-pietrowym wieżowcu, w Centrum Kielc przy ul. Kaczmarka. W skład pomie...

  • ⭐️HIT! Kawalerka przy Politechnice/Fitness/Sauna⭐️
    1 / 13
    ⭐️HIT! Kawalerka przy Politechnice/Fitness/Sauna⭐️

    Wrocław

    • 798 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 24 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Oferujemy Państwu przestronną, stylową kawalerkę znajdującą się na wrocławskim Grunwaldzie w sąsiedztwie Politechniki Wrocławskiej. Idealne mieszkanie na start lub jako inwestycja...

  • Mieszkanie Kielce KSM, Spółdzielcza
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce KSM, Spółdzielcza

    Kielce

    • 325 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 9 559 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow . 34,8 m2 , zlokalizowane na parterze w budynku przy ul. Spółdzielczej (os. KSM) . W skład mieszkania wchodzą: - salon o pow. około...

  • ul. Wilsona,pow. 74,26m²,4 pokoje,2 miejsca postojowe, SuperMiejsce
    1 / 5
    ul. Wilsona,pow. 74,26m²,4 pokoje,2 miejsca postojowe, SuperMiejs...

    Zielonka

    • 930 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 12 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż narożny lokal mieszkalny o pow. 74,26 m² znajdujący się przy ul. Wilsona w Zielonce. Nieruchomość położona jest na piętrze budynku mieszkalnego, w...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    1 / 13
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 922 520 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 8 957 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 5 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 103,20m2, zlokalizowane na 4 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie ma...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Wyzwolenia
    1 / 9
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Wyzwolenia

    Szczecin

    • 440 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Miasta przy ul. Wyzwolenia. Mieszkanie niedaleko Pleciugi, basenu, Urzędu Miasta, Jasnych Błoni. Doskonała lokalizacja! Bardzo dobrze...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Bohaterów Warszawy
    1 / 8
    Mieszkanie Kielce Centrum, Bohaterów Warszawy

    Kielce

    • 1 330 125 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 12 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 7 piętro

    Nowe, dwupoziomowe 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 106,41 m2 zlokalizowane na VII i VIII piętrze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. W s...

  • Mieszkanie Kielce Pod Telegrafem, Karskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce Pod Telegrafem, Karskiego

    Kielce

    • 665 400 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,45 m2 z tarasem (10,22m2) i ogródkiem (16,70m2), dostępne na parterze w budynku przy ul. Karskiego, na osiedlu Pod Telegrafem....

  • Mieszkanie Jędrzejów
    1 / 13
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 546 125 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 416 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,75 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Kielce Uroczysko, Klonowa
    1 / 6
    Mieszkanie Kielce Uroczysko, Klonowa

    Kielce

    • 482 900 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 43,90 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kie...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa

    Kielce

    • 329 574 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 11 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 28,91 m2, dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Ki...

  • Mieszkanie Mrągowo Mrągowo
    1 / 11
    Mieszkanie Mrągowo Mrągowo

    Mrągowo

    • 588 283 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 007 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 1- pokojowy apartament o pow. 42,46 m2, dostępny na poddaszu budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej nad J eziorem Czos, u podnóża Góry Czterec...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce
    1 / 3
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce

    Szczecin

    • 852 824 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 9 803 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC- 2% Serdecznie Państwa zapraszam do nowoczesnej inwestycji położonej przy malowniczych Gumieńcach, w otoczeniu zieleni, ciszy i spokoju. Jest to id...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Bronowicka
    1 / 16
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Bronowicka

    Szczecin

    • 579 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż oferuję NOWE, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone na 7. (ostatnim) piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą, zlokalizowanego w prestiż...

  • Mieszkanie Kielce Baranówek, Karola Chodkiewicza
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce Baranówek, Karola Chodkiewicza

    Kielce

    • 1 130 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 12 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż w pełni wyposażony, dwupoziomowy apartament o pow. 94,5 m2 zlokalizowany na 1 i 2 piętrze w 2 -piętrowym budynku z 2012, położonym na cichym, i zamkniętym osiedlu...