• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 575)
  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Bronowicka
    1 / 8
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Bronowicka

    Szczecin

    • 369 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 14 760 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Na sprzedaż oferuję nowe, nigdy zamieszkałe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25 m, położone na 5. piętrze w apartamentowcu z windą i garażem podziemnym na poziomie -1, zloka...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Starodomaszowska
    Mieszkanie Kielce Centrum, Starodomaszowska

    Kielce

    • 493 200 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 12 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,10m2 , zlokalizowane na 3 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład loka...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Starodomaszowska
    Mieszkanie Kielce Centrum, Starodomaszowska

    Kielce

    • 579 700 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,70 m2 , zlokalizowane na 2 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lok...

  • Mieszkanie Szczecin Bezrzecze, Koralowa
    1 / 8
    Mieszkanie Szczecin Bezrzecze, Koralowa

    Szczecin

    • 360 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 11 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronna kawalerka w Bezrzeczu. Okolica cicha, spokojna, dobrze skomunikowana z resztą miasta. W pobliżu liczne sklepy, usługi, gastronomia. Nieruchomość znajduje s...

  • 3-POKOJOWY NOWY  UMEBLOWANY APARTAMENT
    3-POKOJOWY NOWY UMEBLOWANY APARTAMENT

    Kielce

    • 599 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferujemy do sprzedania w pełni wyposażony nowy apartament zlokalizowany w nowo oddanym bloku przy ulicy Turystycznej. W skład apartamentu wchodzą - salon z aneksem kuchennym - s...

  • NOWE Mieszkanie 25,29 m2
    1 / 3
    NOWE Mieszkanie 25,29 m2

    Warszawa

    • 399 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie składa się - Komunikacja - Salon z aneksem kuchennym - Łazienka z wc RAZEM : 25,29 m2 Dodatkowo : - Balkon Szczegółowe parametry w kolekcji zdjęć. Szczegóły Bud...

  • Sprzedaż Mieszkanie Wrocław Stare Miasto Szczepin
    1 / 2
    Sprzedaż Mieszkanie Wrocław Stare Miasto Szczepin

    Wrocław

    • 599 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią przy ul. Poznańskiej we Wrocławiu ( Szczepin-Stare Miasto) z możliwością wydzielenia 3 pokoju z niezależnym wejściem oraz połą...

  • Mieszkanie Podłęże gm. Niepołomice Podłęże, Podłęże, Krótka
    1 / 5
    Mieszkanie Podłęże gm. Niepołomice Podłęże, Podłęże, Krótka

    Podłęże

    • 589 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne 4 pokoje z balkonem i strychem + 2 miejsca postojowe | Podłęże Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję deweloperską zlokalizowaną...

  • Mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem
    1 / 15
    Mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem

    Bielsko-Biała

    • 669 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    AGENT PROWADZĄCY:JAKUB SZYMA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 70,6 m², położone na...

  • Stylowe 3-pokojowe mieszkanie na os. Generałów
    1 / 16
    Stylowe 3-pokojowe mieszkanie na os. Generałów

    Olsztyn

    • 615 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz komfortowego i funkcjonalnego mieszkania w spokojnej części Olsztyna? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,80 m², zloka...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie, Adama Bochenka
    1 / 6
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie, Adama...

    Kraków

    • 552 868 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Kraków, os. Piaski Nowe - bez prowizji i PCC !!! Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dojazdem do ce...

  • Design, Który Zapiera Dech. Apartament  Z Ogrodem
    1 / 16
    Design, Który Zapiera Dech. Apartament Z Ogrodem

    Łódź

    • 649 999 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Mieszkanie dwupokojowe Prokocim z garażem
    1 / 12
    Mieszkanie dwupokojowe Prokocim z garażem

    Kraków

    • 460 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis nieruchomości: Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,5 m² położone na parterze kameralnego budynku, w którym mieszkają tylko 4 rodziny, przy ul. Snycerskiej 60 w dzielnicy P...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice
    1 / 9
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice

    Kraków

    • 659 556 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 321 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Inwestycja ukończona! Na sprzedaż ustawne mieszkanie dwupokojowe w urokliwej części Bronowic, Kraków, będące częścią kameralnej inwestycji willi wielorodzinnych. Idealne dla par l...

  • oś. Manhattan, 2 pokoje, 44m2
    1 / 12
    oś. Manhattan, 2 pokoje, 44m2

    Ustroń

    • 435 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 887 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    MAŁGORZATA STRAWA Agent prowadzący [tel] PRZESTRZEŃ DO STWORZENIA WŁASNEGO STYLU Są miejsca, które od pierwszego momentu dają poczucie spokoju i możliwości. To mieszkanie w Ustro...

  • Mieszkanie Sopot Przylesie, 23 Marca
    1 / 9
    Mieszkanie Sopot Przylesie, 23 Marca

    Sopot

    • 2 347 364 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 27 617 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Nowoczesny projekt apartamentowy w Górnym Sopocie, wyróżniający się elegancką architekturą, licznymi udogodnieniami dla mieszkańców oraz lokalizacją, która łączy spokój natury z bl...

  • Mieszkanie Lublin Szerokie,
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Szerokie,

    Lublin

    • 687 888 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,44  m2 z wystawą okien na północny-zachód i południowy-wschód Zestawienie powierzchni: Pokój dzienny  o pow. 18,13 m2 z wyjści...

  • Mieszkanie 2 pokoje w centrum  48,5 m²
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokoje w centrum 48,5 m²

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 205 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5m2 zlokalizowane w samym sercu Ostrowca Świętokrzyskiego przy ulicy Siennieńskiej 4 . To idealna propozycja dla osób szu...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Wschodnia
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg, Wschodnia

    Kołobrzeg

    • 830 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 18 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zadbany słoneczny apartament, z tarasem na wschodnio-południową stronę. Jasny, czysty, świeży. W pełni urządzony i wyposażony w sprzęt agd, pralkę, zmywarkę i dwa telewizory. Do...

  • REŻYSERUJ LUKSUS NA SWOJEJ SCENIE
    1 / 14
    REŻYSERUJ LUKSUS NA SWOJEJ SCENIE

    Łódź

    • 285 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 10 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Wszyscy jesteśmy tylko aktorami na scenie własnych ambicji, ale to Ty decydujesz, czy zagrasz rolę życia w luksusowym anturażu. Ten nowoczesny apartamentowiec to nie jest zwykła sy...