• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 556)
  • Mieszkanie Kielce Piaski, Witosa
    1 / 12
    Mieszkanie Kielce Piaski, Witosa

    Kielce

    • 646 085 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 8 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 76,01 m2 usytuowane na III piętrze w budynku przy ul. Witosa. Mieszkanie zostało podzielone i składa się z 3 niezależnych kawal...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa

    Kielce

    • 356 706 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 11 507 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 31,29 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kiel...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna

    Warszawa

    • 1 252 172 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 23 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,68m2 usytuowane na II piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy u...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Wielicka
    1 / 9
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Wielicka

    Kraków

    • 615 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego pod wynajem lub dla rodziny. Dwa niezależne pokoje. Możliwość przerobienia na 3 pokoje. Nowe budownictwo. www.glodeknieruchom...

  • Mieszkanie Kielce KSM, Spółdzielcza
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce KSM, Spółdzielcza

    Kielce

    • 340 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow . 37,35 m2 , zlokalizowane na 3-piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Spółdzielczej, na osiedlu KSM w Kielcach. Mieszkanie składa się z...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Starodomaszowska
    Mieszkanie Kielce Centrum, Starodomaszowska

    Kielce

    • 680 160 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,40 m2 z poddaszem użytkowym, zlokalizowane na 4 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowsk...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Starodomaszowska
    1 / 4
    Mieszkanie Kielce Centrum, Starodomaszowska

    Kielce

    • 608 220 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,80 m2 z poddaszem użytkowym, zlokalizowane na 4 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowsk...

  • Mieszkanie Kielce Czarnów, Hoża
    1 / 3
    Mieszkanie Kielce Czarnów, Hoża

    Kielce

    • 241 010 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 11 477 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 21,91 m2 , zlokalizowane na 2 piętrze w 2-pietrowym kameralnym budynku ("Lofty Hoża") z 2013 roku, na osiedlu Czarnów...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Piotrkowska
    1 / 8
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, Piotrkowska

    Łódź

    • 988 960 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 8 041 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 123,62 m2, usytuowane przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Prestiżowa lokalizacja w centrum miasta. W sąsiedztwie doskonale rozwinięta infra...

  • Mieszkanie Kielce Czarnów, Miła
    1 / 6
    Mieszkanie Kielce Czarnów, Miła

    Kielce

    • 576 765 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,93 m2, dostępne na I piętrze w nowym, kameralnym budynku na osiedlu Czarnów przy ul. Miłej. W skład lokalu wchodzą:...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sosnowiec » Śródmieście

    • 241 400 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Siemion.pl sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Jędrzejów, Jana III Sobieskiego
    1 / 12
    Mieszkanie Jędrzejów, Jana III Sobieskiego

    Jędrzejów

    • 360 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 63,52m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku przy ul. Sobieskiego w Jędrzejowie. W skład mieszkania wchodzą następujące pomieszc...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy, Techników
    Mieszkanie Warszawa Włochy, Techników

    Warszawa

    • 17 000 000 zł cena
    • 1 892 m2 powierzchnia
    • 8 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż budynek wielorodzinny (27 mieszkań, 1 lokal usługowy, 16 garaży) o powierzchni 1892,03 m2,(powierzchnia mieszkań 1 313,44 m2) usytuowany na działce o pow. 2005...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa

    Kielce

    • 326 232 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 29,47 m2, dostępny na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego...

  • Mieszkanie Jaszczołtowo gm. Rojewo
    1 / 7
    Mieszkanie Jaszczołtowo gm. Rojewo

    Jaszczółtowo

    • 325 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 509 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkania w spokojnej okolicy Jaszczółtowo PROWIZJA DLA BIURA 0% I BEZ PCC Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań. Oferujemy nowe mieszkania w malown...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa
    1 / 8
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa

    Kielce

    • 513 774 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 276 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 50,37 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kiel...

  • Mieszkanie Kielce Czarnów
    1 / 6
    Mieszkanie Kielce Czarnów

    Kielce

    • 433 136 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,48 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowan...

  • Mieszkanie blisko lasu osiedle Stawki
    1 / 11
    Mieszkanie blisko lasu osiedle Stawki

    Toruń

    • 549 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie os. STAWKI Przedstawiamy mieszkanie o pow. 52,40 m2 znajdujące się na parterze 2-piętrowego bloku. Osiedle ogrodzone i monitorowane z bramą wjazdo...

  • Mieszkanie Kielce Pod Telegrafem, Karskiego
    1 / 6
    Mieszkanie Kielce Pod Telegrafem, Karskiego

    Kielce

    • 772 560 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,38m2 (powierzchnia po podłodze 75,05m2) z dwoma tarasami o łącznej powierzchni 24,80 m2, dostępne na III piętrze w...

  • mieszkanie na zeta parku w ustroniu sprzedam
    mieszkanie na zeta parku w ustroniu sprzedam

    Ustroń

    • 840 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    sprzedam urządzone mieszkanie po kapitalnym remoncie na zeta parku przy ul. staffa 27D, w apartamentowcu na 1 pietrze, dodatkowo miejsce w garażu podziemnym wpisane do księgi wiecz...