• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 558)
  • Bielany 2 pok. przy Andersena
    1 / 10
    Bielany 2 pok. przy Andersena

    Warszawa

    • 629 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 977 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Bielany I 2 pokoje I Loggia I Zieleń I Metro OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70. Ciche i jasne, z ekspozycją wschodnią. Bud...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna

    Warszawa

    • 1 128 927 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 20 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 56,73 m2 z antresolą, usytuowane na parterze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Prag...

  • Mieszkanie Mrągowo Mrągowo
    1 / 10
    Mieszkanie Mrągowo Mrągowo

    Mrągowo

    • 445 570 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 902 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 1 - pokojowy apartament o pow. 45,29 m2, dostępny na poddaszu budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej nad J eziorem Czos, u podnóża Góry Cztere...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Starodomaszowska
    1 / 4
    Mieszkanie Kielce Centrum, Starodomaszowska

    Kielce

    • 680 160 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,30 m2 z poddaszem użytkowym, zlokalizowane na 4 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowsk...

  • Mieszkanie Jędrzejów
    1 / 13
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 365 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,50 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie skła...

  • Zielonka 4pok. pow. 64m²,Ogródek,2 miesca postojowe,SuperLokalizacja
    1 / 5
    Zielonka 4pok. pow. 64m²,Ogródek,2 miesca postojowe,SuperLokaliza...

    Zielonka

    • 796 800 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 12 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Na sprzedaż narożny lokal mieszkalny o pow. 63,75 m² znajdujący się przy ul. Wilsona w Zielonce. Nieruchomość położona jest na parterze budynku mieszkalnego, w...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa

    Kielce

    • 338 409 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 11 281 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 30,57 m2, dostępny na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego...

  • Mieszkanie Skarżysko-Kamienna, Spółdzielcza
    Mieszkanie Skarżysko-Kamienna, Spółdzielcza

    Skarżysko-Kamienna

    • 1 184 000 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 5 720 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż apartament o powierzchni 207,76 m2 usytuowany na drugim piętrze 4-piętrowego, nowoczesnego budynku mieszkalno-usługowego usytuowanego przy ul. Spółdzielczej w Ska...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Warszawska
    1 / 11
    Mieszkanie Kielce Centrum, Warszawska

    Kielce

    • 720 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 474 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    REZERWACJA Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,94 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze w 4-pietrowym bloku z 2005 roku z windą, w centrum, przy ulicy Warszawskiej....

  • Mieszkanie Cedzyna gm. Górno
    1 / 14
    Mieszkanie Cedzyna gm. Górno

    Cedzyna

    • 640 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 55,71 m2, zlokalizowane na parterze w apartamentowcu w Cedzynie koło Kielc. Mieszkanie nowoczesne, umeblowane i wyposażone, gotowe do w...

  • Mieszkanie Toruń Jar
    1 / 5
    Mieszkanie Toruń Jar

    Toruń

    • 575 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 13 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe 2-pokojowe mieszkanie JAR Heweliusza budynek A BEZ PODATKU PCC Przedstawiamy mieszkanie o pow. 44,27 m2 znajdujące się na 2 piętrze nowoczesnego bloku z windą od...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Niska
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Centrum, Niska

    Kielce

    • 937 472 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 12 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,58 m2 , zlokalizowane na IV piętrze apartamentowca przy ul. Niskiej w centrum Kielc. Mieszkanie składa się z salonu, kuchnia, 2 pokoi, gard...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa

    Kielce

    • 539 330 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 48,72 m2, dostępny na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego...

  • Mieszkanie Kielce Uroczysko, Klonowa
    Mieszkanie Kielce Uroczysko, Klonowa

    Kielce

    • 734 184 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 71,28 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kie...

  • Mieszkanie Kielce Czarnów
    1 / 6
    Mieszkanie Kielce Czarnów

    Kielce

    • 492 414 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 46,02m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane...

  • Mieszkanie Kielce Podkarczówka
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce Podkarczówka

    Kielce

    • 735 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,07 m2 , zlokalizowane na 2 piętrze w 2-pietrowym bloku z 2010 roku, na os. Podkarczówka . W skład mieszkania wchodzą:...

  • Mieszkanie Kielce Baranówek, Żółkiewskiego
    Mieszkanie Kielce Baranówek, Żółkiewskiego

    Kielce

    • 763 750 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 13 169 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,75 m2 usytuowane na parterze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu....

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa

    Kielce

    • 358 302 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 11 559 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 31,43m2, dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kiel...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa

    Kielce

    • 553 044 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 54,22 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kiel...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie, Adama Bochenka
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie, Adama...

    Kraków

    • 960 298 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 15 243 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Rodzinne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Kraków, Piaski Nowe Zakup bez prowizji i podatku PCC! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania...