• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 556)
  • Mieszkanie Rydzyna,
    1 / 2
    Mieszkanie Rydzyna,

    Rydzyna

    • 317 942 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 832 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowa inwestycja w Rydzynie - mieszkania w standardzie premium. Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem zlokalizowane w nowej inwestycji w Rydzynie przy ulicy Boles...

  • Mieszkanie Świebodzin,
    1 / 6
    Mieszkanie Świebodzin,

    Świebodzin

    • 479 017 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 727 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu lokal mieszkalny o powierzchni 62,21m2. położony w inwestycji - Apartamenty przy Spince, przy ul. Miodowej w Świebodzinie. Mieszkanie trzypokojowe w jednym z...

  • Inowrocław 2 pokoje centrum
    1 / 5
    Inowrocław 2 pokoje centrum

    Inowrocław

    • 125 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 3 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie o pow 38 m położone na 3 piętrze w kamienicy w centrum Inowrocławia. Do odświerzenia. Odrębna księga wieczysta. Wspólnota mieszkaniowa. Na sprzedaż miesz...

  • Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego
    1 / 2
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego

    Głogów

    • 471 580 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    "Nowy Piastów" to najnowsza inwestycja realizowana w ustronnej i atrakcyjnej części Głogowa, z doskonale rozwiniętą infrastrukturą. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących s...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 3
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 449 190 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowe 2 pokoje na 4. piętrze Widok i standard Wrotków 0% PCC Kluczowe parametry oferty: Lokalizacja: Lublin, Wrotków (południowa część miasta). Powierzchnia użytkowa: 35,64 m2...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 427 893 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe 2 pokoje na parterze Balkon 8,29 m2 Lublin Wrotków 0% PCC Kluczowe parametry lokalu: * Lokalizacja: Lublin, Wrotków - nowoczesne osiedle blisko natury. * Powierzchni...

  • Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto
    1 / 10
    Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto

    Wałbrzych

    • 179 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W DZIELNICY NOWE MIASTO. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,13m2, usytuowane na wysokim parterze w 4 piętrowej kamienicy w skład...

  • 3 pokoje | 118 m² | apartament po remoncie | Łazarz | ul. Śniadec...

    Poznań

    • 1 649 105 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 13 976 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Jeśli szukasz mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów finansowych i jest gotowe do zamieszkania od zaraz – mamy dla Ciebie idealną propozycję! Wystarczy wnieść swoje rzeczy,...

  • Mieszkanie 51,5 m² w Gorlicach – gotowe do wprowadzenia 626S/2026

    Gorlice

    • 325 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 373 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,5 m², usytuowane na trzecim piętrze w niskim, trzypiętrowym bloku w Gorlicach. Lokal charakteryzuje się dwustronnym ukł...

  • Na sprzedaż –mieszkanie 5-pokojowe | 81,34 m² | 3 ŁAZIENKI | POZN...

    Poznań

    • 725 105 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 8 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż –mieszkanie 5-pokojowe | 81,34 m² | 3 ŁAZIENKI | POZNAŃ Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Staszica na poznańskich Jeżycach. Lokal znajduje się w za...

  • MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ | 3 NIEZALEŻNE POKOJE | 64,9 m² | BLISKO R...

    Poznań

    • 690 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ | 3 NIEZALEŻNE POKOJE | 64,9 m² | PIWNICA | BLISKO RZEKI WARTY | FUNKCJONALNY UKŁAD | GOTOWE DO WPROWADZENIA Zdjęcia 2 i 3 przedstawiają wizualizację...

  • 2 pokoje| klimatyzacja | garaż| Zwierzyniec

    Kraków » Zwierzyniec » ul. Królowej Jadwigi

    • 719 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 18 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m², położone na 2. piętrze w budynku na zamkniętym, bezpiecznym osiedlu. Lokal wymaga remontu, co daje doskonałą możliwość aranżacji wnętrza...

  • Prądnik Czerwony|29 Listopada|3-pokojowe|Balkon!

    Kraków » Prądnik Czerwony » ul. Listopada

    • 819 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy Al. 29 Listopada w Krakowie.Nieruchomość o powierzchni 62,7 m2 znajduje się na 1- piętrze w 3- piętrowym bud...

  • Prądnik Czerwony|2-pokojowe|balkon|Lublańska|

    Kraków » ul. Lublańska

    • 539 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować 2- pokojowe mieszkanie przy ul. Lublańskiej w dzielnicy Prądnik Czerwony w Krakowie.Nieruchomość o powierzchni 38,8 m2 znajduje się na 3 - piętrze w 4...

  • Mieszkanie Wieliczka

    Wieliczka

    • 829 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 374 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia się mieszkanie, bez podatku PCC , w ramach prestiżowej inwestycji w Wieliczce. ( ↓ ukr , eng ↓ ) Przestronne, dwupoziomowe m...

  • Mieszkanie Piaseczno ul.

    Piaseczno

    • 619 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na 1 piętrze w kameralnym budynku. To propozycja dla osób, które szukają wygodnej prze...

  • Mieszkanie Pruszcz Gdański ul. Benedykta Dybowskiego

    Pruszcz Gdański » ul. Dybowskiego

    • 1 160 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 11 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Stylowy apartament 104 m² | 4 pokoje | wysoki standard | 2 miejsca garażowe | os. Debiut Inpro - Pruszcz GdańskiJeśli szukasz przestronnego, eleganckiego mieszkania stworzonego z m...

  • Mieszkanie dla dużej rodziny – 5 pokoi

    Kraków » ul. Wrobela

    • 926 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 9 852 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup bezpośrednio od dewelopera. Nowe mieszkania w atrakcyjnych cenach, dostępne bez prowizji oraz podatku PCC 2% Termin oddania: koniec roku 2025 Powierzchnia użytkowa: 94,56...

  • Mieszkanie Kraków Centrum

    Kraków

    • 1 390 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 23 560 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,3m 2 położone na I piętrze w jednej z odrestaurowanych i reprezentacyjnych kamienic przy ul. Piłsudskiego . Mieszkanie jednostro...

  • Ostatnie mieszkanie w tej inwestycji!!

    Kraków » ul. Duża Góra

    • 829 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 14 294 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z przyjemnością prezentuję Państwu nowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie, dostępne bez prowizji oraz podatku PCC 2% w nowej inwestycji Zakątek Telimeny. Lokal sprzedawany jest w...