• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 558)
  • okolice ul. Białodrzewnej
    1 / 9
    okolice ul. Białodrzewnej

    Wrocław

    • 1 347 938 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 15 859 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego 4 - pokojowego apartamentu o powierzchni 85,12 m2 zlokalizowane w najprężniej rozwijającej się części Wrocławia w apartament...

  • Mieszkanie Brzeg Dolny, Leśmiana Bolesława
    1 / 7
    Mieszkanie Brzeg Dolny, Leśmiana Bolesława

    Brzeg Dolny

    • 520 904 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 661 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Paweł Grzesik tel. [tel] 3 pokoje | 68,67 m | balkon | parter | Ossolińskiego Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,54 m, położone na parter...

  • Mieszkanie 2 pokojowe w bloku z garażem
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe w bloku z garażem

    Starachowice

    • 360 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie o pow. 48,06 mkw na drugim piętrze w bloku 4 kondygnacyjnym na piętrze II, 2 pokoje z kuchnią, osobna łazienka i ubikacja, duży balkon,panele, okna plastikowe. Widok na...

  • Przestronne mieszkanie w Stegnie nad morzem
    1 / 14
    Przestronne mieszkanie w Stegnie nad morzem

    Stegna

    • 627 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Rozkładowe mieszkanie w atrakcyjnej miejscowości wypoczynkowej w bliskiej odległości od lasu oraz morza. Dwupoziomowe lokal o pow. 66,08m2 położony w znanej nadmorskiej miejscowoś...

  • Mieszkanie Gliwice
    1 / 7
    Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 329 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 4 769 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 69,91m2,kamienica, 2 piętro. Możliwość podziału na 2 lokale mieszkalne. Mieszkanie o powierzchni 69,91 m² , zlokalizowane w Gliwicach , na 2 piętrze kamienicy...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie

    Lublin

    • 495 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam 3 pokojowe słoneczne mieszkanie na Czechowie przy ul. Żelazowej Woli 14 z piwnicą. Powierzchnia 61m2.widok z okien na zieleń i domki jednorodzinne. Lokal znajduje się na3...

  • Mieszkanie Inowrocław
    1 / 14
    Mieszkanie Inowrocław

    Inowrocław

    • 349 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 65 m2, zlokalizowane na jedenastym piętrze w zadbanym wieżowcu na Osiedlu Rąbin w INOWROCŁAWIU. Układ pomieszczeń: * salon z w...

  • Okolice Ulicy Skwerowej
    1 / 8
    Okolice Ulicy Skwerowej

    Wrocław

    • 737 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Szukałeś komfortowego mieszkania? Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowym budownictwie z ok2000r Oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m². Mies...

  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn
    1 / 9
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Górczyn

    Gorzów Wielkopolski

    • 749 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Górczyn. To bardzo dobrze rozwinięta i ceniona część miasta, oferująca pełną infrastrukturę handlowo...

  • 3 pokoje, parter, ul. Księdza Sitnika 1
    1 / 9
    3 pokoje, parter, ul. Księdza Sitnika 1

    Warszawa

    • 965 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 18 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, zlokalizowane przy ul. Księdza Jana Sitnika 1. Nieruchomość znajduje się na parterze w solidnym budynku z 1...

  • 2 pokojowe mieszkanie - Bytom Stroszek
    1 / 8
    2 pokojowe mieszkanie - Bytom Stroszek

    Bytom

    • 269 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 623 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,3 m², zlokalizowane na wysokim parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Strzelców Bytomskich. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 4,4...

  • Mieszkanie Gdańsk gm. Gdańsk  Śródmieście, Mostek
    1 / 6
    Mieszkanie Gdańsk gm. Gdańsk Śródmieście, Mostek

    Gdańsk

    • 524 871 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 15 906 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkania gotowe do odbioru w Gdańsku Śródmieście ul. Mostek nad Motławą: -1,2,3 pokojowe - Stan deweloperski - Każde z oferowanych z oferowanych mieszkań ( lokali użytkowych)...

  • Mieszkanie Pruszków,
    1 / 7
    Mieszkanie Pruszków,

    Pruszków

    • 365 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 14 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Do sprzedaży kameralna, świetnie zlokalizowana kawalerka o powierzchni 26 m2, zlokalizowana w centrum Pruszkowa. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej, umeblowanej i wyposażonej...

  • Oferta specjalna! Idealna inwestycja podwynajem
    1 / 16
    Oferta specjalna! Idealna inwestycja podwynajem

    Jastrzębia Góra

    • 720 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament z największym tarasem w inwestycji - Jastrzębia Góra Na sprzedaż oferujemy komfortowy i nowoczesny apartament o powierzchni ok. 55 m², położony w jednej z naj...

  • Mieszkanie Lublin Węglin, Jemiołuszki
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Węglin, Jemiołuszki

    Lublin

    • 417 452 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 928 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    BIURO SPRZEDAŻY DEWELOPERA Tel: [tel] E-mail: @ Dwa pokoje z balkonem | Nowe osiedle | Jemiołuszki | Węglin Mieszkanie M35, piętro trzecie, klatka II Na sprzedaż nowe, funkcjona...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Bronowice, Zapolskiej
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Bronowice, Zapolskiej

    Kraków

    • 2 835 000 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE BRONOWICE!!! bezczynszowe, z ogródkiem. Kameralny apartament o łącznej powierzchni 189m2. Powierzchnia mieszkalna: 96,67 m2+ 25m2 garażu i pomieszczeń gospodarczych +...

  • Jednopokojowe w stanie deweloperskim
    1 / 3
    Jednopokojowe w stanie deweloperskim

    Siedlce

    • 362 516 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Przedstawiam Państwu do sprzedaży nowoczesne mieszkanie w Siedlcach w stanie deweloperskim. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 33,88 m² na parterze nowoczesnego budynku z windą....

  • Mieszkanie Żyrardów
    1 / 9
    Mieszkanie Żyrardów

    Żyrardów

    • 319 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 9 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    tel. [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Jesteś w trakcie poszukiwań wygodnego, cichego jednopokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Dodatkowym atutem miałaby być nieda...

  • Czteropokojowe mieszkanie z ogródkiem
    1 / 16
    Czteropokojowe mieszkanie z ogródkiem

    Elbląg

    • 340 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 397 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Do sprzedania posiadamy mieszkanie czteropokojowe w Elblągu przy ulicy Dębowej o powierzchni 63,5 m2. Nieruchomość znajduje się na parterze w jednopiętrowym budynku. Mieszkanie skł...

  • 2 pokoje, balkon, 2 piętro – Władysława IV
    1 / 16
    2 pokoje, balkon, 2 piętro – Władysława IV

    Koszalin

    • 339 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Władysława IV w Koszalinie. To jedna z tych lokalizacji, kt...