• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 559)
  • Nowoczesne 3 pokoje | Pomorska 175 | 49 m²

    Łódź » ul. Pomorska

    • 510 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 409 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne 3 pokoje | Pomorska 175 | 49 m² | Balkon | GarażJeśli szukasz mieszkania, które możesz wykończyć dokładnie tak, jak chcesz – ta oferta jest dla Ciebie. Funkcjonalne, 3-p...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Ks. Jerzego Popiełuszki

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Popiełuszki

    • 5 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Szukasz apartamentu premium na wynajem ? Mieszkanie gotowe do zamieszkania - zadzwoń i umów się na prezentację.Wysoki Standard - inwestycja DOKI - 10 minut od Starówki !APARTAMENT:...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Wyględów

    Warszawa » Mokotów

    • 5 900 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajmu apartament na Mokotowie, Pole Mokotowskie. Osiedle Eko Park, przy Oranżerii z ochroną i monitoringiem. W osiedlu usługi, handel, gastronomia, dużo zieleni, cisza, spo...

  • Mieszkanie Łódź Żubardź ul. Mahatmy Gandhiego

    Łódź » ul. Gandhiego

    • 340 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,3 m², usytuowane na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku o konstrukcji mieszanej przy ul. Gandhiego w Łodzi. Lokali...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Elbląska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Elbląska

    • 565 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE:Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,66 m², na które składa się przestronny salon z wyjściem na zabudowany balkon (loggia), łazienka z wanną, korytarz oraz oddzielna,...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Grabiszyn ul. Połaniecka

    Wrocław » Fabryczna » ul. Połaniecka

    • 525 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    ul. Połaniecka, Grabiszyn Przestronne, w pełnym rozkładzie jednopokojowe mieszkanie o pow. 37,40 mkw. z loggią w kamienicy z 1940 roku na Grabiszynku. Mieszkanie znajduje si...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Gumińska

    Warszawa » Wola » ul. Gumińska

    • 620 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 21 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 29 mkw, znajdującą się na 2 piętrze w bloku mieszkalnym z windą z 2020 roku zlokalizowanym na zamkniętym osiedlu przy ul. Gumińskiej na...

  • Mieszkanie Gdańsk Żabianka ul. Jakuba Wejhera

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia » ul. Wejhera

    • 655 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 976 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Gdańsk Żabianka - Gotowiec inwestycyjny lub na start! 2 pokoje, 41,45 m²Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Wejhera w Gdańsku. Idealna propozycja dla osób szukają...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena, Piecki-Migowo ul. Morenowe Wzgórze

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Morenowe Wzgórze

    • 620 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze w budynku z windą, na zamkniętym osiedlu wśród zieleni.LOKALIZACJA:Malownicza, zielona dzielnica Gdańska - taka wła...

  • Mieszkanie w kamienicy | ul. Brzozowej

    Kraków » ul. Brzozowa

    • 679 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 23 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29,5 m², położone przy ul. Brzozowej, w jednej z najbardziej atrakcyjnych i turystycznych części Krakowa. Lokal znajduje się w kli...

  • Mieszkanie Gdańsk Matarnia ul. Mjr. Mieczysława Słabego

    Gdańsk » Matarnia » ul. Słabego

    • 689 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 15 660 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Lokalizacja:Nieruchomość znajduje się w spokojnej i cenionej części Gdańska - Matarni. To idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko natury, a jednocześnie mieć łatwy dos...

  • 1 / 4
    nowoczesne, duży taras, garaż w bryle, 0% prowizji

    Tyczyn » ul. Potoki

    • 699 776 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie o powierzchni 89,03 m² z dużym tarasem (24,16 m²) i przynależnym garażem w bryle budynku. Nieruchomość stanowi część kamer...

  • Mieszkanie Kolno ul. Marii Dąbrowskiej

    Kolno » ul. Dąbrowskiej

    • 465 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 4 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Poszukujesz dużego mieszkania ? Ta oferta cię zainteresuje ! Oferujemy wyjątkową okazję na rynku nieruchomości w centrum Kolna! Przestronne, komfortowe i funkcjonalne c...

  • NOWE Mieszkanie 31,60 m2 > ul. Klonowa
    1 / 7
    NOWE Mieszkanie 31,60 m2 > ul. Klonowa

    Kielce

    • 349 812 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 11 285 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    OFERTA DEWELOPERSKA BRAK PODATKU PCC B26 Mieszkanie składa się - Komunikacja - Salon z aneksem kuchennym - Łazienka z wc RAZEM : 31,60 m2 Dodatkowo : - taras Szczegółowe p...

  • NOWE Mieszkanie 42,29 m2 > ul. Klonowa
    1 / 10
    NOWE Mieszkanie 42,29 m2 > ul. Klonowa

    Kielce

    • 465 190 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    A20 Mieszkanie składa się - Komunikacja - Salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Łazienka z wc RAZEM : 42,29 m2 Dodatkowo : - Balkon Szczegółowe parametry w kolekcji zdjęć...

  • Sprzedam mieszkanie centrum Wrocławia
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie centrum Wrocławia

    Wrocław

    • 520 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Proszę o nie dzwonienie pośredników!!!Na sprzedaż mieszkanie – Wrocław, Śródmieście | 32,13 m² | kamienica Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,13 m², położ...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie

    Starachowice

    • 306 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przestronne, dwupokojowe mieszkanie położone w centrum miasta. Wysoki parter. Ekspozycja północ-południe. Mieszkanie własnosciowe z księgą wieczystą. W skład mieszkania wchodzą: 1...

  • Luksusowe 3pokojowe klimatyzacja/widok na morze
    1 / 16
    Luksusowe 3pokojowe klimatyzacja/widok na morze

    Gdynia

    • 2 288 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 26 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Opis oferty: Oferujemy do sprzedaży luksusowy gotowy do zamieszkania od zaraz 3 pokojowy apartament w Gdyni . Mieszkanie zaprojektowano w stylu Modern Classic z wielką dbałością...

  • Sprzedam mieszkanie Gdańsk-Rudniki
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie Gdańsk-Rudniki

    Gdańsk

    • 349 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45 m. Gdańsk-Rudniki.Mieszkanie znajduję sie na 3 z 4 pięter w bloku mieszkalnym. -Doskonała lokalizacja,ok 4 km do centrum Gdańska...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino, 2 Morskiego Pułku Strzelców
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia Witomino, 2 Morskiego Pułku Strzelców

    Gdynia

    • 649 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | 4 POKOJE | BALKON | PIWNICA | OSOBNA KUCHNIA | OBOK LASU I CENTRUM | GDYNIA | WITOMINO | LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - na Witominie...