• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie Jędrzejów
    1 / 13
    Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 701 070 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,45 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna

    Warszawa

    • 2 457 950 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 27 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie z antresolą o pow. 89,38 m2 usytuowane na VI piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pra...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa

    Kielce

    • 633 536 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 57,23 m2, dostępny na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa
    1 / 7
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa

    Kielce

    • 351 006 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 11 701 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 30,79 m2, dostępny na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Ki...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna

    Warszawa

    • 1 249 882 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 23 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,58 m2 usytuowane na IV piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy...

  • Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa
    1 / 6
    Mieszkanie Kielce Szydłówek, Klonowa

    Kielce

    • 361 935 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 13 921 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 26,81 m2, dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kie...

  • Mieszkanie Kielce KSM, Aleja Solidarności
    1 / 9
    Mieszkanie Kielce KSM, Aleja Solidarności

    Kielce

    • 742 900 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 9 525 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 78,20 m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz...

  • Mieszkanie Kielce Centrum, Starodomaszowska
    Mieszkanie Kielce Centrum, Starodomaszowska

    Kielce

    • 486 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,50m2 , zlokalizowane na 2 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład loka...

  • Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie, al. Aleja J. Nowaka-Jeziorańskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce Świętokrzyskie, al. Aleja J. Nowaka-Jeziorański...

    Kielce

    • 460 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 970 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 3 -p okojowe mieszkanie o powierzchni 66,20 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Jeziorańskiego, na os. Świętokrzyskim. Mieszkanie składa s...

  • Mieszkanie Kielce KSM, Aleja Solidarności
    1 / 9
    Mieszkanie Kielce KSM, Aleja Solidarności

    Kielce

    • 735 080 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 9 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 78,20 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz...

  • Mieszkanie Kielce Pod Telegrafem, Karskiego
    1 / 6
    Mieszkanie Kielce Pod Telegrafem, Karskiego

    Kielce

    • 740 040 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 12 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,67 m2 dostępne na parterze w budynku przy ul. Karskiego, na osiedlu Pod Telegrafem. Mieszkanie z dwoma tarasami o łącznej pow...

  • TARGÓWEK - 5 min. do METRA / BEZPOŚREDNIO
    TARGÓWEK - 5 min. do METRA / BEZPOŚREDNIO

    Warszawa

    • 742 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 367 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    NOWE MIESZKANIE o powierzchni około 60 m2 m2 + duży ogród z tarasem 43m2 - ul. KĄTY GRODZISKIE 19B Mieszkanie znajduje się na parterze - widok z parteru jest na spory teren rekrea...

  • OKAZJA !! - nowe mieszkanie z OGRÓDKIEM
    1 / 3
    OKAZJA !! - nowe mieszkanie z OGRÓDKIEM

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• 2-pokojowe mieszkanie 1,3 km od morza w Grzybowie
    1 / 16
    2-pokojowe mieszkanie 1,3 km od morza w Grzybowie

    Grzybowo

    • 565 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 47,18 m2 z dużym balkonem o powierzchni 9,3 m2, położony w odległości 1 km od Kołobrzegu! Ten lokal mieszkalny znajduje się na dr...

  • MISTRZOWSKA ARENA NA BRONIEWSKIEGO
    1 / 16
    MISTRZOWSKA ARENA NA BRONIEWSKIEGO

    Łódź

    • 359 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wyobraź sobie, że wbiegasz na czwarte piętro przy ulicy Broniewskiego, a w Twoich uszach zaczyna grać motyw Gonna Fly Now. To nie są zwykłe schody, to Twój codzienny rytuał, który...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Grunwald, Józefa Wrońskiego
    1 / 5
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Grunwald, Józefa Wrońskiego

    Poznań

    • 428 061 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 15 288 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Zapraszamy do zamieszkania w sercu Poznania, gdzie nowoczesność spotyka się z rekordową ilością zieleni. Inwestycja Wierzbowy Park przy ul. Wrońskiego 7 to miejsce stworzone dla os...

  • Mieszkanie Paczółtowice gm. Krzeszowice
    1 / 15
    Mieszkanie Paczółtowice gm. Krzeszowice

    Paczółtowice

    • 690 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | 2 pokoje 64,72 m² | golf | wysoki standard | taras | Paczółtowice | Krzeszowice Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,72 m² , położone w ka...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Stare Miasto, Bronowice
    1 / 7
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Stare Miasto, Bronowice

    Kraków

    • 547 250 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 28 803 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Klimatyczna kawalerka na Starym Mieście, w cichej i spokojnej okolicy, jednocześnie blisko komunikacji miejskiej, infrastruktury (sklepy, lokale, szkoły). Mieszkanie: - pokój z an...

  • 2 pokoje gotowe do wprowadzenia - ul. Wybickiego
    1 / 9
    2 pokoje gotowe do wprowadzenia - ul. Wybickiego

    Kraków

    • 479 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 15 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30 m², zlokalizowane przy ul. Wybickiego w Krakowie. Lokal znajduje się na 10. piętrze w 10-piętrowym budynku z...

  • 62 m² – Wchodzisz i mieszkasz! Po remoncie.
    1 / 15
    62 m² – Wchodzisz i mieszkasz! Po remoncie.

    Lublin

    • 635 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    4 Pokoje po Remoncie Generalnym – Perełka na LSM (ul. Emancypantek) Oaza spokoju w sercu miasta Mieszkanie znajduje się w niskim bloku otoczonym dojrzałą zielenią, z której słynie...