• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 560)
  • Mieszkanie Kielce, Lecha
    1 / 15
    Mieszkanie Kielce, Lecha

    Kielce

    • 245 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 10 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie o metrażu 23,6 m² zostało odświeżone w ubiegłym roku i jest gotowe do zamieszkania od razu - w pełni wyposażone, w tym nowa pralka, lodówka, mała zamrażarka oraz eleganc...

  • Mieszkanie na sprzedaż 90,40 m² Radymno
    1 / 11
    Mieszkanie na sprzedaż 90,40 m² Radymno

    Radymno

    • 495 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż: przestronne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe – 90,40m² Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 90,40 m², położone na dr...

  • Mieszkanie w Olsztynie sprzedam
    1 / 12
    Mieszkanie w Olsztynie sprzedam

    Olsztyn

    • 500 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie w urokliwej części Olsztyna ( ul Witosa ) , dobrze skomunikowane ( tramwaj, autobus miejski ) 5 minut do przystanku autobusowego/ tramwajowego. Przed budynkiem miejsca...

  • Mieszkanie z potencjałem biznesowym w Oliwie
    1 / 14
    Mieszkanie z potencjałem biznesowym w Oliwie

    Gdańsk

    • 1 249 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 14 695 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie85,5 m2 z osobną kuchnią, położone przy ul. Opackiej w prestiżowej dzielnicy Gdańsk – Oliwa. Poniżej link do prezentacji: [url] Nier...

  • Mieszkanie Dębica, Konarskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Dębica, Konarskiego

    Dębica

    • 312 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Agencji Nieruchomości ROTEX: Dębica, ulica Konarskiego - mieszkanie własnościowe o powierzchni użytkowej 58.6m2, IV piętro, 3 pokoje, jasna ku...

  • Apartament M3 gotowy do zamieszkania GLOBAL
    1 / 16
    Apartament M3 gotowy do zamieszkania GLOBAL

    Katowice

    • 850 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 15 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Szukasz mieszkania w centrum Katowic, które obok wysokiego standardu oferuje po prostu wygodę na co dzień? To wnętrze zaprojektowano z głową, dbając o bardzo funkcjonalny układ i d...

  • Mieszkanie Banino gm. Żukowo, Bosmańska
    1 / 14
    Mieszkanie Banino gm. Żukowo, Bosmańska

    Banino

    • 599 999 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opis Nieruchomości: Na sprzedaż przestronny i słoneczny 2-pokojowy apartament o powierzchni 66,5 m², mieszczący się na pierwszym piętrze kameralnego budynku przy ul. Bosmańskiej w...

  • Mieszkanie idealne dla Cebie
    1 / 9
    Mieszkanie idealne dla Cebie

    Kraków

    • 892 959 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 24 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Zakup bezpośrednio od dewelopera. Nowe mieszkania w atrakcyjnych lokalizacji, dostępne bez prowizji oraz podatku PCC 2% Termin oddania: I kwartał 2026r. Powierzchnia: 37.88 m2 Ce...

  • Mieszkanie Polanica-Zdrój, Bystrzycka
    1 / 14
    Mieszkanie Polanica-Zdrój, Bystrzycka

    Polanica-Zdrój

    • 519 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone na parterze kamienicy na ul. Bystrzyckiej, w bardzo bliskim sąsiedztwie Parku Zdrojowego! Mieszkanie składa się z: -...

  • Komfortowo dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie
    1 / 12
    Komfortowo dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie

    Warszawa

    • 823 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Jeżeli szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych, a jednocześnie znajduje się w lokalizacji pozwalającej na komfortowy dostęp do niezbędnej infrastruktury, w tym ta...

  • Umowa przedwstępna !
    1 / 15
    Umowa przedwstępna !

    Toruń

    • 760 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 6 609 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Umowa Przedwstępna ! Jesteś miłośnikiem kamienic i poszukujesz przestronnego mieszkanie blisko centrum ? To idealna oferta dla Ciebie! Mieszkanie 4 pokojowe o pow. 115,5m na Ch...

  • 3 pokoje z ogrzewaniem, balkonem w Śródmieściu
    1 / 11
    3 pokoje z ogrzewaniem, balkonem w Śródmieściu

    Łódź

    • 25 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prywatna Kamienica ( łódź) 3 pokoje, kuchnia, łazienka, spiżarka (92m) balkon. Ul. Kamińskiego / Pomorska. IIp. Wystawa okien na południe. Mieszkanie częściowo rozkładowe wymaga...

  • Mieszkanie Kraków Ruczaj,
    Mieszkanie Kraków Ruczaj,

    Kraków

    • 785 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 17 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne mieszkanie 46,70 m² z potencjałem na 3 pokoje na Ruczaju. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,70 m², położone w kameralnej inwestycji na Rucz...

  • 4-pokojowe mieszkanie 65m2/1 piętro/Zamłynie
    1 / 16
    4-pokojowe mieszkanie 65m2/1 piętro/Zamłynie

    Radom

    • 449 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 908 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65 m², położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Garbarskiej 54/60 na osiedlu Zamłynie. Lokal jest jasny, dobrze rozplano...

  • Mieszkanie 3-pokojowe w Puławach
    1 / 10
    Mieszkanie 3-pokojowe w Puławach

    Puławy

    • 309 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo, Oferuję na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w Puławach przy ul. Kołłątaja. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym. Mieszkan...

  • 2 pokoje 38 m² | Łańcut ul. Armii Krajowej
    1 / 7
    2 pokoje 38 m² | Łańcut ul. Armii Krajowej

    Łańcut

    • 389 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    W ofercie Biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m² położone w Łańcucie przy ul. Armii Krajowej. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w czter...

  • 3-pok z oddzielną kuchnią. Balkon, piwnica.
    1 / 13
    3-pok z oddzielną kuchnią. Balkon, piwnica.

    Police

    • 429 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe położone na 8 piętrze w ośmiopiętrowym budynku. Nieruchomość idealna dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Na...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Dębniki, Zamkowa
    1 / 12
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Dębniki, Zamkowa

    Kraków

    • 975 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Ul. Zamkowa | Ścisłe centrum Krakowa | 3 pokoje | 60,9 m² | Potencjał inwestycyjny Jeśli szukasz nieruchomości w lokalizacji, która od lat utrzymuje wysoką wartość i generuje stabi...

  • 2 pok. 37m², doskonała komunikacja Siedlecka 16/24
    1 / 16
    2 pok. 37m², doskonała komunikacja Siedlecka 16/24

    Warszawa

    • 574 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    To mieszkanie, które mimo kompaktowego metrażu, oferuje wyjątkowo przemyślany i funkcjonalny układ. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, nie chcących rezygnować z miejs...

  • Mieszkanie Płock Podolszyce Północne
    1 / 7
    Mieszkanie Płock Podolszyce Północne

    Płock

    • 420 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    ???? Na sprzedaż: przytulne mieszkanie w Płocku - osiedle Nad Rosicą! Szukasz komfortowego miejsca do życia lub dobrej inwestycji? To mieszkanie może być idealne dla Ciebie! ???...