• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 559)
  • Mieszkanie Jastrzębia Góra ul. Klonowa

    Jastrzębia Góra » ul. Klonowa

    • 290 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Twoje miejsce nad Bałtykiem, 15 min spacerem do plaży w Jastrzębiej Górze. Na sprzedaż Przytulny, 2-pokojowy apartament wakacyjny o powierzchni 35 m z ogromnym potencjałem idea...

  • Mieszkanie Katowice Giszowiec ul. Wojciecha

    Katowice » Giszowiec » ul. Wojciecha

    • 415 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 411 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Eastate ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w Katowickim GiszowcuLOKALIZACJA:Giszowiec to spokojna, zielona dzielnica, która wyróżnia się unikalną, historyczną zabud...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Kazimierza Leskiego

    Gdańsk » ul. Leskiego

    • 2 100 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    OKOLICA:Świetnie skomunikowana lokalizacja. Do przystanku autobusowego (linie 115, 155, 156, N4) zaledwie dzieli nas kilka minut.W niedalekiej odległości znajduje się bogato rozwin...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Dobra

    Warszawa » Śródmieście » ul. Dobra

    • 629 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 22 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 27,5m2 zlokalizowane na warszawskim Powiślu przy ul. Dobrej 27- zaledwie 4 minuty od stacji Metra Nauki Kopernik i Bulwarów Wiślanych! Najważn...

  • Mieszkanie Gdańsk Nowy Port ul. Oliwska

    Gdańsk » Nowy Port » ul. Oliwska

    • 799 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Informacja: dzięki bardzo korzystnemu układowi mieszkanie można podzielić na dwa niezależne!MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, przestronne, ustawne, klimatyczne, doskonałe na inwestycj...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 448 956 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 951 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, 41,57m2, Dzielnica Wrotków Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 41,57m2 Piętro: 4 Liczba pokoi:...

  • Mieszkanie 2 pokoje 57m2 Warszawa Śródmieście ul.Kopernika 6
    Mieszkanie 2 pokoje 57m2 Warszawa Śródmieście ul.Kopernika 6

    Warszawa

    • 1 350 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 23 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji Śródmieścia. LOKALIZACJA W samym centrum Warszawy, w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się okolicy. Bliskość ce...

  • 3 pok. | Królewski Park | widok na zieleń | bardzo duży balkon | 3 mp + kom.
    1 / 16
    3 pok. | Królewski Park | widok na zieleń | bardzo duży balkon |...

    Warszawa

    • 1 448 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 24 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    DLACZEGO TA OFERTA JEST UNIKALNA? Cisza i Prywatność: 3. linia zabudowy osiedla Królewski Park. Brak hałasu ulicznego, widok na starodrzew, brak bezpośredniego sąsiedztwa innych ba...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Dobra
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Dobra

    Warszawa

    • 629 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 23 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 27,5m2 zlokalizowane na warszawskim Powiślu przy ul. Dobrej 27- zaledwie 4 minuty od stacji Metra Nauki Kopernik i Bulwarów Wiślanych!  Najwa...

  • Mieszkanie w kamienicy art deco z miejscem postojowym
    1 / 11
    Mieszkanie w kamienicy art deco z miejscem postojowym

    Bielsko-Biała

    • 699 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 7 517 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    SUPER OFERTA, GÓRNE PRZEDMIEŚCIE, BLISKO ŚCISŁEGO CENTRUM, MIESZKANIE 3 POKOJOWE, PO REMONCIE, MIEJSCE POSTOJOWE 3 pokojowe mieszkanie w stylowej kamienicy art deco o powierzchni...

  • Mieszkanie Rymanów, Kalwaria
    1 / 15
    Mieszkanie Rymanów, Kalwaria

    Rymanów

    • 315 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 11 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27,90 m², zlokalizowane na parterze nowego bloku z 2025 roku, na spokojnym osiedlu Kalwaria w...

  • Mieszkanie Bytom, Dworcowa
    1 / 15
    Mieszkanie Bytom, Dworcowa

    Bytom

    • 195 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem o dużym potencjale inwestycyjnym i komercyjnym 38,01 m na 1....

  • Nowe gotowe 3 pokoje 50 m2 I parking gratis
    1 / 6
    Nowe gotowe 3 pokoje 50 m2 I parking gratis

    Sosnowiec

    • 414 826 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesna inwestycja położona w świetnym punkcie komunikacyjnym miasta Sosnowiec. Bezpośredni zakup od dewelopera! Brak prowizji! W ofercie posiadamy również inne apartamenty na...

  • Przestronne trzypokojowe mieszkanie w Siedlcach
    1 / 11
    Przestronne trzypokojowe mieszkanie w Siedlcach

    Siedlce

    • 659 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż oferuję komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m², zlokalizowane przy ul. Koszarowej w Siedlcach. Lokal znajduje się na 3 piętrze budynku z 2013 roku i stanowi idealną...

  • Okazja! | 499 000 PLN | 38 m² (34.82 m² + zabudowana loggia)
    1 / 6
    Okazja! | 499 000 PLN | 38 m² (34.82 m² + zabudowana loggia)

    Wrocław

    • 499 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    2 pokoje | 38 m² | Krzyki - okolice Sky Tower | idealne pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m² (34,82 m² + zabudowana loggia), położone na 4. piętr...

  • Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Grabiszyn, Makowa
    1 / 12
    Mieszkanie Wrocław Fabryczna, Grabiszyn, Makowa

    Wrocław

    • 565 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun oferty: Katarzyna Flendrich Nr Licencji PFRN 28425 tel. [tel] Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego słonecznego mieszkania z osobną kuchnią o powier...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Junikowo, Ziębicka
    1 / 5
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Junikowo, Ziębicka

    Poznań

    • 1 015 065 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 9 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Osiedle Ziębicka 30 - Twoja enklawa spokoju w Poznaniu Inwestycja zlokalizowana jest w zachodniej części Poznania, w otoczeniu, które zachwyca bliskością natury. To idealne miejsce...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Kazimierza Pużaka
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Kazimierza Pużaka

    Warszawa

    • 497 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 15 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Jeśli szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz - ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w Ursusie przy ul. Pużaka, w ka...

  • Mieszkanie Szczecin Śródmieście, al. gen. Sikorskiego
    1 / 10
    Mieszkanie Szczecin Śródmieście, al. gen. Sikorskiego

    Szczecin

    • 439 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni całkowitej 51,71 m (44 m powierzchni użytkowej), położone na 4. piętrze kamienicy w Śródmieściu Szczecina. Układ mieszkania Lokal...

  • 23,7 m² - idealne na pierwszą inwestycję!
    1 / 7
    23,7 m² - idealne na pierwszą inwestycję!

    Wrocław

    • 410 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 17 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka 23,7 m² | Sky Tower | winda | idealna pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 23,7 m² zlokalizowana przy ul. Powstańców Śląskich (okolice Sky Tow...