• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 559)
  • Nieruchomości
    1 / 8
    Nieruchomości

    Augustów

    • 520 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie w bloku z wielkiej płyty.Mieszkanie położone na 3 piętrze, składa się z salonu i trzech sypialni, oddzielnej kuchni oraz oddzi...

  • Sprzedam mieszkanie z balkonem, Konin
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie z balkonem, Konin

    Konin

    • 399 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam przestronne i bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie w centrum Konina. Świetna propozycja dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie o powierzchni 73,5 m2 poł...

  • Mieszkanie Darłowo Darłówko wschodnie, ul. PÓŁNOCNA
    1 / 10
    Mieszkanie Darłowo Darłówko wschodnie, ul. PÓŁNOCNA

    Darłowo

    • 383 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 14 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • parter

    Apartament Morski – taras z ogródkiem 300 m od morza Darłówko Wschodnie Na sprzedaż funkcjonalny Apartament Morski położony w nadmorskiej części Darłówka Wschodniego, w odległości...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie

    Junoszyno

    • 200 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie w Junoszynie o powierzchni 39,89m2. Na powierzchnię lokalu składa się: niezależna kuchnia, dwa pokoje, łazienka oraz przedpokój. W kuchni znajduje się piec co...

  • po generalnym remoncie/ os. Kopernik/ wysoki parter/ 2 pok
    1 / 10
    po generalnym remoncie/ os. Kopernik/ wysoki parter/ 2 pok

    Legnica

    • 314 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 748 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie – os. Kopernik, Legnica Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Kopernik w Legnicy, usytuowane na wysokim parterze w bud...

  • 2 pokoje | 1 piętro | balkon | sprzedaż / zamiana
    1 / 8
    2 pokoje | 1 piętro | balkon | sprzedaż / zamiana

    Legnica

    • 354 900 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w kamienicy w Legnicy. Lokal usytuowany na 1 piętrze, z balkonem oraz dużą piwnicą o powierzchni 9,71 m². Mieszkanie po wymianie instal...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Antoniego Abrahama
    1 / 7
    Mieszkanie Gdynia Śródmieście, Antoniego Abrahama

    Gdynia

    • 675 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    | 2 POKOJE | INWESTYCJA | BALKON | CENTRUM | BLISKO MORZA | GDYNIA ŚRÓDMIEŚCIE | Na sprzedaż atrakcyjne, gotowe do zamieszkania, bądź też wynajmu - bez dodatkowych nakładów finan...

  • przestronne mieszkanie 64 m2 Olsztyn-Zatorze
    1 / 16
    przestronne mieszkanie 64 m2 Olsztyn-Zatorze

    Olsztyn

    • 520 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne ładne mieszkanie 63,50m2 wysokość 2,70 m-3 piętro-zlokalizowane jest przy ulicy Wojska Polskiego jednej z głównych reprezentacyjnych ulic Olsztyna. Blisko centrum Olszt...

  • 3 POKOJE+ 2 BALKONY+ GARAŻ / Bezpośrednio sprzedam
    1 / 5
    3 POKOJE+ 2 BALKONY+ GARAŻ / Bezpośrednio sprzedam

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3 pok. 57 m2 - ul. Kąty Grodziskie 19E Sprzedam BEZPOŚREDNIO, NOWE mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji "Osiedle Natura" przy ul. Kąty Grodziskie 19 (w pobliżu ulic...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza Prądnik Biały, Dożynkowa
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza Prądnik Biały, Dożynkowa

    Kraków

    • 1 069 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 8 763 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro sprzedaży dewelopera oferuje mieszkania w kameralnej inwestycji przy granicy Krakowa i Zielonek - zakup bez prowizji i PCC. 6 pokojowe, funkcjonalne, dwu poziomowe mieszkani...

  • Dobra lokalizacja - do remontu

    Warszawa

    • 540 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe do remontu. ciemna kuchnia, świetny dojazd do centrum (10 min tramwajem), blisko dworca wschodniego , zamknięte osiedle, 11 piętro przepiękna panora...

  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Refektarska

    Gdańsk » ul. Refektarska

    • 730 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 16 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE NIEOPODAL GDAŃSKIEJ STARÓWKI W CICHEJ I KAMERALNEJ OKOLICYPOŁOŻENIEMieszkanie znajduje się w unikalnej lokalizacji- w klimatycznej dzielnicy Gdańska- w Śródmieściu, w ot...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Turkusowa

    Gdynia » Obłuże » ul. Turkusowa

    • 659 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości przy ul. Turkusowej w Gdyni.To jedna z tych ofert, które łączą elementy szczególnie cenione: przestronn...

  • 2 Pokoje 1. Piętro Czynsz 158,80 Piwnica+Ogródek

    Wołów

    • 219 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 498 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 Pokoje 1. Piętro Komuny Paryskiej Czynsz 158,80 Piwnica + Ogródek+ Schowek i StrychBEZPIECZNE MIESZKANIE WYGODA I BRAK ZMARTWIEŃJeśli chcesz mieć wreszcie swoje miejsce, ale nie...

  • Mieszkanie 3-pokoje ,kuchnia ,łazienka ,garderoba ,piwnica, b
    1 / 7
    Mieszkanie 3-pokoje ,kuchnia ,łazienka ,garderoba ,piwnica, b

    Pisz

    • 420 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż komfortowe,słoneczne w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m², położone na IV. piętrze w zadbanym bloku w Piszu na ul.1 Maja 3C. Mieszkanie jest go...

  • Przytulna kawalerka z komórką lok. i prywatnym parkiem ul. W
    1 / 10
    Przytulna kawalerka z komórką lok. i prywatnym parkiem ul. W

    Kraków

    • 630 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 22 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Przytulna kawalerka z komórką lokatorską i prywatnym parkiem – ul. Wielicka 57 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki. Do lo...

  • SPRZEDAM MIESZKANIE
    1 / 6
    SPRZEDAM MIESZKANIE

    Głogów

    • 245 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie własnościowe o powierzchni 44 m2 składające się z oddzielnej kuchni ,salonu , sypialni , dużej łazienki z prysznicem, dużego przedpokoju oraz garderoby . Mieszk...

  • APARTAMENT W ZAKOPANEM  Z TARASEM | 33,96 m²
    1 / 16
    APARTAMENT W ZAKOPANEM Z TARASEM | 33,96 m²

    Zakopane

    • 920 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 27 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    APARTAMENT INWESTYCYJNY Z TARASEM | 33,96 m² | APARTAMENTY ZAKOPIAŃSKIE Zakopane | ul. Szymony 17E Rynek: wtórny Powierzchnia: 33,96 m² Piętro: parter Stan: wykończony i w pełni u...

  • Mieszkanie Jabłkowo gm. Skoki
    1 / 6
    Mieszkanie Jabłkowo gm. Skoki

    Jabłkowo

    • 175 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE W JABŁKOWIE gmina Skoki Przedstawiamy przestronne mieszkanie z balkonem o powierzchni 54,50 m położone na 1 piętrze w bloku mieszkalnym. Układ lokalu to 2 p...

  • Mieszkanie Żarów Żarów, Żarów
    1 / 8
    Mieszkanie Żarów Żarów, Żarów

    Żarów

    • 604 200 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż mieszkania w nowo powstającym budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w spokojnej części Żarowa. Inwestycja oferuje lokale o zróżnico...