• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 559)
  • Kawalerka na poddaszu w Śródmieściu
    1 / 6
    Kawalerka na poddaszu w Śródmieściu

    Łódź

    • 10 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Prywatna kamienica ( Łódź) Pokój z miejscem na aneks kuchenny, łazienka ok. (18m) ul. Moniuszki / Sienkiewicza. IIIp. Mieszkanie do ewentualnego odświeżenia lub odnowienia. Czynsz...

  • 2 pokoje z balkonem | 1 piętro | Koło Sienkiewicza
    1 / 8
    2 pokoje z balkonem | 1 piętro | Koło Sienkiewicza

    Koło

    • 265 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Rozkładowe mieszkanie z balkonem w centrum Koła – ul. Sienkiewicza. To propozycja dla osób, które cenią sobie wygodną lokalizację oraz praktyczny układ pomieszczeń. Mieszkanie o po...

  • Mieszkanie na sprzedaż Iława, Piastowska 6
    1 / 16
    Mieszkanie na sprzedaż Iława, Piastowska 6

    Iława

    • 519 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w Iławie przy ul. Piastowskiej 6. To idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesność, komfort oraz doskona...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Stare Podgórze, Kalwaryjska
    1 / 13
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Stare Podgórze, Kalwaryjska

    Kraków

    • 849 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 15 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2 pokoje /56 m2 /loggia /piwnica /Kalwaryjska. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w 3-piętrowym bloku przy ulicy Kalwaryjskiej. W skład l...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki
    1 / 5
    Mieszkanie Wrocław Krzyki

    Wrocław

    • 703 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 12 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofer...

  • Mieszkanie Głogów,
    1 / 13
    Mieszkanie Głogów,

    Głogów

    • 465 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 943 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż jasne, narożne mieszkanie o powierzchni 52,46 m², położone w Głogowie na osiedlu Kopernik przy ul. Saturna, w nowocz...

  • Umeblowana kawalerka na Górnej - Niski czynsz!
    1 / 6
    Umeblowana kawalerka na Górnej - Niski czynsz!

    Łódź

    • 22 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Prywatna kamienica ( łódź) Kawalerka: Pokój z małą kuchnią, łazienką (ok20m) Ul. Rzgowska ok. Białego kościoła, Ip. Mieszkanie wymaga jedynie odświeżenia. Mała kameralna kamienica...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 15
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 429 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po remoncie- Leszno, ul. Prochownia Szukasz miejsca, do którego możesz wejść i od razu poczuć...

  • 2 pokoje z CO w Śródmieściu
    1 / 9
    2 pokoje z CO w Śródmieściu

    Łódź

    • 25 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Prywatna Kamienica Łódź 2 duże, rozkładowe pokoje ( 70m) + dodatkowe pomieszczenie bez okna mogące służyć jako dodatkowy 3 pokój lub garderoba ewentualnie gabinecik do pracy. Ul. K...

  • Mieszkanie Piotrków Trybunalski
    1 / 5
    Mieszkanie Piotrków Trybunalski

    Piotrków Trybunalski

    • 155 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,90 m położone na parterze kamienicy przy ul. Sulejowskiej w Piotrkowie Trybunalskim. To nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym, idea...

  • Słoneczne mieszkanie, po generalnym remoncie
    1 / 13
    Słoneczne mieszkanie, po generalnym remoncie

    Gdynia

    • 545 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Słoneczne, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe. Dwa oddzielne pokoje i salon z aneksem kuchennym (wyposażonym w nowy sprzęt: zmywarkę, piekarnik i kuchenkę gazową). Łazienk...

  • Apartament deweloperski Loretańska 85,23 m2
    1 / 8
    Apartament deweloperski Loretańska 85,23 m2

    Częstochowa

    • 596 500 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie, położone na I piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Loretańskiej w Częstochowie, w sąsiedztwie stadionu...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka

    Kołobrzeg

    • 794 220 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 21 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    KOMFORTOWY APARTAMENT, 2 POKOJE, 37,82 m BLISKO MORZA W KOŁOBRZEGU! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, nowy oraz gustownie wykończony apartament, zlokalizowany w nowo powstałym apa...

  • Mieszkanie 3-pokojowe 65,9 m² – Tarnowo Podgórne, ul. Żonkilowa
    Mieszkanie 3-pokojowe 65,9 m² – Tarnowo Podgórne, ul. Żonkilowa

    Tarnowo Podgórne

    • 639 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,9 m² położone w Tarnowie Podgórnym przy ul. Żonkilowej, w spokojnej części miejscowości z zabudową mieszkaniową....

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Kleczków, Zakładowa
    1 / 16
    Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Kleczków, Zakładowa

    Wrocław

    • 959 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 13 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty: Wioletta Grzesiak Nr Licencji PFRN 22583 TEL. [tel] Polecam na sprzedaż 3-pokojowe, dwupoziomowe, przestronne mieszkanie znajdujące się na rodzinnym osiedlu Promen...

  • Sprzedam kawalerkę ul. Konicza okolice uniwersytetu Campus A
    1 / 8
    Sprzedam kawalerkę ul. Konicza okolice uniwersytetu Campus A

    Zielona Góra

    • 286 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 11 440 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w centrum Zielonej Góry przy ul. Konicza na trzecim piętrze, 3 min od terenu Campusu A Uniwersytetu Zielonogórskiego o powierzchni 24,80m2 + pi...

  • Sprzedam mieszkanie Warszawa
    Sprzedam mieszkanie Warszawa

    Warszawa

    • 598 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 39,40 m2, Wawer, Falenica, ul. Bysławska. Mieszkanie własnościowe; przedpokój, 2 pokoje, łazienka, oddzielna widna kuchnia. Doskonała lokalizacja: przystanki au...

  • Mieszkanie Władysławowo ul. 1000-lecia P.P.

    Władysławowo » os. 1000-lecia

    • 390 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 11 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Słoneczne mieszkanie w centrum Władysławowa 10 minut spacerem do piaszczystej plaży nad Bałtykiem. Na sprzedaż przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 34,53 m, położone w cent...

  • Doskonała lokalizacja | 40m2 | loggia | 2 pokoje

    Warszawa » Ochota » al. Aleje Jerozolimskie

    • 670 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 16 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,15 m², położone na 8. piętrze budynku przy Alejach Jerozolimskich 147 – w jednej z najlep...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna ul. Świętokrzyska

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Świętokrzyska

    • 2 600 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE 2 POKOJOWE NA GRANICY ORUNI GÓRNEJ I ŁOSTOWIC,DOSTĘPNE OD ZARAZ, MIEJSCE PARKINGOWE ZA SZLABANEM PRZYPISANELOKALIZACJAMieszkanie położone przy popularnej ul. Świętokrzys...