• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 559)
  • Mieszkanie Gdynia Chylonia, Wejherowska
    1 / 11
    Mieszkanie Gdynia Chylonia, Wejherowska

    Gdynia

    • 410 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    | 2 POKOJE | MOŻLIWE 3 POKOJE | PIWNICA | BALKON | SŁONECZNY SALON | CHYLONIA | Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie do remontu przy ulicy Wejherowskiej, o powierzchni 42m...

  • Mieszkanie Kowalewo Pomorskie
    1 / 10
    Mieszkanie Kowalewo Pomorskie

    Kowalewo Pomorskie

    • 350 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 8 537 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na 2 piętrze w nowym bloku na Osiedlu Podborek w Kowalewie Pomorskim Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, urządzone z dbałością o każdy detal...

  • 2-pokoje w Royal Residence Wilanów
    1 / 15
    2-pokoje w Royal Residence Wilanów

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 24 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować w pełni wyposażone, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,23 m², położone w prestiżowej inwestycji Royal Residence przy ul. Sarmackiej 27,...

  • Gotowe mieszkanie z ogrodem | 37,96 m² | Osiedle C
    1 / 9
    Gotowe mieszkanie z ogrodem | 37,96 m² | Osiedle C

    Niemodlin

    • 355 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku zlokalizowanym na Osiedlu Chopina w Niemodlinie. Lokal został wykończony w neutralnej, nowoczesnej stylistyce, co pozwala nowemu właśc...

  • Mieszkanie Białystok Młodych, Gruntowa
    1 / 10
    Mieszkanie Białystok Młodych, Gruntowa

    Białystok

    • 421 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przytulne 2-pokojowe m...

  • Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe
    1 / 16
    Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe

    Poznań

    • 799 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Unikatowy apartament w sercu Poznania – wysoki standard, gotowy do wprowadzenia Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością przy ul. Rybaki 1. To propozycja dla wymagaj...

  • 28 m2 na sprzedaż, nad Odrą, balkon, parking, klimatyzacja
    1 / 12
    28 m2 na sprzedaż, nad Odrą, balkon, parking, klimatyzacja

    Wrocław

    • 498 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 17 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    *Dla zdecydowanego Klienta "gotówkowego" atrakcyjny rabat *Bez Prowizji od Kupującego PL: Na sprzedaż piękna kawalerka 27,89 m2 z klimatyzacją i balkonem w Centrum Wrocławia. Zlo...

  • Do wynajęcia 2 pokoje z balkonem, miejsce parkingowe
    1 / 16
    Do wynajęcia 2 pokoje z balkonem, miejsce parkingowe

    Legnica

    • 1 600 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Emix Biuro Nieruchomości posiada w ofercie do wynajęcia kompletnie wyposażone i umeblowane 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na II piętrze w bloku mieszkalnym w dzielnicy...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Junikowo, Ziębicka
    1 / 7
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Junikowo, Ziębicka

    Poznań

    • 1 088 805 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 10 675 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    NOWE gotowe mieszkanie 75 m² | Taras 27 m² | Powierzchnia całkowita 102 m² I Junikowo - BEZ PCC i PROWIZJI Szukasz przestronnego, nowego mieszkania w spokojnej, zielonej części Poz...

  • Mieszkanie Łódź Polesie, Stare Polesie, Srebrzyńska
    1 / 7
    Mieszkanie Łódź Polesie, Stare Polesie, Srebrzyńska

    Łódź

    • 572 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na luksusowym osiedlu, 5 minut samochodem do Manufaktury. Opiekun oferty: Stanisław Karwowski tel.: [tel] Mieszkanie znajduje się w nowej inwest...

  • Mieszkanie Płock, Warszawska
    1 / 15
    Mieszkanie Płock, Warszawska

    Płock

    • 870 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    LUKSUSOWY APARTAMENT / WYSOKI STANDARD / 3,4 M WYSOKOŚCI / 350 M OD BULWARÓW / BLISKO STARÓWKI Biuro nieruchomości MD Home z przyjemnością prezentuje przestronny i wyjątkowy ,...

  • Mieszkanie Wrocław gm. Wrocław-Krzyki Krzyki, Pabianicka
    1 / 9
    Mieszkanie Wrocław gm. Wrocław-Krzyki Krzyki, Pabianicka

    Wrocław

    • 2 957 642 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 18 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesny projekt mieszkaniowy na Krzykach, wyróżniający się funkcjonalnymi rozwiązaniami oraz atrakcyjną lokalizacją blisko centrum Wrocławia. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku...

  • 84m2 mieszkanie bez czynszowe квартирa
    1 / 8
    84m2 mieszkanie bez czynszowe квартирa

    Grodzisk Mazowiecki

    • 590 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 7 024 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    квартира має окремий земельний та іпотечний реєстр samodzielne bezczynszowe mieszkanie na parterze domu 2 mieszkaniowego (własna księga wieczysta, własne media i wejście tak do mi...

  • Sprzedam mieszkanie - idealne dla seniorów.
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie - idealne dla seniorów.

    Gdynia

    • 77 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 5 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Opis oferty W Spółdzielni Mieszkaniowej SENIOR im.dr Jadwigi Titz Kosko w Gdyni przy ul. Chwarznieńskiej 136-138 są wolne mieszkania do zasiedlenia od zaraz przeznaczone dla osób s...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Junikowo, Ziębicka
    1 / 6
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Grunwald Junikowo, Ziębicka

    Poznań

    • 984 690 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 9 947 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    NOWE gotowe mieszkanie 72,94 m² | Taras 26,77 m² | Powierzchnia całkowita 102 m² I Junikowo - BEZ PCC i PROWIZJI Szukasz przestronnego, nowego mieszkania w spokojnej, zielonej częś...

  • Nova Ozimska, Apartament 3 pokoje 64m2
    1 / 12
    Nova Ozimska, Apartament 3 pokoje 64m2

    Opole

    • 849 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy 3-pokojowy apartament 64m2 przy ul. Ozimskiej w Opolu (Nova Ozimska na Kolonii Gosławiciej ) z zachodnią ekspozycją, dzięki której wnętrza są pięknie doświetl...

  • Mieszkanie 31,7 m² w centrum Wydmin + piwnica
    1 / 15
    Mieszkanie 31,7 m² w centrum Wydmin + piwnica

    Wydminy

    • 158 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 5 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 31,7 m², położonego w miejscowości Wydminy przy ul. Dworcowej 2. Prezentowana nieruchomość dostępna jest w...

  • 4 pokoje w centrum Koła | balkon | duży potencjał
    1 / 6
    4 pokoje w centrum Koła | balkon | duży potencjał

    Koło

    • 275 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 825 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne cztery pokoje w centrum Koła – to największy atut tej nieruchomości. Jeśli szukasz mieszkania, które możesz urządzić według własnego stylu i potrzeb, ta oferta daje wie...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Młynów, Okopowa
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa Wola, Młynów, Okopowa

    Warszawa

    • 919 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 18 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel. [tel] Pięknie zaprojektowane i wygodne mieszkanie, tuż przy dzielnicy biznesowej - ul. Okopowa I Mirów I Wola. Podstawowe informacje: Z przy...

  • Idealne na start lub inwestycję  Willa Ochota
    1 / 11
    Idealne na start lub inwestycję Willa Ochota

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 21 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 33 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Willa Ochota przy ul. Mszczonowskiej 9 w Warszawie (dzielnica Ochota – Szczęśl...