• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 558)
  • Słoneczne 3 pokoje z balkonem
    1 / 9
    Słoneczne 3 pokoje z balkonem

    Dąbrowa Górnicza

    • 429 999 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    pokojowe mieszkanie w Gołonogu przy ulicy Morcinka. *Brak podatku PCC 2% przy zakupie pierwszej nieruchomości (jeśli spełniasz warunki) — podatek 0 zł. Oszczędność ok. 9380 zł Jed...

  • nowoczesne, duży taras, garaż w bryle, 0% prowizji
    1 / 4
    nowoczesne, duży taras, garaż w bryle, 0% prowizji

    Tyczyn

    • 699 775 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie o powierzchni 89,03 m² z dużym tarasem (24,16 m²) i przynależnym garażem w bryle budynku. Nieruchomość stanowi część kamer...

  • 2 pokoje z CO miejskim do wprowadzenia w centrum
    1 / 8
    2 pokoje z CO miejskim do wprowadzenia w centrum

    Łódź

    • 28 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Prywatna Kamienica. (Łódź) Mieszkanie 2-pokojowe, ( 57m) do wprowadzenia. Ul. Wólczańska ok. Domu Handlowego "Central", IVp. (bez windy) Ogrzewanie CO miejskie. Wystawa...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, aleja Jana Pawła II
    1 / 7
    Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, aleja Jana Pawła II

    Kołobrzeg

    • 415 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    LOKALIZACJA : świetna - Aleja JANA PAWŁA II (ex Walki Młodych) ok 750 m od morza ... :) POKÓJ DZIENNY (strona południowa) : * UWAGA ! możliwość umiejscowienia aneksu kuchennego !...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Rajska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Rajska

    Warszawa

    • 1 250 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 23 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mamy przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Rajska 1 na Marinie Mokotów na sprzedaż.  Mieszkanie oryginalnie jest 2 pokojowe, ale zostało zaprojektowane tak, aby...

  • Parter bez barier – dwa pokoje Ząbki, Zieleniecka
    1 / 16
    Parter bez barier – dwa pokoje Ząbki, Zieleniecka

    Ząbki

    • 525 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Ząbek przy ul. Zielenieckiej 13. Nieruchomość znajduje się na parte...

  • Nowy apartament z tarasem w Górkach.
    1 / 8
    Nowy apartament z tarasem w Górkach.

    Górki

    • 498 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWICJI BIURA NIERUCHOMOŚCI! Oferta objęta programem „Zamień stare na nowe”. Witam serdecznie. Zielone Górki to kameralne osiedle, obejmujące 16 nowoczesnych b...

  • Mieszkanie Gliwice
    1 / 8
    Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 399 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m² , usytuowane na parterze 3-piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z: dużej kuchni, przestronnego pokoju dziennego z balkonem,...

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Piątkowo, Bolesława Chrobrego
    1 / 15
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Piątkowo, Bolesława Chr...

    Poznań

    • 880 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 11 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, jasnego i funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na cenionym Osiedlu Chrobrego w Poznaniu - jednym z najbardziej ziel...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Cieszyńska
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Cieszyńska

    Warszawa

    • 899 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 15 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Mokotowie, do wprowadzenia Zadbany, po remoncie budynek z 1975r Rama H - prężnie działająca Wspólnota Ekspozycja wschód-południe Loggia 8 m Piwn...

  • Mieszkanie Skawina
    1 / 5
    Mieszkanie Skawina

    Skawina

    • 239 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 9 193 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie w budynku wielorodzinnym w Skawinie dzielnica Samborek , na działce 4,5 AR / 7 lokali + poddasze / z 1995 roku po termomodernizacji Standard stan deweloperski podwyższo...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Łobzów, Poznańska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Łobzów, Poznańska

    Kraków

    • 1 578 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 19 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | P roponuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie (82,79m2) Kraków Krowodza przy ul. Poznańskiej w apartamentowcu ,,Kamienice Herbowe,, Nieruchomość położona na 2-pierwszym p...

  • Mieszkanie Lublin Węglin,
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Węglin,

    Lublin

    • 538 090 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa położona w spokojnej i zielonej części Lublina. W najbliższym otoczeniu znajduje się niska zabudowa jednorodzinna, liczne tereny rekreacyjne oraz...

  • Mieszkanie Nowy Sącz os. Barskie, Broniewskiego Władysława
    1 / 7
    Mieszkanie Nowy Sącz os. Barskie, Broniewskiego Władysława

    Nowy Sącz

    • 338 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania mieszkanie (lokal mieszkalny) o pow. 49,42m2, położony na IV piętrze w budynku mieszkalnym w Nowym Sączu zlokalizowanym na os. Barskie przy ul. Broniewskiego w okolic...

  • Mieszkanie Szczecin Pomorzany, Dunikowskiego
    1 / 7
    Mieszkanie Szczecin Pomorzany, Dunikowskiego

    Szczecin

    • 329 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 658 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego z osobną kuchnią w doskonałej lokalizacji - Pomorzany, ul. Dunikowskiego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętr...

  • Przytulne 2 pokoje w centrum Pruszkowa
    1 / 16
    Przytulne 2 pokoje w centrum Pruszkowa

    Pruszków

    • 490 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    2-pokoje w poszukiwanej lokalizacji przy ul. Zgoda w Pruszkowie mogą być Twoje! Centrum miastaKomunikacja miejska2-pokoje balkon komórka lokatorskadoskonała lokalizacja świetna ko...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie

    Kętrzyn

    • 260 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w Kętrzynie na ulicy Asnyka położone bardzo blisko centrum ale nad jeziorkiem miejskim i przy parku. Trzy pokoje obszerna kuchnia ogrzewanie gazowe. Do mieszkania przypi...

  • Mieszkanie Brzeg Dolny, Leśmiana Bolesława
    1 / 8
    Mieszkanie Brzeg Dolny, Leśmiana Bolesława

    Brzeg Dolny

    • 521 892 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 675 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Paweł Grzesik tel. [tel] 3 pokoje | 68,67 m | balkon | parter | Ossolińskiego Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,67 m, położone na parter...

  • Mieszkanie Gliwice
    1 / 15
    Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 799 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 10 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesny apartament w sercu Gliwic - Twoje miejsce na mapie luksusowego życia_ Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny apartament o bardzo wysokim standardzie, położony w zrewitaliz...

  • Okolice ul. Żelaznej
    1 / 6
    Okolice ul. Żelaznej

    Wrocław

    • 424 900 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 17 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 24m2, po generalnym remoncie- wszystkie meble i sprzęty NOWE. W pełni wyposażone (KLIMATYZACJA, zmywarka, TV, płyta...