• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 575)
  • Apartament > 40,20 m2
    1 / 8
    Apartament > 40,20 m2

    Busko-Zdrój

    • 530 640 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferta deweloperska Brak podatku PCC Szczegóły parametrów mieszkania w kolekcji zdjęć Wieloetapowa inwestycja obejmuje sześć kameralnych apartamentowców wkomponowanych w otocze...

  • Apartament > 77,10 m2
    1 / 8
    Apartament > 77,10 m2

    Busko-Zdrój

    • 717 030 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Kielce KSM
    Mieszkanie Kielce KSM

    Kielce

    • 730 982 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 9 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 74,59 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na piętrze, w budynku na os. KSM. W skład lokalu wchodzą : salon z a...

  • Sprzedam lub wynajmę
    1 / 9
    Sprzedam lub wynajmę

    Najmowo

    • 210 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie o pow. 54 m. w bloku w Najmowie na parterze 2 pokoje osobna kuchnia wc i łazienka z prysznicem ,dodatkowo garaz na jedno auto spokojna cicha okolica do Brodnicy...

  • SPRZEDAM 3-POKOJOWE MIESZKANIE W NISKIM BLOKU NA 1-PIĘTRZE OKAZJA !!!
    1 / 9
    SPRZEDAM 3-POKOJOWE MIESZKANIE W NISKIM BLOKU NA 1-PIĘTRZE OKAZJA...

    Poznań

    • 530 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    SPRZEDAM 3-POKOJOWE MIESZKANIE W NISKIM BLOKU NA 1-PIĘTRZE OKAZJA !!! Piętro: I z IV (niski blok) Lokalizacja: Grunwald - ul. Bukowska Powierzchnia całkowita: 45,5 m2 + piwnica...

  • Okolice ul. Strzegomskiej
    1 / 11
    Okolice ul. Strzegomskiej

    Wrocław

    • 310 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 18 236 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Dzień dobry, Na sprzedaż oferuję mikroapartament inwestycyjny - kawalerkę o powierzchni 17 m², zlokalizowane na 1. piętrze w nowym bloku z 2022 roku. Nieruchomość prawnie funkcjo...

  • Sprzedaż Mieszkanie Ujście
    1 / 10
    Sprzedaż Mieszkanie Ujście

    Ujście

    • 112 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 2 075 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Opis nieruchomości: Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej miejscowości Ujście (kod pocztowy: 64-850). Nieruchomość składa się z...

  • Mieszkanie Pińczów, Sikorskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Pińczów, Sikorskiego

    Pińczów

    • 365 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,12 m2 , zlokalizowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku, przy ul. Sikorskiego, w Pińczowie. W skład mieszkania wchodzą...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto
    1 / 4
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto

    Kraków

    • 520 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 30 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej kamienicy, na pierwszym piętrze, w samym centrum Starego Miasta w Krakowie, zaledwie kilka kroków...

  • Kawalerka ul .Chłopska Przymorze
    1 / 11
    Kawalerka ul .Chłopska Przymorze

    Gdańsk

    • 480 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu przestronną kawalerkę o powierzchni 30 m², położoną w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska-Przymorze. To lokalizacja, która łąc...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Wschodnia | Olympic Park
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Wschodnia | Olympic Park

    Kołobrzeg

    • 780 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę dwupokojowego apartamentu położonego na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu OLYMPIC PARK, w odległości zaledwie 200 m od morza i pięknej piasz...

  • Okazja! Piękne mieszkanie blisko lasu
    Okazja! Piękne mieszkanie blisko lasu

    Lipki Wielkie

    • 240 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 3 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mam do sprzedania mieszkanie 3 pok. o pow.61,30m2 mieszczące się w Lipkach Wielkich gmina Santok. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze w 1piętrowym budynku. W skład nierucho...

  • Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Psie Pole, Gorlicka
    1 / 14
    Mieszkanie Wrocław Psie Pole, Psie Pole, Gorlicka

    Wrocław

    • 599 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45,68 m, narożne, położone na 1 piętrze w budynku na strzeżonym osiedlu przy ul. Gorlickiej. Opiekun oferty Natalia Sobczyńska Numer...

  • Dom w cenie mieszkania | okolice Międzyzdrojów
    1 / 16
    Dom w cenie mieszkania | okolice Międzyzdrojów

    Międzyzdroje

    • 1 999 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 11 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Jeden z ostatnich 4 dostępnych domów – zadzwoń po szczegóły! Szukasz mieszkania w Międzyzdrojach? Sprawdź alternatywę – gotowy dom nad jeziorem w tej samej cenie. Na kameralnym,...

  • NOWE | 3 POKOJE | WINDA | PO REMONCIE | ul.BIELSKA
    1 / 12
    NOWE | 3 POKOJE | WINDA | PO REMONCIE | ul.BIELSKA

    Płock

    • 431 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    PEŁNA WŁASNOŚĆ KSIĘGA WIECZYSTA GRUNTY UREGULOWANE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU MIESZKANIA NA KREDYT :: Krótko: Płock / ul. Bielska 51/3 / mieszkanie po generalnym remoncie / 3 pokoje / w bl...

  • 2 pokoje z balkonem, zieleń, metro centrum.
    1 / 9
    2 pokoje z balkonem, zieleń, metro centrum.

    Warszawa

    • 865 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 24 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    2 pokoje z balkonem w okolicy Kruczej, Nowogrodzkiej i Wspólnej. Mieszkanie o powierzchni 36 m2 mieści się w doskonałej lokalizacji, w ścisłym Centrum. Usytuowane jest na 6. piętr...

  • 4 pokoje|63,56 m²|Radogoszcz-Zachód|Widok|Do urządzenia
    1 / 14
    4 pokoje|63,56 m²|Radogoszcz-Zachód|Widok|Do urządzenia

    Łódź

    • 510 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 969 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam przestronne, słoneczne mieszkanie M-5 z pięknym widokiem, na 3. piętrze spokojnego bloku przy ul. Motylowej na osiedlu Radogoszcz-Zachód. Budynek i okolica Czteropiętrowy...

  • Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Radna
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Radna

    Warszawa

    • 650 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 28 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie - kawalerka na Powiślu : • powierzchnia: 23,5 m² • piętro: 1 • budynek z windą • lokalizacja: Powiśle, ul. Radna 2/4 • ekspozycja: południowa • sprzedaż bezpośrednia Uk...

  • Syndyk sprzeda udział 6/24 części w prawie własności
    1 / 8
    Syndyk sprzeda udział 6/24 części w prawie własności

    Chociński Młyn

    • 39 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Syndyk ogłasza konkurs na sprzedaż prawa własności nieruchomości lokalowej o funkcji mieszkalnej Syndyk masy upadłości, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, og...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce

    Szczecin

    • 625 210 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 421 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC- 2% Serdecznie Państwa zapraszam do nowoczesnej inwestycji położonej przy malowniczych Gumieńcach, w otoczeniu zieleni, ciszy i spokoju. Jest to id...